ההוא ה"אחר" שלי

zipo1232

New member
בגלל זה

אני לא נוסע צפונה. גם רחוק וגם חוטפים מכות........

זה לא היה על הגבול

באיזור חיפה/קריית אתא.. מסכימה שזה מפחיד..... אני רק חושבת כמה נשים עברו את זה והן שותקות ונושאות את הסבל הזה איתן.. זה לא שאפשר לבקש תמיכה מהסביבה במצב כזה...

zipo1232

New member
נכון

אבל מי שלא מדברת..........שתמשיך לסבול. אם אני יודע על משהו, אני בטוח מנסה לשכנע להוציא.

למה את..

קודם כל, מוזר לי שלא יצא לכם לדבר ולטייל.. עד עכשיו. ובלי קשר, למה את כל כך מפחדת מהתגובה שלו ? דברי, תבררי איתו כל פרט שמציק לך, אל דאגה, הוא לא יברח אם הוא באמת רוצה אותך.

../images/Emo127.gif מתחיל להדאיג אותי

שזו הפעם השניה שאני מסכימה איתך משפטים יפים כתבת שמחה שעלית על דרך המלך

נראה לי שאת פשוט.

מאוהבת בו.. בגלל זה מתחיל הבלבול, ברגע שהרגשות מתחילים מתחילה גם הקנאה, וככה זה בקשרים האלה, הם מתחילים אבל אף פעם אי אפשר לדעת איך זה יגמר, אם יהיה רגש הדדי, אם סתם סקס, אם תשוקה חזקה.. בכל קשר זה אחרת.. אם את מבולבלת , שבי איתו לשיחה בצורה רגועה.. ותנסי לקבל הבהרות למה שמטריד אותך.. אבל רק תיזהרי שלא להבריח אותו אם תתחילי להראות אובר אמוציונליות..

רן000

New member
מסכים, אבל...

חושב שמגיע לה בקשר מעט יותר מאשר מפגשים ברכב.... בהמשך למה שכתבה "שפי51"-ממליץ שתחתור ל"גיוון" במפגשים....ומשם תזרום הלאה... מסכים שיתכן והיא מאוהבת בו....אבל קודם ממליץ הנ"ל יפה חושנית, את הית מסכימה למפגשים רק ברכב???.... מאחל לאשת המהפך בהצלחה....
ממליץ על עוד מהפך קטן...

a l l m a

New member
לא ברור לי

מה יש לך לפחד להעלות את רצונותייך. אפשר לחשוב על מה מדובר, כולה קצת מעבר לרק זיון. זה הכל.

J oker

New member
אז תתחילי ליזום

מפגשים שלא כלולים בהם סקס ותראי את התגובה ולאן נושבת הרוח. אחרי מספר פגישות כבר תקבלי את כל התשובות. וכמובן מצטרף לדעה שחשוב לדבר ולהציף הכל ולא לשמור בבטן, אחרי הכל מטרת הקשר הזה הוא להנות ולא לסבול.

שיפי 51

New member
למה באוטו? למה לא משקיע בך? איפה מעבר לזה?

שיחה? קפה? טיולון קטן? האם זה רק סטוץ כרוני?

ראי חבבתי!

כמו על כל דבר ובכל מקום ובכל מערכת - צריך לדבר ולהעמיד דברים על דיוקם - והכל טוב יותר !!!!

למעלה