הדרוששששש גיוס קל מתוקי!!!!!!!!!!!!

actress

New member
הדרוששששש גיוס קל מתוקי!!!!!!!!!!!!

שיהיה לך שפשוף קל והמון המון המון
. אנחנו כאן. ואם תצא חמשוש תבוא לבקר ונחכה לך ב"ערב סי היימן" בעוד כשבועיים

actress

New member
../images/Emo87.gifנצל"ש מזל טוב לעודד קטש../images/Emo87.gif

ותודה לסקיטוש המותק שעידכן
עודד הוא ענק דו משמעות והמון המון מזל טוב לו

skito

New member
מצטרף לברכות

הדר גיוס קל ונעים, עודד שחגג בהונגרה 29 אביבים המון הצלחה בגליל עליון (ארץ הכדורסל המשובח) ולאבא של עודד רפאל, המון בריאות והצלחה בטיפול הרפואי הקרוב.

actress

New member
שיהיה לו המון איחולים + הרבה גולש

ומצטרפת לאיחולי החלמה
אתם חברים?

actress

New member
סקיטו ממוש אממ.. הוא ביוון כעת

הוא ממש זריז אם מהונגריה הוא טס ליוון פה

skito

New member
בוקר טוב

אכן יוון בסיום הטורניר בבולגריה התברר שיש בעיה בטיסה והדרך חזרה היא דרך יוון, לגבי שאלתך עודד הוא בן משפחתי.

actress

New member
ראיתי אותו כמה פעמים רק הוא לא ראה

אותי
ויש לי היסטוריה איתו

skito

New member
היסטוריה? חשבתי

דווקא חשבון או תנ"ך
ספרי, ספרי אני סקרן לדעת.

actress

New member
אווו אוו אז ככה...

אח שלי, חבר שלו , בנדוד שלו זה פיני גרשון המאמן זה היה מזמן היינו הולכים לאימונים ביד אליהו וכן כן גם עודדי החמודי היה שם וגם בזמנו שעבדתי ב"אר קפה" הוא בא לשם עם חברים ולפעמים ישב עם אריה מיליניאק שהבת שלו עבדה איתי בקיצור אני רואה אותו מידי פעם ברחובות ת"א אבל פעם ב'...

עטרטל

New member
אה

וואו.. גיוס קל.. אחת החוויות היותר עמוקות בחיים קחי הכל בקלות. יהיה אחלה

משאז

New member
וכעת רשמית אני חייל....

אהלן חבר'ה, ביום ראשון לאחר שרשרת החיול (מדים חיסונים טביעות אצבע וכו...) הופננו לתורנות מטבח (6 שעות של שטיפת כלים - איזה כיף....) לאחר מכן הגיע סמל למטבח וקרא בשמות מספר אנשים, בינהם אני. האנשים ששמותיהם נקראו, נתבקשו להגיע למדור תנועה. במדור תנועה הצטברו 15 איש, הודיעו לנו שאנו מסופחים עד יום חמישי למדור סדיר - משרד תנועה לצורך תיוק מסמכים, נקבע ש 10 יעבדו ביום ו 5 יעבדו בלילה, שלושה התנדבו לעבוד בלילה ואז המפקד הצביע על חבר טוב שלי ואמר שהוא הרביעי, לחשתי משהו באוזנו ואז המפקד החליט שאני החמישי! בקיצור ולעניין אנו באים למחנה ב18:00 עובדים עד הלילה ( בין 23:00/-01 משתחררים עד שעה 03-04:30). ישנים כשעתיים שלוש בלילה ולאחר מכן בסביבות 3-4 מתעוררים וחוזרים לתייק מסמכים נוספים. בסביבות 8-9 משתחררים הבייתה עד 18:00 שוב..... כנראה שבסוף השבוע תתחיל הטירונות שלי..... עד אז אני "מסופח" הדר

actress

New member
יווווווווו חייל חתיך יש לומר../images/Emo66.gif

בהצלחה בהצלחה בהצלחה בובוני

למעלה