הדיון הפוליטי בין רנין לבובליל

הדיון הפוליטי בין רנין לבובליל

מישהו ראה היום בערב את הדיון הסוערר שהיה בין רנין לבין יוסי בובליל בנושאא,יהודים ערבים ומה שבינהם?? מה דעתכם על מה שרנין אמרה? מה דעתכם על מה שיוסי אמר? מי לדעתכם צודק?? אשמח לשמועע את דעתכם בנושאאאא(-:

nuno12

New member
היה על זה שרשור תראי בהמשך

קבלנו שם צרור אמירות - שבכל מדינה אחרת על פחות מזה עוצרים על בגידה מקבץ מהיר בטול כרם יש אנשים מפוחדים המשתמטים פשוט לא מסכימים לפשעי מלחמה יש לרנין הרבה חברים שהתחילו צבא וברחו משם - כי נבהלו מהפשעים יש להפוך את ישראל למדינה לכולם כולל הפליטים עזמי בשארה צודק ובעל דרך נכונה - סתם תפרו לו תיק ויוסי - ענק, גדול, ונתן לה בראש עד כמה שיכול לעשות בלי סגריות ובלי להתעצבן מהטירוף הפרוע של רנין מדהים שאם עד היום שאלתי איך אף אחד ךא העמיד את רנין בשאלות מהותיות - היא הציעה את ההרצאה בעצמה איתי וונסה - כיססו צפורניים שר"צ - סרגו ואכלו עוגות ליאון - החזיק את הנר

מרמריסה

New member
רנין בוגדת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בבני עמה. בנוצרים החיים בשטחים ובמדינות מוסלמיות והסובלים שם מאימתם של המוסלמים. אחיה מאוימים, נרצחים, מתנכלים להם ורודפים אותם. שתתבייש לה! אני לא מצפה שתדאג לנו, היהודים, אבל לאויבים שלה עצמה היא כל כך דואגת... (אגב, מזכיר לי מגזר אחר, הרשו לי לא לפרט
) טיפשה? נאיבית? שחקנית ערמומית? טרם החלטתי. כך או אחרת, מה שבטוח זה שהיא מגעילה ומעצבנת אותי.

למעלה