הבחירות...

הבחירות...

מוצאי ‏שבת 03 דצמבר 2005 ‏ב' כסלו תשס"ו הבחירות... חברי זה כ 60 שנה, (מ.כ.) נשיא מועדון רוטרי, בפעם המי יודע כמה... מצביע ליכוד ומצהיר כל פעם מחדש, כי הוא למעשה איש כהנא חילוני. השבוע לצערי ובטעות, שאלתיו עבור מי יצביע בבחירות הקרובות, התשובה פשוט גרמה לי עוגמת נפש. השיב והסביר: עבור שרון לא אצביע, כי שגה בשני מהלכיו... ישוב היהודים שם ופנויים. לכן אצביע שינוי... מאחר ולא הבנתי את ההיגיון שבדברים, שאלתיו אם כך למה לא תצביע לאחת ממפלגות הימין (האיחוד הלאומי או ישראל ביתנו)? השיב: איני מצביע עבור מפלגות קטנות.... (אל תחפשו הגיון בדברים... אני לא מצאתי). כתבתי, כי אני שוקל להצביע עבור מפלגת העבודה... אמשיך להצביע יחד - מרץ. ואסביר: אמת, תנועה זו עלולה להתרסק... ורבים ישמחו לאידה... אני אצטער מאוד.... אמת, יוסי שריד ואולי עוד אנשים טובים אחרים נדחקו, נדחקים וידחקו החוצה... אבל אצביע עבור רשימה שרוב אם לא כל חבריה אנשים הגונים, דעותיהם ואמונתם יציבה ומקובלים עלי, לצערי הרב לא מקובלים על רוב הציבור. מדוע לא אצביע "קדימה", אמת, לה היכולת להביא שלום. לא אצביע למושחתים... לא אצביע למפלגה של איש אחד... לא אצביע לסופרמרקט ובמיוחד לא אצביע לאדם שכולם משוכנעים שהוא אסטרטג מעולה... ולדעתי אינו יודע לתכנן אפילו את ההגנה על בניו! לא אצביע מפלגת העבודה, בעיקר בגלל מה שלמדתי בימים אלו ממקור ראשון, שיחה עם מעומדים, וממה שרואים ושומעים בשידורים. החל בשמעון פרס, עבור לדליה איציק, אהוד ברק, את חיים רמון איני מחשיב כלל, וכלה באנשים רגילים המבקשים להתמודד ברשימת העבודה. את דבריהם ונימוקיהם שמעתי בשיחות 4 עיניים... כי הם משוכנעים שללא תמיכתו של עמיר פרץ הם לא יבחרו לרשימת העבודה. שאלתים: אינכם סומכים ומתבססים על יכולתכם, פעילותכם והישגיכם עד היום ותרומתכם בעתיד? תשובה לא קבלתי. אמת, עדיף בעיני עמיר פרץ על אריאל שרון... אבל איני בוחר ברע במעטו... אלא במי שאני מאמין באמינותם ובדרכם. שיהיה לכולנו שבוע טוב ושנזכה לממשלה יציבה והגונה....

motyka

New member
אתה מוזמן לפורום בחירות 2006

נראה לי שזה המקום המתאים להגיגים אלו.

אשקול זאת בחיוב...

בוקר טוב motyka, הנימוק הסבר מדוע אני מפרסם דברים באתרים, שהכותר שלהם לא תמיד מתאים לדברים שאני כותב, הוא: להגיע למכסימום קוראים.... גם לכאלה שהבחירות אינן בראש מעייניהם... בברכה נ.ב. לפני עשרות שנים, כבר אמרתי וכתבתי, שבאספות בחירות באים לרוב חברי אותה מפלגה המקיימת את הכנס ואותם הן לא צריך לשכנע..

אריה היקר

היית חסר לנו.. אני משוכנע שתמצא די נושאים המתאימים גם לפורום שלנו. שבוע טוב שוקי

לצערי לא חסרים נושאים.

שלום שוקי, מדוע כתבתי לצערי. מאחר ונושאים חיוביים אינם "נחשבים" ולצערי אינם כביכול "מענינים". (רייטינג) פורום "איכות השלטון" כולל, כמעט, את כל הנושאים שחייבים לעניין אותנו האזרחים שאיכפת להם. אציין שניים לדוגמא: ציון לשבח: את לשכתו של הראשון לציון הרב עמר. שבתקופה זו אחראי לנושאי גיור ברבנות הראשית, פניתי ללשכתו בנושא גיורה של אשה שאמה התגירה ולה מוציאים את הנשמה! גם אותן אני מכיר הכרות רופפת... גיורה מתמששך ללא סיבה סבירה, אלא מסיבות ביוקרטיות בלבד. ביום משלוח הפקס ללשכה התקשרו אלי טלפונית על מנת לקבל פרטים... ומדי שבוע מי שהוא מהלשכה מתעניין איך הגיור מתקדם. יישר כוחם! את זה כותב חילוני אשכנזי שאינו מכיר או קרוב לרבנות. מאידך, קראתי ושמעתי, כי תנועת שינוי מוכנה להכנס לגואלציה עם ש"ס... לא פסלתי אותם בעבר ובודאי שאיני פוסל אותם כיום. גם זכותו של כל אדם לשנות את דעתו ב 180 מעלות! אבל... לא הייתי חסיד "תנועת שינוי" אבל האמנתי שברובם אנשים הגונים ונבונים... ואם בשעות הקרובות לא תצא מהם הכחשה לידיעה המוזרה, על נכונותם להכנס לגואלציה (מבחינתם) אני מתחיל להתיאש. מקווה שהדברים שכתבתי מתאימים לפורום. בברכה

למעלה