הגדלת אצטדיון...

tomash11

New member
הגדלת אצטדיון...

אם אני מגדיל את האצטדיון שלי עכשיו, הוא יהיה מוכן עד המשחק בעוד שבועיים?... תענו אנשים מהר ככל האפשר, זה חשוב העניין הזה. אני לא מביא רכש יותר עד שהאצטדיון לא יחזיר את ההשקעה שלו.

shlump3r

New member
כן.. נראה לי שכן.

לי לקח 8 ימים להגדיל ב4.5 אלף מקומות.

S 13

New member
כנס

שאתה שם להגדיל את האיצטדיון כתוב לך בדיוק כמה ימים יקח לו לבנות את האיצטדיון לפני שאתה מאשר סופית... בדר"כ זה בין 8 ל 10 ימים אז האיצטדיון יהיה מוכן עוד שבועיים

tomash11

New member
תודה רבה לכולם:) הגדלתי ל30 אלף

מקומות... עד ה11 לפברואר האצטדיון אמור להפתח במתכונתו החדשה. רציתי להגדיל ל32 אלף מקומות אבל ההאטריק לא נתן לי... ביי ביי מינוס 340 אלף שקל, שלום לך מינוס שני מליון ומשהו...

tomash11

New member
כן, אבל יש לי שני שחקנים לפחות

בסגל, שאם אני מוכר אותם אני מכניס כמה מאות אלפים לפחות לקופה וחמצן כלכלי... ככה שאני לוקח סיכון אבל הוא מחושב. ופרט למעידה קלה באמצע העונה של איזה מחזור, האצטדיון תמיד מלא בבית.

shlump3r

New member
איך אתה יודע שלא יבואו קצת יותר

אוהדים ממה שבאו עד עכשיו? יש לך במקרה 2 משחקי בית רצופים?

Klinger

New member
תומאש יא מעתיקן !!!../images/Emo8.gif

אני במקומך לא הייתי מרחיב לפני שאני בפלוס בבנק, אבל - החלטה שלך...

tomash11

New member
כי יש לי 988 ספורטרים

הקבוצה השנה אולי לא רצה משהו, אבל בשנה קרובה היא תרוץ גם תרוץ. ושוב, במקרה הכי גרוע יש את מי למכור.

gildanan

New member
אבל למה בכלכך הרבה?

מקומות להגדיל. אני את המגרש שלי הגדלתי בשלבים (למרות שזה לוקח יותר זמן ולא נכנסתי למינוס בכלל. ומניסיוני, אחרי שמגרש מפוצץ ואח"כ מגדילים למגרש החדש באים פחות אנשים מאשר מקודם.

tomash11

New member
לפי החישוב זה מגיע בערך לגודל הזה

ואני לוקח בחשבון שמספר הספורטרים יגדל עוד קצת עד תחילת העונה הבאה, ככה ש30 אלף מקומות זה בערך הכמות שצריכה להיות לי בין כה וכה. זה לא שהגדלתי בהרבה עכשיו, יותר נכון להגיד שעד עכשיו היה לי מגרש ממש קטן.

Thierry Henry

New member
אתה לא מבין שאתה לא תמלא

אותו?! יקח לך הרבה זמן עד שיהיה איצטדיון מלא! אז אתה רק מפסיד כסף!!!

tomash11

New member
להפסיד אני לא אפסיד

הויכוח הוא עד כמה זה רווחי. אם זה רווחי, או רווחי מאד. זה לא באמת חשוב... אני רוצה גם להרוויח קצת זמן בפעם הבאה שאני אצטרך להגדיל.

New member
גם אמרו שנתב"ג 2000 יהיה מוכן...

בזמן ותראה מה קורה שם

למעלה