הבחירות לאיגוד - מכות ומאבטחים

מטש

New member
הבחירות לאיגוד - מכות ומאבטחים

טעיתי כנראה כשהשוויתי בין בין הבחירות לאיגוד לבחירות בסוריה : בסוריה אין מכות בכניסה. לאחר שהוועד החליט לכנס בכל זאת את האספה הכללית למרות הודעת רשם העמותות (לדעתי אספה לא חוקית), הופענו שם הערב גם אנחנו : ג'נין, רוני ברמץ, איזי סוויסה ואנוכי. כולנו היינו ברשימה היחידה המופיעה ברשם העמותות מ-1996. בכניסה לאולם קיבלו את פנינו 4 (לא פחות : ארבעה !) מאבטחים מחברת יבטח, שעשו את עבודתם נאמנה ומנעו בעדנו את הכניסה לאספה בכוח הזרוע. תמונות של הקרבות יפורסמו מאוחר יותר. כל זאת מול עיניו המחייכות של סמי סווירי המכהן בוועד. בשלב זה החלטנו לפרוש ולא להיכנס לאספה שמונעים בכוח את כניסתנו אליה. ממילא התכוונתי לשתות בירה הערב. לגופן של הבחירות (שהתקיימו כנראה בנוכחות כ-30 איש, רובם לא שייטי יאכטות או בעלי יאכטות) אין להן מבחינתי משמעות : חוקיות או לא, הציבור הצביע ברגליים ולא בא לאספה. יש לראות בכך הצבעת אי אמון מסיבית, כשזוכרים שלאספת הפורום הגיעו כ-200 איש. אני לתומי ציפיתי שהוועד יתעשת וידחה את הבחירות כדי לאפשר לכל החברים להצביע כחוק, כפי שקבע גם רשם העמותות. כזכור החלטנו בזמנו באספת הפורום לא לערוך בחירות כדי לא לגרום לפיצול וכדי לא להרחיק פלג כלשהו. לצערנו הגישה הזו לא קיימת אצל הוועד הנוכחי, וחבל. אבל מה כל זה חשוב - העיקר שהוועד שמר על הכסאות וקיים בחירות הוגנות ללא כל מתחרים. אולי בכל זאת יש מכות גם בבחירות בסוריה?

ron800

New member
בושה לאיגוד

מה שבאמת חבל לי - את השם והסמל יצרנו לפני כ- 10 שנים במתפרה הישנה של איזי . שם ישבנו שייטים, חברים שהיה להם חשוב, ושרטטנו בעיפרון את סמל איגוד השייטים. כיום, ארבעה מאבטחים מונעים את כניסת מייסדי איגוד השייטים. האם מישהו יכול להסביר לי מה כל כך חשוב לד"ר וחבריו ולאנשים שאין להם ספינות, הם אינם שטים ולא משתתפים בשום פעילות שייט, שחברי האיגוד או כלל השייטים יגיעו לאסיפה הכללית שאפילו רשם העמותות קבע שזכותם להצביע. רוני ברמץ יו"ר ועדת הנדיקפ

