הדם על הידיים של ממשלת הדמים

הפרבולה1

Well-known member
לא מוכן לשמוע מאורח לרגע בצה"ל על תוכניות. ואתה יודע מה, אני מקווה שיאנסו את כל הנשים במשפחה שלו, יחטפו וירצחו אותן.
זה גם מה שרצו תושבי הקיבוצים השמאלנים בעוטף עזה על המתישבים ביו"ש ששמחו כל פעם שרצחו יהודים ביו"ש כי הם חשבו שזה יקדם "פתרון מדיני", אפילו אחרי הטבח הם עוד התלוננו למה שמרו על הסוכה של סוכות במקום לשמור עליהם כביכול , כלומר מבחינתם זה בסדר לרצוח את חבר הכנסת סוכות ואת המתישבים ביו"ש ובסוף התברר בצורה אירונית מחרידה שמבחינת השכנים שלהם מעבר לגדר שתושבי הקבוצים בעוטף עזה הם גם מתנחלים.

אבל אני לא חושב שצריך להכניס את תושבי הקיבוצים השמאלנים לכלא ( אלה ששרדו את הטבח ) רק בגלל שתמכו בקונספציה , אוקי הם טעו, טעות, טועים קורה, גם ביבי והדרג הצבאי טעו , אז הם חשבו שתמריצים כלכלים לעזה ועקירת ההתישבות יהודית ביו"ש הם הפתרון והמציאות טפחה על פניהם.

נערך לאחרונה ב:

xyxy210

Active member
נכון ולכן ימשיכו המלחמות.
ולכן נתניהו מונע ביצוע עיסקה לא בגלל "שתעודד את אויבנו לחזור על הפרוגרום של 7/10" אלא מסיבות אישיות.
הם ימשיכו לנסות לחטוף/להרוג חיילים/אזרחים ואנחנו נמשיך להרוג בהם ולהרוס את בתיהם.
וחוזר חלילה.

Harrington

Well-known member
מנהל
ולכן נתניהו מונע ביצוע עיסקה לא בגלל "שתעודד את אויבנו לחזור על הפרוגרום של 7/10" אלא מסיבות אישיות.
כטענת כל עוכרי ישראל למיניהם (טענה שצריך להיות בעל אופי מאוד מיוחד ושטוף שנאה ברמות-על, כדי רק להעלותה על הדעת, לא כל שכן על הכתב).

xyxy210

Active member
כטענת כל עוכרי ישראל למיניהם (טענה שצריך להיות בעל אופי מאוד מיוחד ושטוף שנאה ברמות-על, כדי רק להעלותה על הדעת, לא כל שכן על הכתב).
חחחחחחחחחחחחחחח
אוהב ישראל שכמותך.
הדבר היחידי שעשית למען עם ישראל הוא לנהל פורומים של תפוז ולהוציא הודעות מנהלתיות.....
בונה "אולם" נותן לנו כתף קרה בגללך ובגלל שכמותך.
אתה/ם מסוג האנשים שבגללם אנחנו נענשים על ידי בונה עולם פעם אחר פעם .

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחח
אוהב ישראל שכמותך.
הדבר היחידי שעשית למען עם ישראל הוא לנהל פורומים של תפוז ולהוציא הודעות מנהלתיות.....
כשאני אהיה הנושא, נוכל לדבר גם על זה. עד אז, נחמד להעביר את הדיון אלי כאילו אני הנושא, אבל אם אתה חושב שזה מערפל את אי-התייחסותך העניינית, חשוב שנית (ודע שאהיה שם להציג את האמת כפי שהיא, אם במקרה תצליח לערפל את הנ"ל).
בונה אולם נותן לנו כתף קרה בגללך ובגלל שכמותך.
לא מכיר את זה אבל אם אתה אומר, מן הסתם אתה מכיר ויודע על מה אתה מדבר.
אתה/ם מסוג האנשים שבגללם אנחנו נענשים על ידי בונה עולם פעם אחר פעם .
באסה. אבל עדיין, לא באמת קשור לעניין או עונה לדברים עליהם אתה עושה את עצמך מגיב.

xyxy210

Active member
כשאני אהיה הנושא, נוכל לדבר גם על זה. עד אז, נחמד להעביר את הדיון אלי כאילו אני הנושא, אבל אם אתה חושב שזה מערפל את אי-התייחסותך העניינית, חשוב שנית (ודע שאהיה שם להציג את האמת כפי שהיא, אם במקרה תצליח לערפל את הנ"ל).
מיצי מיצי.....
כשקרן מדופלם וכאחראי על :"טובת חובבי ז'אנר האמת והמציאות, "
ברור ש"תהיה שם, פה ובכל מקום.
אתה מרבה להזכיר אנשים משועממים, כנראה מתוך תסכול אישי. לכן המלצתי לך:
לך לעבוד. קרא ספר. למד שיעור גמרא, קרא פרק תהילים...משהו ....
ואתה ממשיך לחפור ולמרוח ללא הבחנה.
לא מכיר את זה אבל אם אתה אומר, מן הסתם אתה מכיר ויודע על מה אתה מדבר.
תשאל את אלו שאינם מאמינים בשינויי האקלים.
כמדומני שגם אתה משתייך אליהם...אזי, עמוד מול הראי ושאל את מר מיציתי...
באסה. אבל עדיין, לא באמת קשור לעניין או עונה לדברים עליהם אתה עושה את עצמך מגיב.
אכן באסה.....[היה שמו של מגרש כדורגל בלומפילד הקודם ביפו].

Harrington

Well-known member
מנהל
מיצי מיצי.....
כשקרן מדופלם וכאחראי על :"טובת חובבי ז'אנר האמת והמציאות, "
ברור ש"תהיה שם, פה ובכל מקום.
אתה מרבה להזכיר אנשים משועממים, כנראה מתוך תסכול אישי. לכן המלצתי לך:
לך לעבוד. קרא ספר. למד שיעור גמרא, קרא פרק תהילים...משהו ....
ואתה ממשיך לחפור ולמרוח ללא הבחנה.

תשאל את אלו שאינם מאמינים בשינויי האקלים.
כמדומני שגם אתה משתייך אליהם...אזי, עמוד מול הראי ושאל את מר מיציתי...

אכן באסה.....[היה שמו של מגרש כדורגל בלומפילד הקודם ביפו].
חמוד אתה, אבל לא היה לי כח להתעמק בקריאת דבריך. ממילא אפשר להניח (קרי לדעת) מראש שאף מילה עניינית לא תהיה שם, אלא רק סיסמאות נבובות, נסיונות השמצה שגרתיים והגל גלוי וידוע מראש :).
אז יקירי, כרגיל אני כאן אם אתה זקוק לבייביסיטר. אבל זה לא אומר שאיכנע לכל תכתיביך וגחמותיך. עמך הסליחה.

dory30

Well-known member
חמוד אתה, אבל לא היה לי כח להתעמק בקריאת דבריך. ממילא אפשר להניח (קרי לדעת) מראש שאף מילה עניינית לא תהיה שם, אלא רק סיסמאות נבובות, נסיונות השמצה שגרתיים והגל גלוי וידוע מראש :).
אז יקירי, כרגיל אני כאן אם אתה זקוק לבייביסיטר. אבל זה לא אומר שאיכנע לכל תכתיביך וגחמותיך. עמך הסליחה.
לא מאמין שאני אומר את זה, אתה גרוע יותר משחר.

למעלה