הההאאא דרקונייייממ

Chot

New member
הההאאא דרקונייייממ

פעם בפורום סרטים היה דיון מייטריקס שגם כלל בתוכו את סיפור המערה וגם הערות שונות בנוגע לשמות הדמויות- מורפיוס ואולי סייפר וכאלה מן דברים. אז אפשר עודפם? עם שכלולים וכדומה? את כל ההיבטים הנוצריים והמשיחיים? כן? לא?

IC4

New member
אני מקווה שאנשים חכמים ממני יענו לך

מורפיוס - אל השינה והחלומות ניאו= neo=one וגם neo = new אני תמיד קישרתי את זה לעולם החדש שניאו מביא איתו im gonna show these ppl a world blablabalyadayadayada ובאופן מענין גם מישהו אמר פעם שזה קיצור של מילה שאני לא זוכר אותה ממש ניאופראני משהו כזה ממש לא זוכר מילה אנגלית שמתחילה ב NEO שמשמעה האקר... סייפר = ספרה למרות שאחרי מטריקס סייפר נכנס לי לראש גם כמילה נרדפת לבוגד מטריקס זה בכלל מילה מדהימה :) רשמתי פעם מה הפירוש(ים) המילוני של המילה

Chot

New member
ספיירה

על שום קרחתו הנוצצת? להלה איזה כיף כן כן גמני תמיד קישרתי את נאו ל-חדש, משו כזה משיחי. אגב, חשבתי על משו, (נהה, בטח גם אתם) - נגיד יש את כל ההשוואות הספרותיות הללו לקוסם מארץ עוץ ולאליסה - שבסוף שני הסיפורים הללו, נודע לנו, לקהל, שבעצם העולם המוזר והמופלא שהן זכו לבקר בו היה בעצם רק חלום, שבסופו הן שבו אל המציאות כדי לסגור את הסיפור, (אני כמעט בטוחה שגם דורותי התעוררה), זאת בניגוד לנאו- שכביכול התעורר אל העולם האמיתי, אבל מה שאומרים לו "כן כן אתה מרגיש כאילו אתה משו ארנב", ו"קנזס בבעייי ביי אין קינסז יותר זהו"- ז"א, בידיוק ההפך. עכשיו אני לא יודעת מזה אומר, פשוט חשתי צורך עז לחלוק את זה. בידיוק. פורומייטריקס זה כל כך כיף.

IC4

New member
איך שאני זוכר את הסיפור

דורותי לא חלמה את זה אלא חוותה על בשרה ודמה שלה ושל טוטו הרעיון הוא תגיד ביי ביי לעולם שהכרת עד כה אתה מרגיש כמו אליס שנופלת בתעלה אתה לא מרגיש כמו ארנב

S__A

New member
אנשים !!!! אל תתאמצו !!

יש לי דף אינטרנט שלם על כל הנושא הזה, מה שלא תבקשו, וגם מה שתבקשו אני כבר אעלה אותו בתור הודעה חדשה .. שכוווווולם יראו ..

למעלה