הבן שלי הדייט שלו ואני

galitgali1

New member
הבן שלי הדייט שלו ואני

תשמעו, נשמע לי קצת הזוי, קצת חוששת מתוך אי נעימות אם היא [הדייט של הבן] תקרא, אבל בעצם אני לא כותבת משהו רע. אז ככה, אני לא ממונעת, אז היום, הבן [בן 14 וחצי] אמר לי לאחר כמה נסיונות שלו להפגש שלא צלחו, שהוא רוצה להפגש עם הנערה איתה הוא מצ'וטט באיי סי, מזה כחצי שנה, אבל הפגישה תעשה באזור המרכז קצת מרוחק ממנו וממנה, כלומר, מאיתנו לא כל כך, אבל הוא לא יודע איך להגיע לשם לבד בתחבורה הציבורית, וגם להסביר זה קצת מסובך כי רק רכבת מתאימה לנסיעה כזו. ניסיתי לסדר לו טרמפ עד לשם [כמובן עד למקום ההגעה בלי לראות את הדייט :) זה הרי לא נעים) עם בת משפחה אבל זה התפקשש מסיבות שלא קשורות לרשלנות :) ומה שנשאר זה שאני אקח אותו לשם. במקרה במקרה נוצר לי ים חופש כך שכאילו התת מודע שלי סידר את הכל שיסתדר, אני אחת שמאמינה בחשיבה של התת מודע וכך כל השבוע אני אומרת לעצמי שאני לא שקטה, בכל זאת צריך לראות אם מדובר בנערה ולא במתחזים ושאני רוצה לוודא שאכן מגיעה נערה [הם לא דיברו במצלמה רק תמונות ושיחות אם כי גם בטלפון אבל לא ברמה שאני יכולה להגיד שהיא מתקשרת הביתה ואני עונה, הכל בסדר כזה במאוזן]. סוכם שהיא תמתין בשעה איקס והוריה הביאו אותה עד למקום המפגש ונסעו. אני בבוקר מתארגנת עם הבן ונוסעים לכיוון הרכבת, אבל הרכבת נסעה וככה יצא שעליה להמתין שעה וחצי במקום לא מוכר [כאב בלי מאוד] - רציתי לקחת מונית וכבר לא היה לי איכפת כמה יעלה עד לשם, אבל בסוף נשפך משהו על החולצה של הבן ונאלצנו לחזור חזרה הביתה להחליף, אבל זה יותר זמן, אז נסענו במונית לאזור המרכז לחנות בגדים וקניתי לו חולצה אחרת [בכוונה אני מספרת לכם כל פרט, כי אני בעצם לא מתיעצת כל כך אתכם כמו שמספרת לכם משהו שנשמע לי כאילו לא אמיתי בן אמא לבן בדייט הראשון:) ותגידו איך זה נשמע מהצד :) חזרנו ואז עלינו לרכבת השניה ובשעה טובה הגענו למקום היעד :) הערה: מדובר בבן עצמאי שלא נותן לי להתקרב לעניינים שלו ברמה אישית, בקושי מביא לי פרטים, אבל מאוד עצמאי באופיו בכל המובנים, כך שתבינו שללכת איתו זה סופר הזוי, כי איך שאני מכירה אותו, הוא מסוגל היה לנסוע לבד, להסתבך בדרך אבל ללמוד, אבל הוא ביקש שאתלווה עד למקום כי הוא בכל זאת חושש לטעות. מרחק קצר מהמפגש הבן אמר לי טוב את יכולה ללכת וחייך ואני אמרתי בסדר אבל בלי שירגיש התקדמתי צעד צעד :) ואז ראיתי אותם כבר מתקדמים לכניסה - הם נפגשו וראיתי שמדובר בנערה מתוקה וזהו, הם נעלמו למקום אליו נכנסו. התקשרתי והוא אמר שהכל בסדר וחזרתי הביתה [זמן נסיעה שעתיים], בהלוך כל הזמן לקח לנו כשעתיים וחצי - ואני הגעתי הביתה עייפה מאוד, עייפות שלא היתה לי זמן רב :) זהו, בערב אחותי חזרה לקחת אותו מהמפגש, הנערה מדהימה, אני אמרתי לבן, תזמין אותה לשתיה, לאוכל ולהכל, לא שאני לא בעד הדדיות, אבל זה סוג שונה, היא באה מאזור מרחוק מאוד, נערה שעושה רושם של פשוט מתיקות, לא מדובר בדייט כל שני וחמישי, והוא לפי מה שאני רואה שמר לה אמונים שנה :) הבן שלי נראה מאוד טוב וגם באופיו הוא מתוק, רק אני סתם אומרת בלב, אם תהיה כאן התאהבות, נראה שאני בבעיה :) [בכל זאת גרה רחוק :). בכל אופן, אמר לי שלא רצתה לשתות ולא לאכול [היו כחמש שעות יחד] - קצת ביאס אותי שהיא לא הסכימה ואפילו ובעצם מאוד מרגש, היא קנתה לו מתנה, והבן שלי שבדרך כלל קונה מתנות לחברות מהכיתה שהוא מעריך פספס את הקטע הכי חשוב מרוב התרגשות, [קנתה לו מתנה מדהימה!!!!!!! ואפילו לא ממש זולה] [אני מאמינה שיקנה לה גם אם צריך לשלוח בדואר אקספרס:) - הוא אמר שהיא הספיקה להכיר אותו והוא אמר שיקנה לה, אבל כבר יצא יפה מזה שהוא הזמין אותה [כולל כרטיס הכניסה למקום זה יחסית לא זול ובכלל הציעה לה הכל רק שלצערי היא סרבה :) תשמעו, אני לא מאמינה שעברתי יום כזה, בדרך כלל הורים מקפיצים עם רכב, וחוזרים לאסוף, אצלי זה היה בתחבורה ציבורית, אוטובוסים ורכבות . פשוט אני גאה בעצמי כאמא - ואני מרשה לעצמי לומר, שעשיתי היום לבן שלי משהו שאין לי ספק שיעריך לאורך זמן ואני עצמי כאמא מתרגשת, כי תודו, זה לא הכי טבעי לנסוע באוטובוסים ורכבות כדי לקחת את הבן לדייט ועוד בימים כאלה של פסח נקיונות וסידורים :) תודה שקראתם עד כאן :)

bimbo.

