האתר שלי

האתר שלי

היי כולם מישהו רוצה לעזור לי עם האתר שלי??? אני בונה אתר ואם מישהו מעוניין לעבוד איתי עליו אז שישלח לי אי מייל [email protected]

k4school

New member
אהלן... הנה הצעה וכמה הערות

נתחיל מהצעה קטנה: מספר האתרים הקמים בכל יום לפי הרצאו של חברת מייקרוסופט בהם אני לוקח חלק עולים על מיליון אתרים וכ 10000 בישראל --------------------------------------------------------------------- "עוד אתר
" במקום לבנות אתרים חדשים בהם יש מעט חומר והתחזוקה קשה מפני שנופלת על מעט אנשים, יש צורך ב"איחוד אתרים" רוצה אתר לנושא "עבודות" למה לא להיצתרף לאתר קיים ולנהל בתוכו מדור שלך ?!? המדור הוא אתר לכל דבר פרט לכך שיש לך גוף גג היכול לעזור ולקחת חלק בהוצאות והשקעה -------------------------------------------------------------------- הקטע מעל מועתק מהרצאה נושא בניית אתרים למתחילים. הצעתי לך היא להיצתרף אל אתר "המפתח לבית הספר" בו תוכל לנהל מדור ולקבל תמיכה מלאה מאנשי מיקצוע. מובן כי יש חסרונות גם בהצעה זו.... כרגע ישנם כמה מדורים הזקוקים למנהלים חדשים וניתן כמובן לבוא עם כל הצעה מעניינת נוספת
רונן מנהל "המפתח לבית הספר"

טוב, לגבי ה-10000

אני יודע שיש הרבה אתרים שקמים כל יום אבל כל יום יש יותר אנשים שרוצים להקים אתר אני אחד מהם הודע זאת הייתה מכוונת למי שרוצה להיות שותף שלי אני רוצה לעבוד ביחד עם מישהו, לא לבד להצתרף לאתר אני תמיד יכול אבל תסכים איתי שהרבה יותר כיף להיות מנהל האתר מאשר מנהל איזה פינה נידחת באתר דרך אגב למרות אלפי האתרים יש מספיק סרברים בעולם בשביל להכיל הרבה יותר וזה לא עולה כסף אז מה איכפת לי חוץ מזה אולי האתר שלי יהיה סנסציה, אולי... אני לא אדע עד שאני לא אבנה אותו ולכן אני בונה אתר מישלי ולא מצטרף לשום אתר נ.ב באתר שלי אין רק עבודות אבל בכל אופן תודה על העצה אם האתר שלי לא יצליח אולי אני אצטרף לאתר שלך נראה... יום אחד אתה עוד תרצה להטרף לאתר שלי...

k4school

New member
../images/Emo6.gif חחח....

ברוך הבא לעולם האינטרנט ובהצלחה באתר
דרך אגב למדור יש את הייתרונות שלו למשל קישור מאתר פעיל ומפורסם... לגבי בעיית ה"ניהול" הרי אתה יכול לקבוע בהסכמים (אם מסכימים איתך
) שכל הניהול שלך ואפילו ליצור מדור הניפתח בעמוד ניפרד וניתן להיכנס אליו ישירות. כך יש לך רק את הייתרונו ללא חסרונות.... שוב... העיקר
באתר ושלח לי קישור במסר או שמייל כדי שאוסיף אותו לרשימת אתרים לימודיים (אחרי בדיקה שלי) מפני שאני לא מנהל אתר מסחרי או תחרותי כי אם אתר לקהילה ולכן אפרסם כל אתר יעיל וכל אתר תחום הלימודים. רונן מנהל "המפתח לבית הספר"

טוב, בשמחה

אני אתן לך קישור כשהאתר שלי יהיה גמור פשוט.... התחלתי אותו אתמול ואתה מבין... הוא עוד לא ממש מוכן זה יהיה טיפשי לפרסם אותו עכשיו במצבו הנוכחי אבל בכל אופן תלחץ כאן

לאחר עיון באתרך

המממ.... אתר נחמד, הרבה אפקטים חשבתי: לא יזיק לי גם לבנות אתר וגם לעזור לך נכון? חסר לך מוזיקה ב"אחרי הצלצול" אפשר לשים מדור מוזיקה אז... אפשר???

yariv k4school

New member
../images/Emo24.gifאהלן.... תראה מה עשית לי ../images/Emo9.gif

אהלן שמי יריב ואני בצוות הניהול הגאה של אתר "המפתח לבית הספר". אתה יותר ממוזמן לבצע את הרעיון שלך וכל עצה, רעיון, או בקשה יתקבלו בברכה. צור קשר עם מנהל האתר (האישור כבר מובטח עקרונית ובסמכותי
) למייל : [email protected] השאר פרטים כלליים על הרעיון והשאר טלפון להיתקשרות. אני או מנהל האתר מר רונן ניצור עימך קשר בהקדם. יריב צוות "המפתח לבית הספר" הגאה במחמאות

למעלה