הדפסת תוכניות במחיר סביר

sdavid12

New member
הדפסת תוכניות במחיר סביר

לידיעת כל המתכננים בניית בית . לאחר שנכביתי מניצול לרעה של חוסר ידע, אנסה ליידע אתכם. תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף. כל תוכנית שאתם צריכים להדפיס או האדרכיכל או המהנדס שלכם צריך לשלוח לבית דפוס עולה כמובן כסף מעבר לתשלום שלכם לבעל המקצוע. מסתבר שיש מחירון של משרד השיכון, על פיו עובדים בתי הדפוס. אם תדרשו מבית הדפוס הנחה על בסיס מחירון זה, תוכלו לקבל לפחות 50% הנחה ואף יותר. עליכם לומר, שאתם מתחילים בתכנון בית ויש לכם צורך בהדפסות. בית הדפוס שיתן לכם את המחיר הטוב ביותר, אליו כדי לכם לשלוח את החומר להדפסה. אני לא ידעתי, האדריכל שלי גם הוא לא ידע ולכן קיבלנו רק 20% הנחה. כאשר שכרתי מפקח בנייה הוא היה בהלם. פנה לבית הדפוס "יואל ואלכס" ודרש את הנחה של 50% מהמחירון ובאופן מידי קיבל. אגב, הוא לא מוכר בבית הדפוס. הוא פשוט ידע שזה מקובל. ניסיון שלי לקבל הנחה רטרואקטיבית מבית הדפוס הנ"ל זכה ביחס מזלזל. לאט אחזור אליהם כמובן. נצלו את הידע הזה ותהנו. שימו לב שגם האדריכל שלכם יודע ודואג לאינטרס שלכם. בהצלחה.

WM2

New member
מתייחסים להדפסת תוכניות כאל משהו מינורי

אבל בפועל שכ"א שולח להדפסה, זה מצטבר. לי עלו כל ההדפסות בסביבות 12,000 ש"ח. סכום לא קטן בהתחשב לבית של 300 מ"ר. בדיעבד, הייתי צריך לנהל את זה יותר טוב.

למעלה