הגיע זמן להגיד שלום ולהיפרד

danistar

New member
הגיע זמן להגיד שלום ולהיפרד

אחרי התלבטות לא קלה שנשמכה זמן מה החלטתי לעזוב את ניהול הפורום . לפני 10 שנים הקמנו את הבית הזה לחולי הפסוריאיזיס כשלעינינו עמדו אך ורק החולים , סבלם וטובתם .זה היה הניסיון הראשון שלנו החולים באינטרנט שעד אז היה בגדר תעלומה עבורנו והיו הרבה מאוד חששות ופחדים . בסופו של דבר אני שמח שהפורום שלנו צמח וגדל ולמרות כל הקשיים שעברנו יחד לאורך השנים הצלחנו לשרוד זמנים קשים וקלים ולהעמיד בית יציב ואיתן שנמצא כאן עבור החולים , כל החולים . במשך 10 השנים הללו ניהלתי את הפורום בחלק מהזמן עם שותפתי היקרה ( קצפת ) ובחלק מהזמן לבד ואחרי תקופה כל כך ארוכה הרגשתי שהגיע הזמן לשינוי . הפורום צריך דם חדש וצעיר ואני צריך את המנוחה. אני רוצה להגיד תודה לרופא הפורום ד"ר גלעד שעונה כאן , ליו"ר האוגדה הנוכחי מר יונה טאוב וליו"ר הקודמת תמי ברוש שהאמינו באינטרנט ויכולותיו , לתפוז שאפשרה לנו להקים את הבית הראשון שלנו באינטרנט ( לפניו לא היה כלום ואחריו כבר יש שכונה שלמה של בתים ואני שמח שאנחנו נמצאים בבניין הכי גבוה בשכונה ) וכמובן לכם חברי הפורום שעושים אותו . עתיד הפורום עוד לפניו והתמיכה והעזרה שהוא נותן לחולים ימשכו גם אחרי שיגיע מנהל חדש. מבטיח להיכנס מידי פעם ולהציץ ומאחל בהצלחה למנהל החש שיבוא. נ.ב אם יש כאן מישהו כאן שמרגיש שיש לו את הזמן והיכולת לתת מעצמו ולנהל את הפורום הוא מוזמן לפנות להנהלת תפוז

נופשת

New member
מצד אחד עצוב לי

מצד שני, מגיע לך כבר קצת לנח. רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך באופן אישי, על הקמת הפורום והתמיכה שתמיד ניתנה לי פה. מקווה לראות אותך פה לפעמים, ותגיד לזפוש שהוא מתבקש גם כן להתייצב

הניג

New member
כמה מילות תודה

עשר שנים זה הרבה זמן של עשייה, אשריך שאתה במקום יפה של נתינה ארוכת טווח, מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה. בברכה הניג

שלומה 77

New member
../images/Emo13.gifתודה רבה למנהל הפורום

שלום רציתי רק להגיד הרבה תודה על העזרה הרבה והתמיכה שקיבלתי ממך והפורום. כל הכבוד על היוזמה, הנחישות, העצות והנתינה ללא גבולות. מי יתן ותצליח בהמשך דרכך. זכות גדולה נפלה בחיקי להכירך וזכות גדולה אף יותר נפלה בחיקך לעזור לאנשים לשנות את חייהם מקצה לקצה הלוואי שתיפול עליי זכות כזאת. בהזדמנות זאת תודה גם ליונה טאוב יו"ר האוגדה, שעזר אף הוא רבות תודה רבה מקרב לב מי ייתן ותצליח לעזור תמיד. תודה תודה תודה לכל מי שעזר לי ותמך בי תודה.

צפוני

New member
דני יקר

תודה רבה על שהיית בין אחד הגורמים העיקריים שסייעו להתמודדות הראשונית שלי עם הספחת ! המפעל הזה הוא עבודת קודש במלא מובן המילה. להתראות בנתיבי הספחת..... שבת שלום

לאחרונה נפגשנו בגנים הרבה פעמים

יצא לקרוא בפורום את עיצותך מאחל לך בריאות ותודה על הכול.

KaZaA

New member
תודה רבה.

ברצוני לציין לשבח את התנהלותו של דני כמנהל הפורום. מעבר לידידות האישית שלי עם דני אני רואה צורך לציין את היכולת המופלאה שלו להנהיג את הפורום הזה - לדעת להתערב ולחתוך - בשיקול דעת ולשמור על הבית. אמנם עשר שנים עברו - והיום קצת קשה להסביר את הזמנים ההם - הלגיטימיות של המדיה ושל הפורום כבר לא ניתנות בספק. לדעת להבחין בפוטנציאל כבר אז ולפעול להנחלת החזון הזה בקרב יתר ציבור חולי הפסוריאזיס שלא שש כל כך לדבר על המחלה - זה ההישג של הפורום הזה ובראש ובראשונה ההשג של דני. אני מאחל לו בהצלחה - ולנו שימצא מישהו שישכיל לנהל אותנו באותו מתינות ושקט שאיפיינו את דני.

danistar

New member
תודה רבה לכל המברכים והמודים

תודה על הברכות החמות , אני די מסמיק כאן ואני בטוח שעוד ניפגש לא פעם בים המלח או באיזה מפגש אגודה וכמובן גם כאן בפורום . תודה לכולכם.

קובי d1

New member
פרישת מנהל הפורום

רק עכשיו קראתי את ההודעה על פרישתו של דני מניהול הפורום הייתי שבועיים במלון דניאל ורק היום חזרתי הביתה . ברצוני להודות לדני על הקמת הפורום בתקופה שלא היה שיתוף פעולה עם הנהלת האגודה שהיתה אז וניהול הפורום בתקופה ארוכה של 10 שנים עם עליות ומורדות ,העיקר שהפורום חי קיים ועוזר לחברים חדשים . תודה קובי

למעלה