הבוקר קטפתי סיגליות מהגינה

הבוקר קטפתי סיגליות מהגינה

רואה את הגומות שלך מתחייכות כשאת מקבלת את הזר הקטן רציתי לספר לך עליה, היא ישבה שם לבד בבאר מהרגע שנכנסתי היא נעצה בי מבט חודר, חוקר. אישה יפה באמצע החיים, עם חיוך מקסים שכמו מסתיר איזה ס

...

איזה סוד שרק היא יודעת כמה ניגשו אליה אחד אפילו השאיר לה כרטיס ביקור שהשליכה באלגנטיות הצידה לקח לי זמן להבין שהיא לא מביטה בי אלא דרכי, אל המראה שבקיר שמולה מביטה בה, בעצמה. כאילו הבינה לפתע משהו קמה חייכה לעצמה, ויצאה.

מוזר....

גם לי היום לא לא בא להיות כאן.... כשאני חושבת על זה לא בא לי להיות בשום מקום... בא לי לחזור לפוך ולישון ולישון ולישון ולישון ולא בגלל שאני עייפה.... (כשאני חושבת על זה אני עייפה עייפה עייפה)....

dganit32

New member
אתה..בא והולך..

שתחליט להישאר..תן סימן יש לי לאמר לך דבר מה.. עד אז..אהנה ממנגינת הסקסופון<מהשיר של דנה ברגר>ץ

boaz10

New member
טרומבון

לא סקסופון בשיר הזה. אבל בהחלט יש ממה להנות.

אגב,

אני מכירה את הטרומבוניסט הזה. משו משו

dganit32

New member
טרומבון/ סקסופון...

מה זה משנה.. העיקר הצליל "און"..נמצא!

spidi2

New member
../images/Emo23.gifאתה בא והולך....

אם אין לך
בשבילי אני מוותרת על החגיגה כבר שבוע וחצי לא ראיתי אותך אתה לא רציני אתה נעלם לי כל פעם כבר התרגלתי אני כמעט אדישה אתה בא והולך אתה לא נשאר ואי אפשר לקבוע איתך שום דבר אתה בא והולך אתה לא נשאר אם אתה לא חבר אל תבוא יותר אם אין לך
בשבילי אני מוותרת על ההצגה כבר יבשו דמעותיי כבר כמעט נרגעתי אתה לא אמיתי אתה לא בשבילי עוד לילה חיכיתי לך לשווא אתה בא והולך אתה לא נשאר ואי אפשר לקבוע איתך שום דבר אתה בא והולך אתה לא נשאר אם אתה לא חבר אל תבוא יותר

my sunshine

New member
גם אני רוצה ../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif

למעלה