הגבול ההזוי עם עזה שנתן חוסר הגנה ב- 100 אחוז במקרה שהטרוריסטים החליטו לפרוץ אותו, זה הגבול שנוצר אחרי ההתנתקות.

רוב הזמן נח

Well-known member
טוב שאין לך תפקיד בטחוני...
ומי שהיה שם טוב לך? הרי האחראיים בצבא ובשבכ חיו באיזה סרט הזוי ולא היו מסוגלים לראות מה נמצא מולם שם אחרי הגדר בעזה. את הדבר הפשוט לא ראו, כי כנראה הם היו חכמים מידי והבינו את הדברים בצורה שלא כל אדם פשוט (כמו התצפיתניות) מבין.

אולי מרוב חוכמה וטכנולוגיה ו- AI הקשר שלהם למציאות הברורה שהיתה מולם, הלכה לאיבוד.

The Real Big Joe

Well-known member
ומי שהיה שם טוב לך? הרי האחראיים בצבא ובשבכ חיו באיזה סרט הזוי ולא היו מסוגלים לראות מה נמצא מולם שם אחרי הגדר בעזה. את הדבר הפשוט לא ראו, כי כנראה הם היו חכמים מידי והבינו את הדברים בצורה שלא כל אדם פשוט (כמו התצפיתניות) מבין.

אולי מרוב חוכמה וטכנולוגיה ו- AI הקשר שלהם למציאות הברורה שהיתה מולם, הלכה לאיבוד.
הם עשו טעות. גדולה. אתה חסר כל הבנה מלכתחילה.

מי שאחראי להתנתקות ומי שתמך בהתנתקות, אחראי לחוסר הבטחון שאותו גבול גרם. ולמה שקרה ב 07.10
וזה גבול שאחרי ההתנתקות עוד חיזקו אותו במהלך השנים בכל מיני אמצעי הגנה הייטקים מתקדמים, שגם לא עזרו להפוך אותו לגבול בטוח.
כי גבול כזה הזוי שנוצר מתוכנית התנתקות הזוייה, נשאר גבול גרוע לא משנה כל השיפורים ששמים לו.
אחד הדברים השטותיים שאמרת.

כי אתה לא מסוגל להתמודד עם האמת.
אפילו אם נשים בצד את הרעיון שנתנו להם להיכנס בכוונה דרך הגדר,

חצית הגדר והגילשונים הם אירוע צבאי נטו - ז"א זה בהחלט היה בטווח היכולת שלנו למנוע את זה.

מילא היית אומר רקטות/בלונים שזה לא מנע.

רוב הזמן נח

Well-known member
אפילו אם נשים בצד את הרעיון שנתנו להם להיכנס בכוונה דרך הגדר,

חצית הגדר והגילשונים הם אירוע צבאי נטו - ז"א זה בהחלט היה בטווח היכולת שלנו למנוע את זה.

מילא היית אומר רקטות/בלונים שזה לא מנע.
ואתה אומר לי שמה שכתבתי זה שטות?

הקונספירציה ההזויה שאנחנו נתנו להם להיכנס זה הדבר הכי שטותי שיש.

ואתה אומר לי שמה שכתבתי זה שטות?
יש כאן מחדל טכני בין אם בכוונה או לא,אין קשר לאידאולוגיה.

הקונספירציה ההזויה שאנחנו נתנו להם להיכנס זה הדבר הכי שטותי שיש.
היום כבר יודעים שמלחמת יום הכיפורים זה לא מה שאמרו לנו,

יש מלא עדויות שבכוונה לא התריעו ועוד.

אבל כיון שזה ישן זה משעמם לרוב האנשים אז לא עושים קישור ובודקים.

The Real Big Joe

Well-known member

הם עשו טעות. גדולה. אתה חסר כל הבנה מלכתחילה.
יש מלא עדויות שבכוונה לא התריעו ועוד.
בולשיט

""גרסת הקונספירציה – "בריאיון שהיה לי בתחילת השבוע עם תת-אלוף בדימוס עמנואל (מנו) שקד, שהיה קצח"ר בזמן מלחמת יום הכיפורים, הוא סיפר לי בפירוט על פעולה מיוחדת של סיירת מטכ"ל בעומק מצרים, שהיתה עשויה למוטט את מצרים במהלך המלחמה. הפעולה בוטלה ברגע האחרון, כשהכוחות היו ליד המתקן החיוני ביותר, בלחץ של משה דיין. אירוע זה מבסס מאוד את השערת הקונספירציה, שיסודה הסכם מוקדם בין מצרים לישראל בתיווך קיסינג'ר, לא לפגוע בתשתיות במצרים.""

The Real Big Joe

Well-known member
""גרסת הקונספירציה – "בריאיון שהיה לי בתחילת השבוע עם תת-אלוף בדימוס עמנואל (מנו) שקד, שהיה קצח"ר בזמן מלחמת יום הכיפורים, הוא סיפר לי בפירוט על פעולה מיוחדת של סיירת מטכ"ל בעומק מצרים, שהיתה עשויה למוטט את מצרים במהלך המלחמה. הפעולה בוטלה ברגע האחרון, כשהכוחות היו ליד המתקן החיוני ביותר, בלחץ של משה דיין. אירוע זה מבסס מאוד את השערת הקונספירציה, שיסודה הסכם מוקדם בין מצרים לישראל בתיווך קיסינג'ר, לא לפגוע בתשתיות במצרים.""

בולשיט.

רוב הזמן נח

Well-known member
יש כאן מחדל טכני בין אם בכוונה או לא,אין קשר לאידאולוגיה.
היתה אידיאולוגיה שלא רוצים לפעול תקיף נגד הטרור, כי זה יכול לגרום למלחמה. גם בדרום וגם בצפון.
בנוסף היו גורמים שלא ממש היו כשירים לתפקידם שלא ראו מה יש מול העיניים שלהם.

ובנוסף היה את בגץ שבגללו נתנו להם להתקרב לגדר והרדימו את הצבא שכלום לא יקרה בגלל זה. כבר לפני זה חייל אחד נרצח בגלל זה ולא עשו עם זה כלום.

למעלה