הגעה לצורך לימודים

ImmGrant

New member
הגעה לצורך לימודים

צהריים טובים חברים,

התקבלתי ללימודים בטורונטו, והבנתי שכעת אני צריך לבקל אישור לימודים ולאחר מכן ויזת לימודים (תקנו אותי אם אני טועה).
בת הזוג שלי מגיעה איתי > אנו רוצים לבקש ויזת עבודה עבורה.
מה שלא הצלחתי למצוא באתר של CIC - כמה זמן לפני תחילת הלימודים אני רשאי להגיע לקנדה (לסדר דירה טלפון וכו') ?
המידה וניתן לפני האם ויזת העבודה שלה תהיה תקפה רק מתחילת הלימודים ?

תודה מראש על העזרה :)

אישור לימודים וויזת לימודים זה אותו דבר

המונח הרשמי הוא
Study Permit שזה האישור הרשמי של רשויות ההגירה שמאפשר לך לבוא לקנדה לצורך לימודים (מכונה גם ויזת לימודים או ויזת סטודנט באופן לא רשמי).

כשאתם מגישים את הבקשה בשגרירות, תשאל כמה זמן אפשר לבוא לפני. למיטב ידיעתי זה משהו כמו חודש. וכיון שאישור העבודה של בת זוגך יהיה תלוי באישור הלימודים שלך, הוא יהיה תקף לאותם תאריכים.

תשובה של היועצת הגירה ל-ImmGrant

אתה צריך לבקש אישור לימודים. אין דבר כזה שנקרא ויזת לימודים, הרבה אנשים פשוט קוראים לאישור לימודים, ויזת לימודים. אפשר בו זמנית להגיש בקשה לאישור לימודים ובקשה לאישור עבודה פתוח עבור בת הזוג שלך בתנאי שהיא או אשתך או שאתם ידועים בציבור (שחיים ביחד לפחות שנה עם הוכחות לכך).
מהרגע שמאשרים את הבקשות ניתן להגיע לקנדה, ובכניסה לקנדה ינפיקו לכם את האישורים הרשמיים.
לרוב הסתודנטים הבינלאומים שלומדים full-time בתוכניות של 6 חודשים או יותר, מותר לעבוד במשרה חלקית (20 שעות בשבוע), אבל חשוב לדעת שמותר להתחיל לעבוד רק אחרי תחילת הלימודים.
אישור העבודה של הבת זוג בתוקף מהרגע שהיא נכנסת איתך (או אחריך) לקנדה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: [email protected]
http://www.canadaresident.com

למעלה