הבהרה חשובה

• פותח הנושא bcr2
  • פורסם בתאריך

bcr2

New member
הבהרה חשובה

בתקופה האחרונה אני ניצב בפני הודעות לא כל כך חיוביות בנוגע לתכנית. אני יודע שדעה היא דבר חופשי ואני מוכן לקבל כל דעה באשר היא - אם היא חיובית או אם היא שלילית. אך נוצרת כאן התחושה כי פורום זה נועד בקרב הרבה אנשים כפורום המקושר להפקת התכנית. חשוב לציין כי "תפוז אנשים" ו"מקו" עובדים יחד בפן החברתי של תכניות הטלוויזיה של את קשת, פרט לדברים שתפוז אנשים מציעה, ולכן פורום זה הוא לא פורום שמקושר להפקה כלל וכלל, פורום זה הוא פורום רשמי, אך הוא לא פורום שיכול לספק תשובות רציניות. אני, כמנהל הפורום, חובב את הפורמט עוד לפני שהוא הגיע לארץ כאשר הוא שודר בצ'אנל 4 הבריטי תחת השם "The Million Pound Drop Live", ובאתי כאן על תקן ה"גרופי" אם אפשר לקרוא לזה שבסך הכל החלטתי לקחת את האחריות לניהול הפורום. בנוסף, אתר "תפוז אנשים" לא קשור כלל למשחק האינטרנטי של אתר מקו שפועל במקביל לשידור התכנית ומאפשר לצופים בבית לקחת 100,000 ש"ח הביתה. אם יש בעיה בנוגע לכל דבר הנוגע לזה, לא אוכל לסייע לכם ברמה גבוהה, ואף שתוכל לסייע לכם אם תהיה לכם בעיה. אם יש לכם שאלות מסוימות בנוגע לתכנית, יש לפנות ל"הנהלת הפורומים" שמוכנים לבדוק את תוכן השאלה מול אתר מקו. זהו פורום שלא נועד מלכתחילה להשמצות ולפגיעות. כל פורום כאן באתר תפוז נועד בשביל מה שהוא אמור לאהוב, אם זאת תכנית ריאליטי, אם זה נושא חברתי, אם זה מתרס פוליטי וכו'. כל פורום אחראי לדבר מסוים לאנשים שהם מזדהים איתו. מנהל הפורום

תודה על ההבהרה

לא באתי להשמיץ את התוכנית, ובאמת חשבתי שיש קישור גם למאקו ולהפקה עצמה. אני אעתיק את ההודעה שלי גם לפורום "הנהלת הפורומים". מקווה שיימצא טיפול מתאים לבעיה.

למעלה