הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 6 - תוצאות 🦕🦕🦕

Lhuna3

Well-known member
13 משתתפים יש לנו הפעם, כולל מצטרף חדש phoenix force, שיש גם אנשים בעולם שקוראים לו סהר |כן| ייאי!

תשובותיכם:

1. דמות שמאופיינת כמאוד חכמה, בעלת אינטגנציה גבוהה

האוס קיבל שתי נקודות
ג'רוד מהסדרה The Pretender נקודה אחת
אבל 10 מכם בחרו ללא היסוס בפיזיקאי התיאורטי המעצבן ביקום שלדון קופר מהמפץ הגדול.

1615019210202.jpeg

2. דמות שמאופיינת כטיפשה

קלי באנדי קיבלה 2 נקודות
בלאמי מה-100 וקווין מהמשרד - נקודה אחת
אבל 9 מכם בחרו בשחקן "ימי חיינו" בעולם מקביל, ג'ואי טריביאני מחברים.

3. דמות שמאופיינת כנוירוטית

שלדון קופר מופיע גם פה עם 2 נקודות
גם האוס מפציע שוב עם נקודה אחת
וכמוהו גם: איליין מסיינפלד, ג'ורג' מסיינפלד (מה עם ג'רי??), דיוויד משיטס' קריק, לסלי נופ, הדוקטור (לא יודעת אם זה נכון, אבל יש מאפיינים), ואלי מקביל.
והבחירה הפופולארית היא מוניקה גלר מחברים עם 4 נקודות.

4. השחקנית שיש לה הכי הרבה מעריצים בפורום הזה (טלויזיה ו/או קולנוע)

נקודה אחת ל: אליזבת' אולסון (וונדה מוונדהויז'ן, למי שהיה על הירח בחודש האחרון), שרה מישל גלר, קירסטן בל, אלייזה טיילור (קלארק מה-100), לורה ביילי (קריטיקל רול)
והבחירה הפופולארית בגדול עם 8 נקודות: דרו ברימור :-D
(האם אתם סופרים את שני המשתמשים של דילן בנפרד? :-D)

drew_dancing.gif
1615020268864.jpeg

5. השחקן שיש לו הכי הרבה מעריצים בפורום הזה (טלויזיה ו/או קולנוע)

נקודה אחת ל:לין מנואל מירנדה (המילטון), ליאם אובראיין (קריטיקל רול), וכריס פיין
2 נקודות לסבסטיאן סטאן
3 נקודות לטום הולנד
והבחירה הפופולארית (והנכונה) עם 5 נקודות היא דיוויד טננט :love::love::love::love::love::love::love:

1615020119144.jpeg

אציין פה שעד לרגע האחרון כמעט היה תיקו בין טננט ובין טום הולנד שבהתחלה אפילו הוביל, וביחד עם ההובלה הברורה של דרו ברימור אתם מאוד הצחקתם אותי.
כי לשניהם יש בסה"כ מעריץ אחד של ממש בפורום, הם רק מאוד קולניים בקשר לזה :-D
ואוקיי אחד מהם הוא מנהל הפורום והשניה משתתפת פה משני ניקים, אבל עדיין...

ואני חשבתי שהתשובה "הנכונה" לשאלת השחקנית היא או קירסטן בל או איימי פוהלר , אבל אני בהחלט לא בטוחה בזה, ולכן בקרוב מאוד אני מתכוונת להעלות סקר שיברר את הסוגיה לעומק.
בעצם התכוונתי לעשות את זה אחרי שניק כתב שמבחינתו הפורום הזה הוא פורום מעריצים של טום הולנד, ועדי הגיבה שהוא איית לא נכון טיילור סוויפט.
אבל רציתי לנצל את זה לשאלה במשחק לפני הסקר.

בעוד מספר דקות יפורסם סיכום הנקודות.

Lhuna3

Well-known member
סיכום הנקודות:

didalf חוזרת למקום הראשון הרגיל שלה עם 36 נקודות, וגם עם קליעה לתשובה הנכונה בכל חמשת השאלות! |גביע|גביע|גביע|

את המקום השני חולקים הפעם שלושה משתתפים עם 33 נקודות לכל אחד: Aranel Nenharma, טוני החתול ו-LeAnnDyIan |כתר||כתר||כתר| כל הכבוד לשלושתכם!

