הגשת ערעור

הגשת ערעור

האם מתייחסים לערעורים בצבא??? האם שווה לנדנד ולהשקיע מאמץ?...או שבכלל אין סיכוי? האם מישהו מכיר מישהו שערער על תוצאות של מיונים או על פרופיל וקיבלו את הערעור שלו בסוף?

ronix3

New member
בהחלט שווה! אני הגשתי ערעור...

והוא התקבל והעלו לי את הפרופיל, אמנם אחרי קצת טרטורים אבל אם אתה רוצה לערער חבל לפספס!

The-Princess

New member
וונפלונית חמודה..

לי נתנו בצו ראשון פרופיל 45 שלא היה מוצא חן בעיני בכלל כי אני רוצה קרבי! והכי רציתי טייס ואם ה***** האלה היו נותנים לי על ההתחלה 97 עוד היה לי סיכוי כי המספר במשקפיים עלהב לי רק השנה, טוב לא משנה. בכל מקרה זה לא היה מוצא חן בעיני, בערך אחרי שנה של נדנודים של מתי אתם משמנים אותי שוב לועדה רפואית, הם זימנו אותי, והפעם הקמצנים האאלה נתנו לי רק 82. אבל זה עדיין עדיף מ 45... זוה, אם זה עזר. נידנודים עוזרים אהה וגם נידנדתי להם בקשר לזימונים לאששכול מבצעים ופיקוח ולחובלים ובסוף קיבלתי את שניהם... בהצלחה אפי

miss jazz

New member
את יכולה לספר לי מה ההליך בקשה?../images/Emo13.gif

עוד לא קבעו לי פרופיל אבל האורטופד של הצבא המליץ על 45, אני חושבת שאני יכולה להעלות לפחות ל64 אן לא יותר מה לעשות? אה ואני רואה שקיבלת זימונים למבצעים ופיקוח, האם בכדי להיות פקחית טיסה אני צריכה יותר מ45? אם כן, כמה? תודה

mto

New member
גם אני רוצה לדעת

את ההליך של פנייה למטרה של לעלות פרופיל...בא למישהו לפרט קצת..למי להתקשר למי לשלוח את הטפסים ?

למעלה