yoram 1004

New member
הבחירות - עדכון מהשטח

אחרתי בכמה דקות להגיע לאסיפה, כך שהחמצתי את פרשיית ה"מכות" ומניעת הכניסה מאיזי ושאר חברי ה"פורום" שבאו. עם כניסתי לאולם, לאחר הזדהות בתעודת החבר החדשה (שילמתי בלב כבד את ה-100 ש"ח, לא כי אני חושב שלא צריך לשלם אלא מפני שהיה לי ברור כי מספר החברים שיגיעו לאסיפה יהיה קטן ולא מייצג) ביקשתי לראות אישור בכתב כי האסיפה חוקית. היועץ המשפטי של האיגוד, ישי אייזיק, הראה לי את המשפט במכתב שכבר פורסם בפורום,, "…אבקשכם לנהל את האסיפה הכללית כאשר יש לאפשר לכל חברי העמותה להיות נוכחים ולהצביע." ישי אייזיק אמר כי לדעתו האסיפה חוקית. הוא התעלם מהתקרית שתיארתי לו, וגם טען כי אין זה מתפקידו להזמין אישית אנשים; ובכל זאת, לאחר שיצא עמי החוצה, דיבר עם ז'נין, איזי ורוני והציע להם להיכנס. הם סירבו ונסעו משם. מאוחר יותר, לאחר שלחצתי על כך שינוהל דיון בנושא זה, טען ישי אייזיק בפני האסיפה כי איזי ניסה להתפרץ לכוח מבלי להיבדק בטחונית ולכן נהדף ע"י השומרים שמילאו את תפקידם. עובדת היות השומרים שם פורסמה עוד מראש כך שלא התרשמתי מהזעזוע שהביעו בפני חברי הפורום על שיש שומרים בכניסה. לדביר ישי, אברי נעמד מראש עם מצלמה לתעד את ה"מכות" והם אמרו משוה בנוסח "קיבלו את שרצינו, עכשיו אנו הולכים" מכיוון שלא נכחית בתקרית זאת, כל הדברים הובאו כעדות שמיעה ואני משאיר לקוראים לשפוט איזו גירסה נכונה יותר. האסיפה התבקשה לאשר החלטות הנהלה; נושא חוקיותה והתייחסות לבעיות האחרונות נדחה לסעוף "שונות". לא אתיחס כאן לכל ההחלטות שנדונו. אומר רק כי ניצלתי את זכותי הדמוקרטית להצביע בעד, נגד או להימנע, לפי מיטב שיפוטי ומצפוני. מכל מקום, כל ההחלטות אושרו ברוב מוחץ (נכחו כ-30 איש, ההצבעה היתה בהרמת ידיים). האסיפה נתבקשה להצביע על מועמדים לועדת ביקורת, חברי ועד ויו"ר. כצפוי, לא היתה תחרות, והמועמדים היחידים שהציעו עצמם, נבחרו - שוב, ברוב כמעט מוחלט. כשהגיע סעיף "שונות" קיבלתי את זכות הדיבור ואמרתי את מה שיה לי לומר - תמצית של מה שכבר כתבתי בפורום זה. ובעיקר עמדתי על כך שלא ייתכן כי באיגוד הנקא "איגוד השייטים הישראלי" לא יהיה ייצוג לדמויות מפתח בענף השייט, דמויות החברות ב"פורום לקידום". לדעתי היה טעם לפגם בכך שהאסיפה נוהלה למעשה ע"י ישי אייזיק שהינו יועץ משפטי בשכר ולא חבר עמותה, בעוד יו"ר העמותה ויו"ר האסיפה יושב ושותק. אני סבור כי ההנהלה טעתה טעות טקטית בכשך שלא הגיבה ביומיים האחרונים על ההתקפות וההערות בפורומים, ולא עשתה כל מאמץ להביא לידיעת הציבור כי האסיפה מתקיימת, ובכך לאפשר באמת לכל מי שרצה להגיע ולהשפיע. אסיים רק בזאת: חלק גדול מהנוכחים באסיפה אינם מוכרים לי אישית; אבל זיהית שם כמה וכמה בעלי סירות, אנשי צוות ושייטים. כך שלא מוצדק להשמיץ ולומר כי אין שייטים שם. אני מציע כי עכשיו שהאסיפה והבחירות הן עובדה מוגמרת, ובתקווה שהפרוטוקול יפורסם במהרה, תיפסק ההתלהמות ותחל העשייה. איזי, אני לא אקרא לאבי אביב להתפטר. נכחתי בהצבעה כי השתכנעתי כי היא כשרה. איני מתבייש או פוחד לומר כי נמנעתי מלהצביע עבורו, וכי הצבעתי נגד אישור חברי הוועדג וועדת הבקורת. אני חושב שהיתה טעות מצדך ומצד חבריך, הייתם יכולים לבוא בהמוניכם , להצביע ולהכריע. הימרת על כל הקופה - גם להיות חבר בלי לשלם, גם לנסות לגרום לביטול האסיפה, גם לקרוא להחרמתה, וגם תקפת את הנהלת האיגוד ללא-רחם. ומה התוצאה - אבי אביב "ניצח", (עוד נצחון כזה ואבדנו/אבוי למנצחים) ומי הפסיד - כולנו - ציבור השייטים - ששוב, כמו לפני שנתיים, קיבל איגוד קטן ולא מייצג, שבלי הרף יזנבו בו אותם כוחות שהיו יכולים ביחד איתו להרים עמותה לתפארת. עד כאן. מחר בבוקר - קורס הצלה (כמה אקטואלי) ב"דדו". לילה טוב.

