הדבר האמיתי!

הדבר האמיתי!

למי שלא ידע- את כוככב נולד "גנבו" הרעיון נלקח מתוכנית מדהימה בשם fame academy- הקטע זה שפיים אקדמי יותר שווה- במתחרים חיים באקדמיה שלושה חודשים ואסור להם לצאת משם, אין להם שום קשר לעולם החיצון ומצלמות מצלמות אותם 24 שעות ביממה. באקדמיה הם לומדים לשיר ולהופיע, כל שבוע מסלקים תלמיד אחד והשאר חוזרים לאקדמיה ולומדים עוד שבוע. הפרס בפיים אקדמי גם הרבה יותר שווה מבארץ- חוזה הקלטות בשווי מיליון ליש"ט (ליש"ט אחד זה בערך 7 שקל אם לא ידעתם וכן הסידרה היא בריטית) וסגנון חיים מתאים (בית מכונית מחשב טלוויזיה ועוד מלא מלא דברים). היום בערב יש את הגמר- ב- 19:30 תוכלו לראות את התוכנית עמה עם שלושת המתמודדים האחרונים (אלקס פארקס, אליסטר גריפין וקרוליין גוד) שלושת ישירו ובסוך יבחר הזוכה בתוכנית (הקהל מצביע) ומיד אחר"כ ב20:30 יהיה פיים אקדמי רמיקסד- מה שעבר על התלמידים בשבוע האחרון של האקדמיה. התוכנית נגמרה כבר לפני שלושה שבועות ובארץ זה משודר מאוחר יותר אבל שווה שווה שווה לראות כי שם באמת הם מוכשרים. (וגם זה נורא מצחיק לראות את מה שלמורים יש לומר עליהם כל פעם..... (המנהל מסומם ושיכור כמעט כל שבוע... ) חובה לראות!!! היום 19:30 בי בי סי פריים (ערוץ 32)!!!!

אני צופה אדוקה של התוכנית../images/Emo95.gif

וגרופית רצינית של אלכס המלכה

y a ® d e n a

New member
לה לה לה....../images/Emo79.gif

התוכנית כוכב נולד זה לא גנבה... הם לקחו את הרעיון- ברשות כמובן... אכן, באנגליה זה פיי 20000 יותר שווה
הפרס יותר שווה התהילה יותר גדולה ובכלל הקטע שהם בוילה וכל הזמן לומדים דברים גם עוזר ליופי של התוכנית...
אני כבר יודעת מי המנצח\ת...! אני מכורה לתוכנית הזאת...
אבל העונה הראשונה היתה יותר שווה
[אני מתכוונת באנגליה...] טוב אני מחכה כבר לראות א5ת התוכנית

RachelMN

New member
למען האמת, גם פיים אקדמי לא מקורי

פיים אקדמי גם הוא מועתק מתכנית בריטית אחרת שנקראת "פופ איידול", משם יצאו וויל יאנג וגארת' גייטס, שעדיין מצליחים בבריטניה למרות שעברה יותר משנה מאז התכנית. (גם באמריקה חיקו את פופ איידול ועשו "אמריקן איידול") העונה הראשונה שלהם הייתה הרבה יותר טובה וכיפית מהשנייה. שינייד, דיויד, איינסלי ומלאכי הרבה יותר מוצלחים, לטעמי, מאלו שמתחרים העונה. לא נקשרתי העונה לתכנית בכלל. פיטר הוא חיקוי לא מוצלח של איינסלי, אליסטייר של דייויד, ולא אהבתי את אלכס כמו כולם. כשעלה כוכב נולד בארץ, חשבתי "איזה חיקוי עלוב, שיהיו מקוריים", אבל אז שמעתי את נינט שרה ונדהמתי. היא באמת שרה מדהים והיא מרגשת, גם בהשוואה אליהם. היו שם הרבה זייפנים, וזה שהם המקור לא הופך אותם לטובים יותר. הם גם לא בדיוק היו מנותקים מהעולם - הם יצאו להופעות תוך כדי התכנית, התראיינו והתארחו בתכניות וכו' - פרוייקט y זה לא.

למעלה