New member
עשית דבר גדול../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

אני בטוחה שהבן יעריך זאת מאוד. אני רק מתפלאת על שהורי הנערה איפשרו לה להפגש עם מישהו לא מוכר באמצע הדרך... ואולי גם הם עקבו כדי לראות מי זה?

galitgali1

New member
חחה:) צודקת מאוד

עד לרגע הזה לא היה לי טוב, מאוד התלבטתי לא הבנתי איך שולחים אותה ככה לבד ולא ממתינים לה, אבל את יודעת קשה לנדב פרטים מילד בגיל 15 [עוד לא ]. אז יצא לי יפה שלקחתי אותו, אני כזה הסתכלתי מהצד והתרשמתי שמדובר בבחורה מתוקה עדינה כזו [כך נראה, פשוט יש נערות בגיל צעיר מופרעות ושתלטיות וחשבתי שאולי היא כזו ולכן קבעה להוריה עובדה] אבל שוב, אולי אני טועה. בלי קשר לכלום, גם אני, ממש עד רגעים כאלה מידי פעם צצה לי המחשבה, איפה הוריה בתמונה, למה לא התקשרו לדבר איתי למשל שאני מאשרת, זאת לא בושה לדבר אחד עם השני בטלפון, אני רציתי אבל הבן שלי לא הסכים - אבל אני כבר לא יודעת מה לחשוב, אולי בגיל הזה יש קצת יותר מתירנות? לא יודעת, למרות שהבת שלי שהיא בת 17 עוד מעט, אני עד היום [איתה אני יותר פתוחה] היא מעדכנת אותי בכל פרט ודבר. טוב העיקר שהדייט שנלחצתי ממנו כי חששתי , עם כל הכבוד מפחיד בימנו אלו - העיקר שהדייט היה בסדר :)

NewH

New member
איזו חוויה טובה../images/Emo13.gif

אפשר למצוא בסיפור שלך כל כך הרבה נקודות אור. כמו הבטחון שלו בך, והנכונות לשתף, וגם היכולת לפנות אלייך כשהוא מרגיש שהוא צריך. בעיני זה מסוג החוויות שבונות קשר טוב.

galitgali1

New member
נכון? אני עד עכשיו לא מפסיקה לחשוב

על זה. כי בעצם בבית הוא מתנהג אלי יפה אבל יש לו נקודות כאילו שאני נעלבת בהם בתוכי, כמו למשל, את לא מבינה, את לא יודעת, אבל הנה, בשורה תחתונה בתכלס לוקח אותי איתו ולא את אחותו ולא את אבא שלו, ולא חבר, בא ומבקש ממני - נוסע איתי, מדבר איתי בנסיעה, מבחינתי זה מדהים. אגלה לך סוד :) כשהיו קטנים בגלל שאיני ניידת [התגרשתי כשהיה בן 3] לא יכולתי לקחת אותם למקומות בילוי זה קשה מאוד באוטובוסים והיה לי ממש כאב, הילדה לא היתה אוהבת לצאת אבל הבן כל הזמן ביקש ממני שניסע ללונה פארק וכאב לי כל שנה כשניזכרתי שלא הייתי לוקחת אותו, ואתמול כאילו סגרתי מעגל, אתמול עשיתי מה שלא עשיתי שנים, הלכנו באוטובוס, במונית ברכבת ואפילו זכה בחולצה חדשה :) חחחחה ממש לדעתי זאת סגירת מעגל, כשעמדתי מול השער של הלונה פארק היתה לי משהו בלב שאמר, לכאן הוא ביקש ממך כל הזמן לקחת אותו ולא לקחת אותו והנה עכשיו בגיל 15 ליווית אותו לדייט שלו :) אני כותבת לך ומתרגשת .

איזנ יופי!!! כל הכבוד../images/Emo24.gif

מרגש לקרוא את דברייך. יש נימה של אמון הדדי בינכם וקשר טוב! אין ספק שהוא יזכור ויעריך את המעשה שלך - זכית!!!!

galitgali1

New member
אני אומרת דבר כזה

כשיגדל וישאלו אותו מתי שהוא, האם אתה זוכר את הדייט הראשון שלך? אין לי ספק שיגיד, איך לא, עם טיול שנתי כזה ארוך עם אמא שלי
- בסך הכל זה כיף להזכר כשגדולים בחוויות של הילדות.

zipo1232

New member
יופי טופי

נחמד. ציפיתי שאולי תספרי שבדרך הוא נפתח אלייך סוףסוף אבל גם כך סיפור נחמד.

galitgali1

New member
בלי קשר לסיפור

הזה, ברכבת ובנסיעה בכלל הוא מספר לי כל מה שקשור אליו ביום יום באופן טבעי, הוא לא עד כדי כך סגור, הוא מתעסק בכל מיני תחומים כתחביב ומספר לי ומשתף אותי. התכוונתי שהוא לא ממש מספר לי כל דבר על החיים שלו אבל ברמה הכללית כן. הוא מאוד אוהב להצחיק כך שבנסיעה היה לנו לא מעט צחוק :)

למעלה