הגעתי לקו הסיום...

נושינו

New member
הגעתי לקו הסיום...

לכל הקהילה שלום , אני ממש בסיום העבודה , בכל מקרה רציתי לשאול האם למשהו ידוע איך נבחר היודנראט בקוריץ , הקהילה היהודית בחרה בו , או הגרמנים , ומה היה יחס האנשים ליודנראט שנבחר , ידוע לי כי היושב ראש התאבד ערב החיסול של קוריץ . כמו כן אנו רוצים לבנות דגם של העיירה תרם השואה , אני אשמח לראות תמונות של העיירה ( מעבר לתמונות שמופיעות בספר ) ובמיוחד איך בית הכנסת הגדול היה נראה , אפילו אם משהו מוכן לצייר זאת מהזיכרון ,, העבודה כמעט נמצאת בסיומה , אני אשמח להציג אותה ואם למשהו יש הערה אשמח לקבל , ( מספר העמודים רב ואני לא בטוחה אם זה בסדר לפרסם זאת בפורום) בתודה מראש ובהערכה רבה נעמה

urinbs

New member
ישר כח נעמה../images/Emo50.gif

שלום לנעמה כל הכבוד על ההשקעה, לפי דברייך היקף ההעבודה גדול. על הפרטים ששאלת ניתן למצוא פירוט בספר עדויות של חברי לוחמי הגטאות אחד העדויות הוא היא מפי בנו של יו"ר היודנרט, קרסנוסטבסקי. לגבי מראה בית הכנסת, מי שיכול לעזור לך הוא מר ברודה יוסף שצייר את מפת העיר קוריץ הנמצאת בספר "קוריץ". בהצלחה אורי נחבס עורך אתר קוריץ באינטרנט

נושינו

New member
העבודה

אורי וכל החברים היקרים שלום המון תודה על העזרה אני כל פעם מתפעלת מחדש על הנכונות לעזור מצורפת העבודה שלי ושל אחי ( היא עדיין לא סופית וצריך להיות עוד פרק נוסף על עדויות ונספחים) בכל מקרה אני אשמח אם תוכלו לעבור עליה להוסיף או להעיר הערות... בתודה מראש ובהערכה רבה נעמה ההודעה בקישור-

urinbs

New member
תגובה על העבודה

נעמה שלום אני עובר על עבודתך, נראית ההשקעה הרבה, יש לי כמה הערות, איך העביר לך את העותק המתוקן? אורי

נושינו

New member
אולי?!

קודם כל תודה!!!
ואולי אתה יכול להעלות אותו שוב לאחר תיקון ... או לשלוח הערות בנפרד ואני כבר אשנה את הנתונים ... שוב תודה...

נושינו

New member
עדיף ש..

שתשלח את ההערות בנפרד ולא תתקן בעבודה עצמה כדי שאדע את השינוי והטעות...

מרשים

שלום, קראתי והתרשמתי מהעבודה וההשקעה ואגלה לך סוד קטן אני מתכוון לצטט מס. קטעים באוטובוס בזמן הנסיעה לקוריץ בנסיעה הראשונה ( אני הוא ראש הקבוצה לנסיעה)ולתת מושג לדור השני והשלישי שנוסע איתנו. מתי את תצטרפי?? ושוב כל הכבוד איתן בסיוק

תקציר

נעמה שלום אני מכין תקציר שיכיל קטעים מעבודתך שאותם אקריא בנסיעה הראשונה לקורץ . הכוונה באותו יום שאנחנו נוסעים מרוונה לקורץ, וזאת ע"מ לתת ל"צעירים" מהנוסעים מושג על שהיה בקורץ. אשמח אם תעבירי לי תמצית עליך ( אישית) שאוכל לזכיר את הכותבת. אם את מעונינת להעביר ישירות למייל שלי להלן הכתובת:[email protected] תודה איתן בסיוק

eyaltamuz

New member
../images/Emo63.gif כל הכבוד על העבודה

קראתי את העבודה ששלחת והתרשמתי מההשקעה הרבה אין ספק עבודה טובה מאד המתארת בצורה מעמיקה את כל תחומי החיים בעיירה שלחי לנו שוב את העבודה כאשר תושלם ונפרסם אותה באתר בגלריה מיוחדת בהצלחה ותודה איל תמוז - מנהל הפורום

למעלה