הבוקר הראשון בלי אמא

הבוקר הראשון בלי אמא

לפני כמה ימים הייתי בת 3 חודשים ואמא שלי נורא התרגשה. איך הזמן עובר מהר כשנהנים. היום היא הביאה אותי למקום שהיו בו עוד כמה תינוקות חמודים כמוני וגם מטפלות מאוד נחמדות. כולם שאלו את אמא מאיפה העיניים הכחולות שלי ואמא אמרה שזה כנראה צבע שנשאר במבחנה. אמא שלי חשבה שזה נורא מצחיק ואני חשבתי שהיא בעצמה מצחיקה. חשבתי שבאים לשחק קצת וחוזרים הביתה אבל - לא. אמא השאירה אותי שם והלכה. לא סתם הלכה, היא חזרה הביתה לעשות אמבטיית קצף! איזו אמא חצופה, עושה אמבטיה בלעדי. אני אראה לה מה זה, בערב אני אעשה אמבטיה בלעדיה! היה לי מאוד נחמד עם החברים החדשים שלי. עכשיו אני אבוא לשם כל יום ואעשה להם בלאגן כמו שרק אני יודעת. אמא בינתיים נשארת לעבוד מהבית. לי זה מאוד נוח כי כל פעם שאני רוצה לינוק אז קוראים לה והיא באה מיד. היום כשהיא באה היא חיבקה אותי ונישקה אותי כאילו היא לא ראתה אותי איזה מיליון שנה... אני בטוחה שיהיה לי נעים עם כל התינוקות, אבל מי ישגיח על אמא שלי כשאני כאן? נעמה של דובה

נעמונת מתוקונת, המון כיף בתינוקיה

תמסרי לאמא שלך שתמשיך לדאוג לעצמה ולהתפנק כמה שיותר. באמת מגיע לה
ולך ולאחותך (וגם לאמא) אני שולחת המוני חיבוקים ונשיקות.

איזו מקסימונת נעמונת

איזו ילדה נהדרת שפירגנת לאמא אמבטיית קצף אמיתית אני בטוחה שאתן מבלות נהדר ביחד, ושאת עוזרת לאמא לעבוד...

anguly

New member
איזו מתוקה../images/Emo99.gif

וגדלת כל כך מאז חנוכה מאחלת לך שיהיה לך כיף עם כל התינוקות ולאמא שהפרידה תהיה קלה

מזל טוב, נעמה ../images/Emo24.gif

לרגל יציאתך לעולם הגדול, עולם ה"אנשים העסוקים" שקמים בבוקר עם אג'נדה
שיהיה קל, וכיף, גם לך וגם לאמא.

אלה 2

New member
שלושה חודשים???

באמת הזמן טס... מזל טוב נעמה יפייפיה כל הכבוד על ההתחשבות באמא

נעמון הפעמון

אנחנו נשמור עליה, אל תדאגי. נדאג שהיא תאכל טוב ותישן טוב ונספר לה סיפורים יפים ואפילו נשיר לה שירים. תבלי יפה בפעוטון. מהדודה האוהבת.

Big Mama 1

New member
ואיך עבר הבוקר השני? והשלישי?

אמא כבר התרגלה?
כי את נראית לי מסודרת...
עלק אמבטית קצף בלעדייך.... לא יקום ולא יהיה!

אפרסקה

New member
שלום נעמה המקסימה

את ממש לידה יפה וחמודה. שמחה לשמוע שהיה לך טוב בגן ומקווה שגם אמא נהנתה מהאמבטיה שלה

למעלה