הבהרה לכל החברים שטוענים שהפוסטים שלי לא חוקיים ופועלים נגדי מאחורי הקלעים בצורה נבזית

WYam

Well-known member
כשתספקו הוכחות לטענה הזו נשקול אותן. בינתיים כל מה שקיבלנו בנושא הינו ערימת זבל.
ממש את בודקת. כל פעם היית נכנסת לשרשורים שלי כותבת שטויות. אני שואלת אותך בדקת? ראית? טענת שאת לא רואה שטויות

רק היית קופצת לכתוב שטויות.

WYam

Well-known member
כשאין טיעונים ענייניים עוברים להאשמות שווא ולהתקפות.
לא תקפתי אותך. הבאתי מציאות כתגובה לשקרים שכתבת.
הרי הפסקתי להביא לכם מידע ..בגלל שאתם לא קוראים.
את בייחוד היית נכנסת לשרשורים שלי כותבת שטויות..אני מנסה לנהל דיון המשכת עם השטויות..שואלת אותך קראת? ראית?
היית אומרת לי שאת לא נכנסת לקרוא ולראות. שאת מחליטה לעצמך מאיפה להביא את המידע.
..
לדעתי אין לי מה להסביר לך...כי את אמורה לדעת את זה. אז אם את כביכול לא יודעת
את שקרנית.

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
לא תקפתי אותך. הבאתי מציאות כתגובה לשקרים שכתבת.
הרי הפסקתי להביא לכם מידע ..בגלל שאתם לא קוראים.
את בייחוד היית נכנסת לשרשורים שלי כותבת שטויות..אני מנסה לנהל דיון המשכת עם השטויות..שואלת אותך קראת? ראית?
היית אומרת לי שאת לא נכנסת לקרוא ולראות. שאת מחליטה לעצמך מאיפה להביא את המידע.
..
לדעתי אין לי מה להסביר לך...כי את אמורה לדעת את זה. אז אם את כביכול לא יודעת
את שקרנית.
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DANIAVNI

Well-known member
אינני רופא וגם לא מתחזה לכזה, איני נותן יעוץ רפואי, אין לי שום קשר ואין לי שום עסק ברפואה
על כן אני מקפיד לפרסם פוסטים מגובים במקורות, אסמכתאות, תמונות, לינקים, סרטונים, מאמרים, כתבות, נתונים מזהים, ופרטים רלוונטים
ההחלטות של הקורא הם באחריותו הבלעדית, אנא התייעצו עם רופא בנוגע למצבכם האישי
אתה נותן לעצמך יותר מדיי קרדיט.

Harrington

Well-known member
מנהל

הבהרה לכל החברים שטוענים שהפוסטים שלי לא חוקיים ופועלים נגדי מאחורי הקלעים בצורה נבזית​

אין בפוסטים שלך שום דבר בלתי חוקי. יש בהם עם זאת, קיצוניות מוגזמת (לטעמי בכל אופן) בתיאוריות הקונספירציה שהם מעלים, כאשר פעמים רבות (מדי) זה פשוט נראה כמו מדע בדיוני נטו. מעין נסיון לקשור כל מקרה מוות בעולם לחיסונים ולעשות זאת כמעט בכוח גם כשלכל בר דעת ברור שאין שום קשר ובוודאי שלא מוכח (בפוסטים) קשר כזה.

WYam

Well-known member
אין בפוסטים שלך שום דבר בלתי חוקי. יש בהם עם זאת, קיצוניות מוגזמת (לטעמי בכל אופן) בתיאוריות הקונספירציה שהם מעלים, כאשר פעמים רבות (מדי) זה פשוט נראה כמו מדע בדיוני נטו. מעין נסיון לקשור כל מקרה מוות בעולם לחיסונים ולעשות זאת כמעט בכוח גם כשלכל בר דעת ברור שאין שום קשר ובוודאי שלא מוכח (בפוסטים) קשר כזה.
בר דעת? לרוץ לחסן עולם שלם..למחלה שהרגה רק קשישים עם מחלות רקע
על טכנולוגיה שאף פעם לפני כן לא הצליחה על בני אדם?

טכנולוגיה שפעם ראשונה על בני אדם...עולם שלם? זה בר דעת?
לעשות משהו מפאניקה? זה בר דעת?

..
אם הייתי רואה את זה בסרט לא הייתי מאמינה
אבל זו המציאות
וזה מה שעשיתם

למעלה