הגיע הזמן להוריד את הרודן

dory039

Active member

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן כך.
השאלה אם ההפגנות יצליחו לעשות את זה. בינתיים ראשת האופוזיציה ברחה מהמדינה והרודן מנהל אותה, לטוב ולמוטב. יש לו מן הסתם גם תמיכה חיצונית מרוסיה אם ירצה. השאלה מה יוליד יום ומן הסתם כמו תמיד, רק הזמן ילמד.

R 1 3

Well-known member
ההפגנות מעוררות את השיח הציבורי כולל ברשת וכך אנשים חשופים לשנוי דעתם
הבעיה שכמעט בכל הרשתות ולא רק באתר וואלה וידיעות - עליהן נתפרו לנאשם התיקים ;)
יש שחיתות ואיומים והשתקה וכל מה שהמושחת מסוגל, כדי להגן על מצביעיו ממי שיפקח את עיניהם לרווחה.
בפייסבוק לדוגמא מדיניות לא לפגוע ברגישות הדתיים חרדים שהם שותפיו המהותיים ביותר
כל מי שחוצה רף מסוים פשוט חוסמים לחודש.

Harrington

Well-known member
מנהל
ההפגנות מעוררות את השיח הציבורי כולל ברשת וכך אנשים חשופים לשנוי דעתם
אולי. אבל אין בכוחן להפיל את הרודן. לפחות על פניו, נכון לרגע זה.
אמנם שמעתי שהוא התבטא שיתכן שהוא ממשיך זמן רב מדי בתפקיד, אין לי מושג אם זה נכון שאמר כך, אבל הלכה למעשה הוא עדיין לא מסכים לפנות את מקומו ובכלל, לשיטתו הוא ניצח את הבחירות כידוע.

הבעיה שכמעט בכל הרשתות ולא רק באתר וואלה וידיעות - עליהן נתפרו לנאשם התיקים ;)
האמת שלא קראתי באתרים הללו על הנושא. ראשית אני נמנע מלהיכנס אליהן, פשוט כי אני לא כל כך אוהב שמאכילים אותי שקרים וזבל. אבל תכל'ס כי בעניינים האלה אני מעדיף להסתמך על התקשורת הבינלאומית או ישירות על התקשורת הביילורסית.

יש שחיתות ואיומים והשתקה וכל מה שהמושחת מסוגל, כדי להגן על מצביעיו ממי שיפקח את עיניהם לרווחה.
אתה סותר את עצמך. לפני רגע כתבת שההפגנות מובילות לשיח ברשתות החברתיות וכעת אתה כותב שיש השתקה. זה לא הולך ביחד. אכן הרשתות החברתיות מלאות בדיונים בשאלה כיצד להפיל את הרודן. עליו זה לא משפיע בינתיים. כל עוד כוחות האכיפה נאמנים לו ולמשטרו, זה גם לא צפוי לעשות יותר מדי אם כי כאמור, רק הזמן ילמד.

בפייסבוק לדוגמא מדיניות לא לפגוע ברגישות הדתיים חרדים שהם שותפיו המהותיים ביותר
כל מי שחוצה רף מסוים פשוט חוסמים לחודש.
לא מכיר את המדיניות הזאת של פייסבוק, אבל ממילא אני לא חושב שיש יותר מדי דתיים חרדים בביילרוס, כך שזה לא באמת משנה הרבה.

למעלה