האסיפה והבחירות אינן עובדה מוגמרת

יורם, לצערי הנך טועה בהבנת המצב. האסיפה והבחירות, נוהלו על ידי הנהלת האיגוד בניגוד לחוק ובניגוד להוראות רשם העמותות. אי לכך אין כל תוקף חוקי לבחירות שנערכו אמש. רשם העמותות חוקר בימים אלה את התנהלות הנהלת העמותה והמעשים הבלתי חוקים שבוצעו, והם נדרשו להשיב לתלונה תוך 30 יום. רשם העמותות אף הודיע להנהלת האיגוד במכתב כי במידה והאסיפה תקויים לל מתן אפשרות לכל החברים להצביע, תפסל האסיפה והרשם יפעיל את סמכויותיו למינוי חוקר או לפירוק העמותה. אנו נמצה את ההליך החוקי מול רשם העמותות עד שהעמותה תנוהל כחוק, על ידי הנהלה שתבחר כחוק והנכס ששייך לחברים - "איגוד השייטים" שהופקע בכח הזרוע - יחזור לידי החברים בעמותה !

ron800

New member
יורם

לכתוב חיבורים אתה עושה מצויין. אבל לומר שניצלת את זכותך הדמוקרטית להצביע, זוהי צביעות. הצבעת באסיפת בבחירות שמנוהלת כנגד החוק, ואת זה אמר רשם העמותות לא אני וגם לא היועץ המשפטי המהולל של אבי אביב. רשימת החברים המחייבת גדולה פי 12 מכמות האנשים שהיו אתמול באסיפה. אחרי שגורשנו בכוח בכניסה כאשר סמי סוירי חבר ועד, מנצח על פעולת השומרים ששכר, אתה מספר שהעו"ד אייזיק יצא והזמין אותנו להכנס, אז לידיעתך הוא צריך להזמין עוד 350 חברים והוא צריך להזמין 10 ימים לפני האסיפה, זה החוק אני לא קבעתי אותו אלא מדינת ישראל הדמוקרטית. מעניין כמה כסף אבי אביב שפך בייעוץ משפטי שיעזור לו לעבור על החוק ומעניין כמה כסף הוא שילם לחברת שמירה שתמנע מאיתנו להכנס לאסיפה. כסף שלנו. הבעייה שלי היא שאני לא מבין למה אנשים שלא עוסקים בפעילות ימית אין להם סירות ויש להם בסך הכל 30 אנשים שמוכנים לתמוך בהם מתוך ציבור גדול, מוכנים להוציא כל כך הרבה כסף ואנרגיה ע"מ להיות חברי ועד. האם מישהו יכול להסביר לי? רוני ברמץ

OriIdan

New member
אין כאן שום צביעות

הצביעות היא של אלו המנסים בכח לגרום למריבות. אני אמנם לא מבין גדול במשפטים אבל למיטב הבנתי לא נאמר בשום מקום שהאסיפה לא חוקית. כן נאמר שאסור למנוע מאנשים להכנס ואכן אני מצר על כך שעמדו שומרים בכניסה וסירבו להכניס אנשים וגם אמרתי זאת להנהלת האיגוד. שמחתי לשמוע שהיועץ המשפטי ביקש אישית מהאנשים להכנס ואישר להם להכנס. לגבי הכספים שאבי אביב שופך על יעוץ משפטי, חבל מאד שהביאו אותו לצורך בזה בכלל. חבל מאד שבמקום לשוט נלחמים.

