האתר חזר

HULKSTER

New member
האתר חזר

אחרי הרבה עבודה ומאמץ שהשקעתי העלתי היום את האתר אל תדאגו אני לא יטריד אותכם כמו פעם אז אני מקווה שתהנו ממנו וכל שיפור יתקבל בברכה

Crossface

New member
קישור לא מספיק לך?

אתה צריך גם לינק

Beyond Dreaming

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

לא יודע למה אבל הקטע של ההסבר גם כתוב הפוך קרע אותי מצחוק חחחח

rshamir

New member
אביעד

אם אתה רוצה שיקחו את האתר שלך ברצינות, האחריות היא עליך לדאוג שהעברית תראה היטב, לא על הגולשים. אם אתה לא תדאג לזה, אף אחד לא יתייחס אליו כאל יותר מחלטורה.

undertakane

New member
עשיתי תקידוד וראיתי את הדיווחים ו

ממש השתפרת מהפעם האחרונה של האתר אתה עשית את הדיווח של נו ואיי אוט? אם כן אז הוא היה בכלל לא רע וגם אהבתי את העצוב החדש גם הכתבה על קורט הנינג ז"ל היתה טובה רק חבל שלא כתבת גם על וו סי וו אבל בכללי אהבתי את הדיווחים ואת האתר תמשיך ככה

HULKSTER

New member
אני רושם את זה כמו

שלמדתי HTML תלמדו יש לזה הסבר אתם יודעים להפוך לקידוד לקח לי מלא זמן לשנות הכל אני לא יצליח עכשיו לשנות את כל הכתב אם תרצו בשמחה אני יכתוב פה את ההסבר להפיכת הקידוד ובקשר לטע עם ההודעת מערכת שכתובה הפוך זה כדי להסביר למי שלא מבין איך עושים את ההפיכת קידוד פשוט לכו לאתר תלחצו על כפתור ימני יהיה לכם שם אופציית קידוד יהיה לכם שם עוד אפשרויות מבין האפשרויות תבחרו את הISO ויזואל עברית וכך תראו את העברית נורמלית

nadavb

New member
הבעיה זה לא אנחנו, הבעיה זה

אנשים שמגיעים לאתר ולא יודעים שצריך להפוך ל- Visual. כדאי לך לעבור לשיטה הלוגית, היא השיטה הנפוצה היום באתרים שכתובים בעברית.

lwc4life

New member
במקום לבקש שהשמיים יירדו אליך

פשוט תוסיף את הקוד, שכבר הוספת בעמוד הראשון:
meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-8"​
לכל העמודים. כן, תעבור עמוד עמוד ותוסיף את זה. ותאמין שאין לי מושג, פשוט אין לי מושג, למה אתה עובד עם עברית הפוכה. תעשה טובה לעצמך ותשנה את זה לעברית רגילה עכשיו - לפני שאתה מוסיף עוד עמודים חדשים! תן מאמץ חד פעמי, ותאמין לי שאחר כך העבודה שלך תהיה הרבה יותר קלה. מה הבעיה? אתה נהנה לכתוב עברית הפוכה כשאתה עורך את עמודי ה-HTML?

HULKSTER

New member
זה נותן לי סיפוק

אני לא יוכל לשנות את העברית עכשיו אולי בעתיד תסביר מה זה הקוד הזה?

lwc4life

New member
למה חשבת שזה עובד רק בעמוד הראשון??

חשבת שזה רצון האלים? אז זהו, שפשוט רק שם יש את הקוד. הקוד לעברית הפוכה (ויזואלית) שנמצא בעמוד הראשון (איך הוא הגיע לשם אם אתה לא יודע מהו?) הוא:
META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-8"​
הקוד לעברית נורמלית לעומת זאת הוא:
META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=Windows-1255"​
כמו שאתה רואה, ההבדל היחיד הוא ב-charset. עברית הפוכה זה iso-8859-8 עברית נורמלית זה Windows-1255 עכשיו בכל עמוד שבו יש את הקוד השני תוכל לכתוב סתם עברית רגילה ולא הפוכה!

lwc4life

New member
כמובן שכל קוד נמצא בתוך < >

פשוט תפוז לא מרשים להשתמש בסימנים "<" ו-">" בתגובות (כדי שלא תוכלו להשתמש בקודים כמובן).

למעלה