ולמקום השלישי, הישר מהבלוק פורצת אלינו Shiri from the block עם 32 נקודות - יפה מאוד! |כן||כן||כן|

round_6.png

מצב הנקודות הכולל:

במקום הראשון והשני אין שינוי מהסיבוב הקודם,
כלומר עדי|חזיר| כמובן ממשיכה להוביל, וניק רודף אחריה במקום השני,
אבל אל המקום השלישי פורצת דילן לאחר שהצליחה לעקוף את מילי בנקודה!

after_round_6.png

תודה לכל המשתתפים! |4U||4U||4U|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף, הייתי צריך להצביע בשביל טום, אז היה נוצר תיקו בינו ובין טננט והייתי צריכה לשים תמונות גם של טום.

עדי|חזיר| ממש יודעת לחזות את הבחירות של אנשים בדיוק מדהים. מעכשיו צריך להאכיל אותה במידע כזבי.

Lhuna3

Well-known member
אוף, הייתי צריך להצביע בשביל טום, אז היה נוצר תיקו בינו ובין טננט והייתי צריכה לשים תמונות גם של טום.
נכון.

הנה בכל זאת תמונות לניחומים, מה אכפת לי לקבל קצת נקודות תפוז... (ואיזה שרירים הוא פיתח!)

1615022395491.jpeg

עדי|חזיר| ממש יודעת לחזות את הבחירות של אנשים בדיוק מדהים. מעכשיו צריך להאכיל אותה במידע כזבי.
:-D:-D איך עושים את זה?

didalf

Well-known member
איימ באק ביצ'ס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חחחח יאסס ההימור שלי השתלם עם דרו. האמת שגם בחרתי בטום בהתחלה מאותה סיבה אבל שיניתי לדיוויד כי הרגשתי שדיברנו עליו הרבה לאחרונה וממש התלבטתי בין דיוויד וסבסטיאן כי גם עליו דיברנו מלא או להשאר עם האינסטיקט הראשוני עם טום וניצחתיייייייי|זורו|
כי לא היה לי מושג למי יש הכי הרבה מעריצים אבל ידעתי למי יש מעריצים אובססיבים שגורמים לפורום להראות כמו מועדון מעריצים לשחקן ספציפי:-D וקיוויתי שכולם ילכו בקו המחשבה שלי וזה הצליח.

ושלושת השאלות הראשונות היו די קלות.

ואהמ דילן מישהו לא הצביע לדרו וזאת לא אני *שיעולמילישיעול* (אבל מילי בחרת בליזי ולין אז הלב שלך במקום הנכון|לב|)

וגם אני גאה במי מכם שהצביע לסבסטיאן|לב|

LeAnnDyIan

Well-known member
זה רק מראה שדרו חשובה יותר מטום ושבעצם אני ניצחתי ואתה הפסדת וזה כל מה שלקחתי מהמשחק הזה
מואהאהאההאנאנהאההעאנאה

תודה לכם כל נתיני על שהצבעתם לדרו ועזרתם לי להדיח את ניק מפסגת הטרור הפורומי.
גאד בלס יו אול ושבת שלום
AEDB2627-6B77-4EE9-8811-CC706FB9EAA4.gif

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנה בכל זאת תמונות לניחומים, מה אכפת לי לקבל קצת נקודות תפוז... (ואיזה שרירים הוא פיתח!)

1615022395491.jpeg
קבלי 250 נקודות תפוז.

כל הקטע הזה שדרו ניצחה בתור הדמות הכי אהובה למרות שיש לה רק מעריצה קולנית אחת וטום היה אפילו קרוב למרות שיש לו רק מעריץ קולני אחד - זה אולי מלמד משהו לגבי פוליטיקה.
אנשים בולטים הרבה פעמים פחות בגלל כמות האנשים שאוהבים אותם, אלא בגלל המידה שבה אותה כמות אוהבת אותם.
ועד כמה שזה מוזר יש אנשי שמתייחסים לבחירות כמו הבחירה הפופולרית - כלומר בוחרים במי שהם חושבים שהרוב יבחר.

