האשה האחרת

האשה האחרת

את יודעת שהיא קיימת הרי שמעת עליה אין ספור סיפורים את יודעת שהיא קיימת הרי שמעת את קולה כבר כמה פעמים את יודעת שהיא שם בשבילו בלילות הקרים בימים קשים את שמעת אותו מדבר איתה שמעת אותה עונה שמעת אותה צועקת שמעת אותה רוצה ידעת שהיא נמצאת שם ידעת שהוא שלה תיארת לעצמך אותה תיארת את שערה את מבנה גופה תיארת אותה איתו תיארת אותו איתה את ידעת, שמעת, תיארת אבל מעולם לא ראית וכשראית הציפורים לפתע חדלו מלצייץ השמש הסתתרה העץ נראה בודד ואת הרגשת דקירה חדה מכל כאב ראית אותה לרגע לרגע אחד בודד ופתאום זה היכה בך כמו מכת חשמל בלב זאת את האשה האחרת היא תמיד נמצאת!

טאקילה~*

New member
זה פשוט מהמם...

זו המציאות מול הוירטואליות.. השקר מול האמת זו הסועדת סביב השולחן וזו האוספת את הפירורים מהריצפה, זו של שבת וחגים, וזו של חול ,וחול...

טשטושה

New member
זו....

היושבת אל השולחן - ואינה נראית זו הישנה ביניהם כמחיצה - זו שאינה לוקחת מקום פיזי במיטה.... זו החומה שעומדת ביניהם - בדמותה של אישה...... ושוב......... ברררררררררררררר טש

נשית~37

New member
../images/Emo6.gif

הלחיצה חזקה מכל הגיון חחחח היא בחורה של אנטרים, מה העניין?

סתם כזה

New member
כאילו...

זה שרשור בו מדברים על פאדג´? תזכירי לי מה היה הקטע שכעסת שלא מתייחסים לנושא השרשור? כאילו דההה כזה?

נשית~37

New member
מצד שני....../images/Emo13.gif

את/ה בתחפושת, אני אומרת את מה שיש לי להגיד בלי להתחבא. אבל לא נורא, הצדק איתך בכל מקרה. עכשיו באמת עפתי. לילה...

טשטושה

New member
מילא אני

לא מבינה מה יש לאופטי פנטום וכל השאר נגר אנטרים - אבל...... כאילו ממוש - היה סימן שאלה בסוף המשפט?????????????????????????????????????? מוכרחה רק עוד קצתתתת אל תהיו כאלה... חחחח טש

פשוט........מדהים../images/Emo140.gif

והאשה האחרת .... מה היא אומרת ? אולי , את זה?..... *************** כן , אני יודעת שהוא עוזב אותי , למענך. הוא לא סיפר לך , והאם סיפר לי את כל מה שסיפר, גם לך . אמר לי אני יפה , אמר שהוא אוהב אותי . איך תדעי ? איך אדע ? אולי סיפר גם לאחרת ? הייתי במחשבותיו להרבה לילות , עכשיו הדרך השתנתה ואת חוזרת להיות ,האישה המובילה בחייו , רק תזכרי , אולי הוא טעה, מה שאני אומרת יכול להיות אמת , אולי זאת שאחרי , תזכה בכל . תהני עכשיו , יכול להיות שזה לא ימשך , חיים אחרים , זמנים שונים , אותו תסריט , אל תקשיבי , כסי את אוזנייך , אולי לדברי יש כוונה נסתרת , אבל אני יודעת, הוא עזב למענך , אותי , זהו , סוף הסרט , הכתוביות עולות , השחקנים כבר הלכו , מנקים את האולם ...

טאקילה~*

New member
פשוט,,,כך../images/Emo142.gif

את הבוקר העביר במלון עם האחרת. בלילות נירדם עייף לצד האישה,( חסד נעוריו). כשצלצל הטלפון על הקו היתה האחרת,לבו הלם ברטט, איש מאוהב. בצילצול הבא היתה אישתו,השיחה התקצרה מהסיבה "באמצע ישיבה" שמעולם לא היתה. שפופה כפופה הליכת האישה הניבגדת. כמו טווסה גאה התהלכה בהדרה המאהבת.

לריקוד........

דרושים שניים ... אהבה אינה הרגל , אהבה צריכה הרבה כדי להמשיך ולפרוח , ללבלב , לפעמים אנחנו שוכחים , מתרגלים , ליש כאשר הולך ונעלם המה...

למעלה