הגיל לא קובע.......

הגיל לא קובע.......

מקרה שקרה לפני כ- 3 שנים,כשעבדתי כמרצה באחת המכללות.בשעת ערב די מאוחרת,צלצל פעמון הדלת בדירתי,בפתח עמד עמוס,אחד מהסטודנטים שהדרכתי. -אפשר להכנס ? הייתי מופתעת וקצת נבוכה כי לבשתי רק חלוק בית קל. - זה חשוב, אמר. או-קי, תכנס. עמוס התיישב על הספה בסלון והניח על השולחן קלטת ומספר תמונות. הבטתי בו בשאלה, נו ? - הביטי טוב. לאחר מבט קצר, התחלתי להרגיש רע, נתקפתי סחרחורת ובחילה. כנראה שהחוורתי מאד,כי עמוס קפץ אלי ועזר לי להניח את ראשי על כרית ואת רגלי על משענת הספה. היי, לא התכוונתי לרע, אל תתרגשי כל כך. הרגשתי שאם לא אנשום עמוק, אקיא מרוב לחץ. בתמונות ובעטיפת הקלטת, זיהיתי את עצמי מצולמת עירומה בשלל תנוחות נועזות. -שמע, זה משהו טפשי שעשיתי בחו"ל כשהייתי צעירה, תמימה וטפשה,לא פייר מצדך לנצל את זה נגדי,ובכלל, מה אתה רוצה ממני, לסחוט אותי ? אין לי כסף לזה. עמוס נראה נפגע ונעלב, -מה פתאם לסחוט, אני מת עלייך,אני רק רוצה לדבר אתך,אני רוצה להיות אתך. ידו החלה ללטף את מצחי המזיע ומשם עבר אל לחיי, צווארי ואל פתח החלוק. שכבתי על הספה כשהמחשבות מסתחררות בראשי כגלגל וגופי חסר אונים ללא יכולת לזוז. עמוס ליטף את פני והחל לנשק אותי כשבידו השנייה הוא פותח את חגורת החלוק. -עמוס,זה לא בסדר, מחיתי בחולשה,אני המרצה שלך ואתה הסטודנט שלי. אני מבוגרת ממך בהרבה, עזוב...עמוס הביט בי בחיבה, אני בן 25 ואת ? אני בת 31. אז מה, תראי כמה את יפה, משגעת.... תוך כדי דיבור,המשיך ללטף את גופי, חלוק המשי הסיני שלי, שכבר היה פתוח כולו, הרשה לו לחפון את שדי, תוך שהוא ממולל את הפטמות הזקורות והנוקשות באגודליו,ואז גחן אלי והחל למצוץ אותן כשידו האחת מעסה והשנייה ממשיכה את מסעה במורד גופי ומוצאת את המקום הכי חם והכי רטוב שהגיב בקפיצה נדהמת למגע אצבעותיו החמות והחודרות.לאט לאט הרגשתי איך החרדה עוזבת אותי ומתחלפת בחום עז ובתשוקה אדירה. עמוס, שגם הוא חש בשינוי, מיהר להתפשט,ובנגיחה עזה (כנראה,לפני שאספיק להתחרט...)החדיר את אברו לתוכי, שנינו היינו כל כך נסערים ורועדים מתשוקה עד שלאחר זמן לא רב, הגענו יחד לשיא מדהים. איך התפתחו יחסינו מאז, ואיך קרה שכיכבתי בקלטת הפורנו,אלו הם סיפורים אחרים, שאולי עוד אספר בהזדמנות אחרת.

*g99

New member
ואוווו..

תראי לאן זה הוביל... ממרצה לכוכבת פורנו! תשמעי,לא כל יום זוכים לכזה מהפך.... g99...

למעלה