הבעיה הכייי מוכרת בגיל שלנו...

OneillRulz

New member
הבעיה הכייי מוכרת בגיל שלנו...

טוב תראו אנשים... אני אוהב ילדה אחת, היא לא גרה איפה שאני גם לא באיזור... אנחנו ידידים ממש טובים אבל כמו שאתם בטח יודעים הייתי רוצה יותר מזה... כשהכרנו אמרתי לה שאני הייתי רוצה קשר עם חברה שלה כי ידעתי שזה יקרב בינינו... ואז אמרתי לה את זה היא הייתה בשוק.. עכשיו.... אני אוהב אותה הרבה זמן והכל והכרתי לה כמה חברים וידידות שלי ועכשיו היא כבר לא שמה עליי בגרוש היא כל הזמן בקוצ'י מוצ'י עם חברים שלי *כן אני מקנא* וזה ממש מעליב והיא אפילו לא יודעת על זה.... אוקיי הייתי במחנה קיץ בכמה דקות שהיו לי חופשיות הרמתי לה טלפון להגיד לה מזל טוב.. (היה לה יומולדת..) אז היא אמרה לי "יווווו תודה איך הולך?" אז התלתי לדבר והיא אמרה "טוב יש אצלי מלא אנשים אני חייבת לסגור ביי" וכל פעם היא עושה לי את זה גם אתמול דיברנו בטלפון וידיד שלה באותו זמן הציק לה באייסיקיו וכשאני עושה לה את זה היא צועקת עליי אז היא אמרה "אני חייבת לנתק אני צריכה לדבר עם ידיד שלי, ביי" גררררררר זה רשע מצידה... סליחה על האורך אני חייב לדעת מה לעשות במצב הזה ולהתגבר עליה אי אפשר כי להתגבר זה לנתק את הקשר ואני לא רוצה את זה. תודהה..

OneillRulz

New member
בעיקרון כן....

היא כל הזמן איתם והולכת אליהם והכל........ זה ממש מעצבן שהיא לא שמה Z....

תראה תשמע

יכולות להיות כמה סיבות, או שפשוט היא קצת התעצבנה כשאמרת לה שאתה רוצה את החברה שלה, וזה מה שהיא עושה עכשיו זה בעקבות זה, או שפשוט היא משאירה אותך על אש קטנה... הכי פשוט תגיד לה שאתה מרגיש שהיא מתחמקת מימך ותראה מה היא אומרת על זה.. אני חושבת שבכלל תן לה גם קצת לרדוף אחרייך,

OneillRulz

New member
לא הבנתם נכון....

אמרתי לה בהתתחלה שאני רוצה את חברה שלה בשביל להתקרב אליה ואז אמרתי לה שזהכ היה שטויות ותירוץ להתקרב אליה והיא זאת שאני רוצה באמת.... והיא אמרה אוקי... וזה עבר..... היינו בקשר טוב... אז היא באה אליי ואמרה לי שהיא התנשקה עם מישהו ואני כעסתי עליה כי היא ידעה שאני אוהב אותה ורבנו מלאאא...... ועכשיו אנחנו בקשר לא מובן כזה... בקיצור... מה לעשות? זה המצב הכי מסריח בעולם...

Heavy Thought

New member
למה כעסת עליה?

בגלל שאתה אוהב אותה אסור לה להיות עם אחרים? זה לא שאתם בקשר מחייב או משהו...

למעלה