"הארץ, לא מה שחשבת"

quizer

New member
"הארץ, לא מה שחשבת"

הסיפור בדוי, אך אינו רחוק מהמציאות, מעניין אותי מה יש לאחרים להגיד על הנושא הבא: לפני כשבוע ראיתי בעיתונכם "הדיסוננס הקוגנטיבי בין הפוזיטיביזם הקולקטיבי לנגטיביות הדרמניסטית היא מהרעות החולות של הציונות" אתם יכולים בבקשה להסביר לי את פרוש המילה "ציונות"??? זה לא שאני בעד הרמה של מעריב, אבל לעיתים אפשר לבחור מילים פשוטות הרבה יותר מבלי להפסיד את המסר.

rshamir

New member
אני לא ממש אוהב סיפורים בדויים

אשמח לראות את המאמר המקורי או קישור אליו.

Roobie

New member
זה מתוך "דבר אחר" בידיעות

או "סוף הדרך" של מעריב... לא זוכר איזה מהם. זאת סאטירה, ובאמת מוזר שזה הובא כאילו כסיפור אמיתי.

gesus

New member
קוויזר,קראת פעם "הארץ"?../images/Emo54.gif

באמת היה כזה קטע ב"דבר אחר",המדור הסאטירי של ידיעות,אבל נראה לי שלמרות שאתה מבין שזה קטע סאטירי לא הבנת את הבדיחה ויותר מזה,אתה חושב שזאת באמת השפה ב"הארץ". לא משתמשים שם בשפה כזו אבל גם אם כן,מה רע בזה? רוצה שיפנו אלייך כמו אל מפגר? תמשיך לקנות מעריב וידיעות.

jack in a box

New member
הרגת אותי...

אחי זה ממש מצחיק עד כמה לא הבנת את הבדיחה... אולי מומלץ שתתחיל לקרוא את "הארץ" ואז תסגל לעצמך מספיק תובנות (ואני ממש עדין פה...) כדי להבין מהי סאטירה והומור משובח. בהצלחה Jack in a box

halemo

New member
צחקתי מהבדיחה הזו לפני שנה ומשהו

צחקתי כמה פעמים. אני לא מצליח לצחוק מדיחות שמעלים באוב, ועוד כאילו שמשדרגים אותם לטקסט במקום לסריקה המקורית... (בטח המנייק שהעלה את הבדיחה רצה לקחת קרדיט לעצמו)

למעלה