מטש

New member
אורי, אל תיסחף לגידופים

גידופים והאשמות אינם לכבוד הפורום שאנו מתארחים בו או לכבוד הציבור שכולנו מתיימרים לדבר בשמו (כן, גם אתה). אז היות ולא ראית בשום מקום שנאמר שהאספה אינה חוקית, הרי לפניך הציטוט מהמקור : "קיום האסיפה הכללית ללא מתן אפשרות לחברים החוקיים להצביע באסיפה יפסול את האסיפה ויגרום להפעלת סמכויות הרשם כולל סמכות למינוי חוקר או לפירוק העמותה ע"י בית משפט." אתה וחבריך ידעתם שמונעים מחברים חוקיים להכנס. את הצעקות שמעו כולם. הנוסח לעיל היה לפניך, ואתה טוען שאמרת להנהלה שמסרבים לאפשר לאנשים להכנס. מה עוד צריך כדי להבין שהאספה פסולה ??? הנימוקים המשפטיים אינם חשובים למרות שהם לחלוטין לצידנו. החשוב והעצוב הוא שההנהלה החליטה שציבור השייטים אינו חבר באיגוד, ובכך גרמה לציבור הנ"ל להתנכר אליה.

OriIdan

New member
אני לא נסחף לגידופים

האם ראית את היועץ המשפטי של האיגוד יוצא ומזמין אישית את איזי להכנס? אף אחד לא מנע מאיזי להכנס אבל כאשר הוא מנסה להכנס מבלי להזדהות, השומרים מה לעשות עדיין לא שייטים לא מכירים מי זה איזי. אם אתה טוען שהאסיפה בלתי חוקית אז בוא ניתן ליועצת המשפטית של רשם העמותות להכריע. בכל מקרה, מלחמות לא מועילות לאף אחד.

מטש

New member
איזי הוא רק דוגמה. איפה היו השאר?

אורי - הוויכוח הוא עקר, כנראה כמו יוסי שריד המתווכח עם ליברמן. כדאי שבאמת ניתן לרשויות המשפטיות לקבוע את גורל איגוד השייטים והמשטמשים במרינה תל אביב (השם המלא). מלחמות אינן מועילות לאף אחד שנמצא בצד המפסיד מהזעזועים. לגבינו אין הרבה מה להפסיד : ראינו את האיגוד מתפרק מפעילות שוטפת ועובר על החוק. וחוץ מהאתר שלך (יבורך) אין לו להראות פעילות ימית או חברתית אמיתית המצופה ממנו. פגישות של 20 איש לאספה כללית מעידות על כך. ואם צלחמות אינן מועילות, מדוע ההנהלה הנוכחית מתעקשת להמשיך אותן, כולל התגובות שלך בפורומים? כשאני כותב זו מלחמה, ואילו אתה שותל פרחים? בקונוטציה זו עלה המושג צביעות במהלך שרשור זה. תשובות קונקרטיות לשאלותיך: 1. ראיתי את היועץ המשפטי יוצא אלינו לאחר התקרית. לתשומת לבך : האספה מנוהלת ע"י ההנהלה, לא ע"י יועץ משפטי (בשכר או לא). ליועץ אין בעצם סמכות להזמין בשם ההנהלה. איש ההנהלה סמי סווירי ישב בשער כל הזמן ולא נקף אצבע כשהמאבטחים מנעו מאיזי להיכנס. איש מההנהלה לא יצא עם ישי החוצה, וגם ישי יצא רק לאחר שיורם היה צריך לשכנע אותו (ראה מכתבו של יורם). 2. כן מנעו מאיזי ומאחרים להיכנס: אני הייתי שם, אני צילמתי. יש עוד תמונות נוסף לזו שפירסמתי במידה ואתה מעוניין. ואל תיתפס לאיזי : הוא רק הדוגמא. מה עם מאות השייטים שלא הגיעו בגלל שהודיעו להם שאינם חברים? מה עם עמוס רביב? ג'נין? לא הכל איזי. 3. איזי במפורש הזדהה בפני המאבטחים כחבר העמותה. ובקול גדול. לא היתה לו תעודה בתוקף, נכון : אבל כולנו יודעים שזה לא חוקי לפסול אותו מלהיכנס אם לא שילם (פסיקה בכתב של הרשם). וממתי, אורי, המאבטחים קובעים מי חבר ןמי לא ????? לדעתי זה לא מיקרי שההנהלה היתה בפנים עם הרשימות, והמאבטחים בחוץ. הסלקציה לא היתה בטחונית : אף אחד לא התענין בבטחון בכניסה, רק בשאלת הרישום לעמותה - יש כרטיס בתוקף או לא.

מטש

New member
יורם, אתה צודק: הפסדת.