מילי08

Well-known member
והבחירה הפופולארית (והנכונה) עם 5 נקודות היא דיוויד טננט :love::love::love::love::love::love::love:
יואו, אני כזאת מפגרת.
אפילו לא חשבתי עליו |פנים| |פנים| |פנים|. אני צריכה להתחיל לקבל טיפול לאלצהיימר.
אבל התמונות והגיפים שלו |מאוהב|
ציין פה שעד לרגע האחרון כמעט היה תיקו בין טננט ובין טום הולנד שבהתחלה אפילו הוביל, וביחד עם ההובלה הברורה של דרו ברימור אתם מאוד הצחקתם אותי.
כי לשניהם יש בסה"כ מעריץ אחד של ממש בפורום, הם רק מאוד קולניים בקשר לזה :-D
ואוקיי אחד מהם הוא מנהל הפורום והשניה משתתפת פה משני ניקים, אבל עדיין...
:-D :-D :-D
didalf חוזרת למקום הראשון הרגיל שלה עם 36 נקודות, וגם עם קליעה לתשובה הנכונה בכל חמשת השאלות! |גביע|גביע|גביע|
|שפם|. עח"ו סתם מתחנפת לדילן. הייתי בטוחה שתבחרי באליזבת אולסון

1615036851930.png

ליון! אתה גומר אותי :-D :-D . המשחק נקרא הבחירה הפופולרית

וסהר :-D. זכור לטוב כאחד משונאיו הגדולים של בלאמי אז הבחירה לא באמת מפתיעה
1615036941865.png
ולמקום השלישי, הישר מהבלוק פורצת אלינו Shiri from the block עם 32 נקודות - יפה מאוד! |כן||כן||כן|
אני מוחה! גם היא סתם מתחנפת לדילן
בדיוק B-|
ואהמ דילן מישהו לא הצביע לדרו וזאת לא אני *שיעולמילישיעול*
באמת התלבטתי! אבל כמו שלונה כתבה... יש כאן מעריצה קולנית אחת.
אם כי תכלס גם ל- לין מנואל מירנדה יש כאן רק מעריצה אחת ובכל זאת בחרתי בו |פנים|.
המוח שלי מקולקל
hell yeah!
זה רק מראה שדרו חשובה יותר מטום ושבעצם אני ניצחתי ואתה הפסדת וזה כל מה שלקחתי מהמשחק הזה
:-D
אנשים בולטים הרבה פעמים פחות בגלל כמות האנשים שאוהבים אותם, אלא בגלל המידה שבה אותה כמות אוהבת אותם.
אבחנה יפה

dilia snake

Well-known member
זו אשמת האינטרנט! שחיפשתי רשימה של דמויות ניורוטיות ג'ורג' תמיד היה במקום הראשון |חבול| .

יואו, אני כזאת מפגרת.
אפילו לא חשבתי עליו |פנים| |פנים| |פנים|. אני צריכה להתחיל לקבל טיפול לאלצהיימר.
אבל התמונות והגיפים שלו |מאוהב|
אני שכחתי את הקטע עם דרו (*מתכוננת נפשית לחטוף מכות רצח מדילן*)

איך כריס פיין לא זוכה לאהבה פה?! |פנים|
אבל אם זה בין דיוויד לטום, אז ברור שדיוויד.

ואיכ בלאמי :sick:

Shiri from the block

Active member
איך כריס פיין לא זוכה לאהבה פה?! |פנים|
אבל אם זה בין דיוויד לטום, אז ברור שדיוויד.
אולי כי כריס פיין לא כזה שווה?
כלומר הוא נראה טוב אין ספק, העיניים שלו מעלפות, אני ממש אוהבת את הסרטים שלו,
אבל אין בו משו כ-ז-ה מעניין... לעומת טום הולנד שהוא הורס וכישרוני ורוקד מהמם ושחקן הורס|מאוהב|

למעלה