הדמיון שלי....

הדמיון שלי....

מפרסמת כאן שיר שנגע בי, שכתב המשורר ישראל גלמור , בספר שיריו: "אל מול פני המרקע" הדמיון שלי ואני לפעמים חלוקים בדעות, הדמיון שלי מפליג ואני אוחז בעֻבדות. הדמיון שלי ואני יריבים די ותיקים, משנות הילדות היפות זה בזה מתאבקים, חבוקים. פעם קורה שדמיון מנצח ואני מיליונר או מדען ואחר כך אני מחזירו למציאות, מצמיד את כתפיו למזרָן. מדי פעם הקרב שקול עד דמעות,(במיוחד בקרבות על נשים) ואחר כך תשוש ומובס הוא מוותר, כשאינני נותן להגשים! אך ישנם לדמיון גם קוים לזכותו, הוא איננו נוטה לוותר ורבים המקרים על סף השבירה, שרוחו מונעת משבר. ואז הוא אוספני אל בין זרועותיו, מחבקני ביד הדמיון נושאני רחוק אל בין תקוות שוא, שהפכו מציאות, מֵחָזון. הדמיון ואני חבוקים, מפליגים במסע מרתק, מפילים בדרכנו חומות לתהומות ולומדים איך אפשר להאבק: להאבק בכבלי הדת שחונקת, להאבק בדעות הקדומות, להאבק בתבוסה שכמעט מפרקת, כל רצון לשנות ולבנות. הדמיון שלי ואני נשאר, ידידים, יריבים וקרובים כי כשהוא קצת רגוע, אני מוותר וּוִתוּר הוא שמחה לאויבים. וכך לעתים על כנפי הדמיון, מדלג על תלאות שעברתי, ממשיך לראותך, לאהב ולחלום, כי אני מעולם לא נשברתי!

*pank

New member
המאבק הזה מתנהל אצלי יום יום

השיר הזה הותיר אותי מהורהרת ואני שואלת את עצמי מותר לי לאהוב אותו לפחות בחלום?

Mוניk

New member
או.אוהווו יש בזה מלא תהיות

הדמיון שלי לאחרונה עובד שעות נוספות אבל מודה לפעמימ נשברת ושוב אוספת את עצמי מהרהרת ביני לביני מייחלת שהדמיון שלי ישתווה לבפנוכו שלי (האני שלי) שיר מלא תהיות הבאת אהובה בטוחה שזה נוגע בכל אחד בצורה זו או אחרת אהבתי אהובה

ju100

New member
דמיון ופנטזיה...../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif

דמיון ופנטזיה חד הם (לי).. ואותה פנטזיה העשירה ילדותי.. נסיכות קסומות בשמלות מרחפות.. מילות אהבה..אל אויר עולות.. ומחוזות ילדותי מלאי ארמונות.. ואבק כוכבים שנכנס בחלונות.. יער עבות גמדים באדום וכחול.. נסיך עם מגבעת ונוצה בסגול.. ספרי החלומות נשארו אצלי.. את עולם הפנטזיה השאלתי לביתי.. אולם כך מידי פעם..לעיתים רחוקות.. יושבת מעלעלת..ושוקעת בדמיונות..

הדמיון

הוא כלי חשוב בחיינו לפעמים עוזר לחצות גשרים ולפעמים דווקא עוצר אך ללא ספק הדמיון הוא עושר גדול רק טוב!!!

למעלה