אני מסכים אתך שהפסדת, אבל לא מהסיבות שאתה מציין. הפסדת בכך שהסכמת להשתתף באספה של קבוצת אנשים שקוראת לעצמה "איגוד השייטים", כשזו אינה נותנת לציבור השייטים הגדול להשתתף באספה. הציבור, כידוע, הצביע ברגליים. אתה נתת להם לגיטימציה. הפסדת. הפסדת בכך ששילמת להם 100 שקלים, כשאין לך מושג לאן הולך הכסף ומה עושים איתו. ראית במפורש במכתב של רשם העמותות, שחור על גבי לבן, כי הפרוש שלנו הוא הנכון : לא צריך לשלם כדי להיות חבר בעמותה. הפסדת. הפסדת בכך ש"שוכנעת" שהאספה חוקית ע"י עורך הדין של העמותה, למרות שראית כבר כי הוא טעה והטעה את הציבור בפרשנותו לגבי מי חבר ומי לא. לא שוכנעת ע"י עורכת הדין שרון שפינט, שהסבירה לך כי האספה אינה חוקית. עד כה פירושיה המשפטיים של עו"ד שפינט, שייטת ובעלת יאכטה, הוכחו כנכונים. זאת למי שצריך כמוך להסתמך על עורך דין כדי לפרש את התקנון. הפסדת גם בכך שבחרת להתעלם מהפרות החוק הרבות שנעשו ע"י הוועד לאחרונה לא רק בנושא זה, אלא גם בהוצאת כספים ללא אישורץ זאת לאחר שהוכרזו כעמותה בהליכי פירוק, לא קיימו אספה שנתית כנדרש, ולא קיבלו אישור מהציבור לפעילותם עד אתמול. מאתמול, לאחר בחירות לא חוקיות, כל פעילותם לגבי דידי אינה חוקית. הם אינם מייצגים איש. ומדוע הפסדת? כי בניגוד למה שכתבת, ציבור השייטים לא הפסיד אלא יקבל עכשיו מסגרת חדשה שאכן תבוא מתוכו ותייצג אותו. אתה, לעומת זאת, מנסה להחזיק את המקל בשני קצותיו, ותישאר עם אותו וועד קטן ולא מייצג שמנסה להיתלות לשווא באיגוד השייט שמנסה להשתלט על פעילות היאכטות מסיבותיו הוא. אני מבין שאיגוד השייט קרוב ללבך כשופט : אבל איגוד השייט גם יהיה הראשון שינטוש אתכם. עזריאל רהב

yoram 1004

New member
מטש, כנראה ששתית הרבה בירה...

