הדעת הפתיחה של בלייד

Blade at Work

New member
הדעת הפתיחה של בלייד

זאת הודעת הפתיחה שלי בתור מנהל פורום. משום שההודעה המקורית הפוכה כרגע, ואף אחד לא עושה כלום בשביל להפוך אותה (מבט מאשים על פואט). אז הפכתי אותה. זה נעשה למען שימושם של כל האנשים החדשים שבאו לכאן בזמן האחרון. כולם להסתדר בשלשות ולתת לי הקשב!! יפה..... בצער רב וביגון אני מתכבד להודיע על עזיבתו בטרם עת של פואט את תפקיד מנהל פורום 20+. הוא קיבל הצעה מדרג עליון.... הצעה שהוא לא יכול לסרב לה. ועכשיו השאירו אותי כאן איתכם שאני אשים עליכם עין. אני מרגיש כמו מורה מחליפה בבית ספר.... ועכשיו כולם לצאת החוצה לקחת כדור ולשחק כדורגל במגרש ספורט של הבית ספר. עם הזמן אני אני אלמד להכיר אתכם בשמות ולדעת מי כאן עושה צרות... את מי לשלוח להרשמה... ואת מי לשלוח לטיפול פסיכיאטרי ללא תשלום. יש כאלה שמכירים אותי מהצ`אט ויודעים שאני קצת יותר פרוע מפואט עם נטיה להפרעות נפשיות קלות. אבל מאז שאני על טיפול תרופתי אני בדרך כלל רגוע... בדרך כלל. אז אתם מוזמנים לכתוב כאן את הגיגיכם ולדבר ולהשאיר הודעות תמוהות. (אגב.... מכתבי נאצה, איומים וכדומה לא יתקבלו אל שולחן המערכת אלא אם כן הם יהיו מצחיקים במיוחד). ועוד משהו.... תשכחו מפואט טוב הלב, אני בניגוד אליו דיקטטור חסר רחמים. אתם לא רוצים להגיע למרתף העינויים שלי. אז יאללה נתיניי היקרים...... אני רוצה להתחיל להזיז כאן כמה רהיטים ישנים... לנקות אבק...ולפתוח חלונות.. שייכנס קצת אור. סידני תתפסי את הספונג`ה, קוטלת את תעשי אבק, ודווקא תנקה את החלונות. כל האחרים..... תעשו כאילו אתם עסוקים או משהו. קדימה.... יש הרבה עבודה לפנינו. נ.ב סידני... עכשיו שאני כאן את לא יכולה לברוח לשום מקום (צחוק שטני). Blade as 20+ forum Admin

Dovsha

New member
שנים שנים....

אחרי שנים של ציפייה דרוכה סוף סוף התהפכה לה ההודעה...

Blade at Work

New member
כן...

תראו איזה מתחשב אני... אני יכולתי לשלוח אתכם להפוך את זה בעצמכם עם הENCODING של האקספולרר. אבל אני, כמו שהמורה שלי אמרה, לועס את זה ומביא לכם את זה מוכן. (איייכס, כל פעם שהיא אמרה את זה אני הייתי מקבל בחילה)

Blade at Work

New member
שששש....שקט, אל תגלי לו

למה את מגלה לו את זה?! תני לו לחשוב שהוא איטנלימגנט. (עינגליזית.... חה...) אני דווקא חושב שזה מצחיק כמישהו טיפש כל הזמן עושה טעויות כתיב, וחושב שזה נכון. זה מראה על בורות ודביליות. ואיפה אנחנו היינו היום בלי דבילים? היה לנו מאד משעמם בלעדיהם.........

Dovsha

New member
רגע יש לי שאלה....

לא שאני מסתובבת הרבה בפורום הזה ככה שלי זה לא מציק במיוחד אבל סתם מסקרן אותי, האידיוט נשאר עדיין בפורום כי?!

Blade at Work

New member
דובשה?

כמו בכל משפחה, מסגרת חברתית, או סתם מקום שאנשים מתקשרים בו. גם לנו יש את המפגרים שלנו. ואנחנו נהנים ממנו.... באמת שכן.... תראי איזה חמווווד הוא. תודי שאם הוא לא היה כאן אז היה לך משעמם... תודי... עכשיו אל תעליבי אותו. יש לו רגשי נחיתות.....

fuck_Moran_^B

New member
Agree , Blade`le , I will be the comidian of the forum

I odnt care about , here and there, writing misatakes , for me the most important is the mean of the sentence... ok I glad that ,finally, i got some respect from you , Now Im more motivated on writing at this forum ... thanks

למעלה