אתמול לפני שכתבת את מה שכתבת. לפחות ממך ציפיתי לפחות התלהמות ויותר הגיון. אתחיל מהסוף: אני לא מנסה להחזיק שום מקל משני קצותיו. מדוע מצאת לנכון לגרור את איגוד השייט לעניין לא ברור לי, זה לא רלבנטי, ואנא אל תנסה להבין מה קרוב ללבי - כי פיספסת. בעצמי כתבי כי לדעתי איגוד השייים לא מייצג, כך גם אמרתי לאסיפה הכללית. בזכותי לפחות ייכתב (אני מקווה) בפרוטוקול כי לא היתה הצבעה פה אחד. אתה תוקף אותי על שאני צריך "להסתמך על עו'ד לפרש את התקנון" ומה כולכם עשיתם? האם לא הסתמכתם כולכם על פרשנותה של שרון שפינט? זכותי לפרש את מכתב רשם העמותות כפי שאני מבין, זכותי לפרש את זה שונה ממך. מי שניסה לאחוז את המקל משני קצותיו זה אתם - גם קראתם להחרמת הבחירות והאסיפה, גם מנעתם מכל תומכיכם להגיע, הוצאתם לאנשים רבים את החשק בכלל להתעסק בנושא - כפי שתראו כשתתחילו לייסד את בית הכנסת השני בשטייטל. אתה היית ראש וראשון בקריאה ללכת לשתות בירה ביאכט קלאב במקום לבוא לאסיפה, מדוע בכל זאת באת? מדוע אינך מתייחס עניינית לדברים שכתבתי, אלא רושם גם אותי כמטרה? האם לכך הגענו, ותקוותי ואמונתי היא שלא, שכל מי שדעתו אינה כדעתכם עושים עליו "עליהום?" היתה לכם הזדמנות, להוציא 100 ש"ח לאיש, להירשם, לבוא ולסחוף את האסיפה איתכם. פתאום נעשיתם כולכם משפטנים ומפרשי חוק. מה קרה לכל הרצון הטוב, לחזון, ולתקווה שהפחתם בקרב שייטים כה רבים (כולל אותי) כפי שבאה לידי ביטוי באסיפה ב-17 בפברואר? לאן זה נעלם, ואיכה נתתם למצב להידרדר כל כך? שוחחתי מוקדם יותר היום עם שרון שפינט. שאלה אותי, מה מריץ את אבי אביב. ובכן אגיד לכולכם מה לדעתי מריץ את ד"ר אבי, שאני מראשוני מבקריו - דחקתם אותו לפינה, השמצתם אותו, רצחתם את אופיו. קיטרתם ללא הרף על פועליו ומחדליו. ובכן, כל יצור שנדחק לפינה, מקמר את גבו, חושף את שיניו וצפורניו ותוקף בחזרה. אז במהלך טקטי מזהיר שהפתיע (אותי, לפחות), שלח שליח לרשם העמותות, קיבל אישור לקיים את האסיפה, והשאר יסופר בתולדות ישראל. אז מה עוד לימדת אותי שהפסדתי? את המסגרת החדשה? אני הראשון שאצרטף אליה כשתקום, אם תיאותו לקבל אנשים כמוני שאינם בעלי סירות (אגב, אילו טרחתם להיכנס לאולם, הייתם רואים שם (אני סופר על האצבעות שלי עכשיו) 1-2-3-4-5-6-7 בעלי סירות לפחות, ועוד -6-7-8 1-2-3-4-5 שייטים אחרים לפחות. for the record, הצעתי את עזרתי לפורום - גם לאיזי וגם לרוני. כנראה שאני באמת תמים מכדי להיות שם. ... כוס תה אחרון, השעה 0115. מחר קופצים למים הקרים בקורס ההישרדות. שינוי מרענן אחרי המים הרותחים והעכורים של הפוליטיקה של השטייטל. ידעתי שלא הייתי צריך לפתוח את הפה. ידעתי שהייתי צריך ללחוץ על "שלח" לפני כ-200 מילה, או יותר עדיף על ESC (יש לאן?). אכן הפסדתי. הפסדתי שעה מהחיים על כתיבת התקפת-נגד לאנשים שאני מוקיר ומכבד ומחשיב כחברי, בעקבות התקפתם-שלהם על תמיכתי, כביכול (הצבעתי נגד, זוכרים? תפסתם את זה? נ-ג-ד-! האם אני כותב מהר מדי בשבילכם?) באנשים שחלקם אני מוקיר ומכבד ומחשיב כחברי, וחלקם לא. קשה, קשה. 'צטער. קשה, קשה. .

מטש

New member
התלהמות, בירה ...לא להיסחף

יורם, לקרוא למי שלא מסכים אתך "התלהמות" זו גלישה למחוזות שאיני רוצה להיות בהם. אני מקבל את זכותך לחשוב ולפעול לפי מצפונך, אבל זה לא מונע ממני את הזכות לבקר מחשבות ופעולות אלו. וכן, למרות הכל, במידה וזה תלוי בי - הצהרנו במפורש כי נקבל את כו-לם למסגרת החדשה. ללא תנאים או תשלום. זה כולל גם אותך. אתה שואל "ואיכה נתתם למצב להידרדר כל כך?" ומתעלם מבקשותיך שלך לא לעקוף את הוועד ולתת לו לארגן בשקט את האספה כדי לא ליצור פילוג. עשינו זאת ולא קיימנו בחירות באספת הפורום, גם לפי בקשתך. אז פתאום אנחנו המדרדרים? אנחנו מנענו מהחברים לבוא, או רשימות החברים שהוציא הוועד (באיחור רב, ולאחר אינספור בקשות, וגם זאת בניגוד לחוק המחייב אותו למסור את הרשימות?) ועדיין אני חושב שהפסדת : נתת לגיטימציה לגוף שאתה מודה שאינו מתאים. אתה בעצמך ספרת שם 7 בעלי סירות ו-5 שייטים : זה פחות מממספר המשתתפים באספות הפורום. אתה גם מספר חדשות מרעישות - "מהלך מבריק" ואישור מרשם העמותות לקיום האספה - מעניין שלא ראינו או שמענו על אישור זה בשום מקום. האם האישור שאתה מספר עליו מתייחס לכך שהחברים החוקיים בעמותה לא קיבלו הודעה כחוק? יש פרוט בתקנון איך צריך להודיע, מומלץ לך לקרוא.ומה עם אלו שלא נתנו להם להיכנס (ראה עמוס רביב)? מה עם טענתו של רוני ברמץ ששילם 200 ש"ח לאיגוד, לא קיבל קבלה ואינו מופיע ברשימות? לכיסו של מי, אגב, הלכו 200 הש"ח הנ"ל? ולגבי ייעוץ משפטי : אני מסתמך על השכל הישר ויודע לקרוא עברית. שני עו"ד תמיד ייסתרו זה את זה, זה טבע הדברים, אבל רק אחד צודק. לכן יש שופטים. אינני שופט אבל אני משתמש בכלל חשוב בשייט : Seamanship is commonsense. זה מתאים גם למקרה הנוכחי ולפירושיו. אני חושב שמיצינו את קיבולת הפורום לנושא. שלח אלי דוא"ל אם אתה רוצה עוד הבהרות (ויש הבהרות). וקרא שוב את דבריך : אנו מחזיקים כל הזמן באותו קצה של המקל : טובת ציבור השייטים.

yoram 1004

New member
אכן מיצינו, אבל

אני מודה לך על המשפט האחרון שלך. לגבי ההבהרות, בוא נעשה זאת על כוס בירה או כל משקה אלכוהולי אחר שתבחר. אשמח להתארח בג'ין פאלאס כדי להמחיש את העובדה שכולנו באותה סירה. ולגבי הseamanship - הבה לא נשכח את הכלל don't rock the boat!

מטש

New member
במקרה של שרטון : Rock the boat

יורם, המשפט אינו מתאים כאן. Dont rock the boat נכון כשאינך רוצה שהוויסקי יישפך. כשהספינה על שרטון צריך לעשות הכל כדי להוריד אותה, כולל נדנוד חזק והטיה. אז במפורש צריך To rock the boat : אנחנו על שרטון.

yoram 1004

New member
כשנמצאים על שרטון צריך להזהר

לא לרדת ממנו אם יש חור בסירה, שאז היא תטבע מיד - כפי שהרצה היום שרגא רני (ראה ידיעה נפרדת שלי). אני חושב שמה שהתכונתי לומר זה if you're deep in the shit, don't make waves

yoram 1004

New member
מטש, כמעט שכחתי - לא יכולתי להתאפק!

are we having fun yet? עד כאן...

האם זה נכון ??

אני הגעתי בכל זאת לאסיפה על מנת לנצל את זכותי ולהצביעה אולי גם להשפיעה בסביבות 8 ו-10 דקות כנראה שהמהומה שאתה מתאר היתה קודם לכן, אך לי נאמר שהגעתם ביחד עם מצלמה מצלמת ואיזי ניסה להכנס ללא בדיקה ביטחונית ומבלי להיזדהות כחבר העמותה ,ולכן המאבטחים עכבו אותו (לגיטימי לחלוטין)ואז יצא החוצה היועץ המשפטי של האגודה והזמין אתכם להיכנס !!אך סרבתם!! ואיזי זורק את המילים "אני את התמונות שלי קיבלתי" האם זה נכון???

ron800

New member
שקר וכזב

הגענו איזי גנין ואנוכי . בכניסה היו 3 מאבטחים שקיבלו הוראה מסמי סוירי שישב בכניסה "את אלה אל תכניסו". ניסינו להכנס ונאמר לנו שאנחנו לא ברשימה ןלכן לא נוכל להכנס ונתבקשנו בעזרת דחיפות הידים של השומרים לעזוב את האזור. אם מותר לנו להגיע לאסיפה שהועד יפרסם את רשימת החברים החוקית כפי שדרש רשם העמותות, לידיעתך ברשימה ישנם כ- 350 חברים ולא 106 שמות פקטיביים שפרסם הד"ר. רוני ברמץ

למעלה