הארכת שיער/תוספת שיער

keren or5

Well-known member
הארכת שיער/תוספת שיער

שלום לכולם, לפני כמה זמן עשיתי קוצים בשיער (אני בת).. בשלב כלשהו נמאס לי והתחלתי לגדל, העניין הוא שהשלב של הגידול לא מסתדר כ"כ יפה מבחינת השיער. עכשיו אחרי שגידלתי קצת השיער הוא במצב שמקדימה הוא מגיע לאוזניים פלוס מינוס, ומאחורה הוא מגיע לעורף. אני לא כ"כ מרוצה מהמראה שלו כרגע. אני שוקלת הארכת שיער/ תוספת שיער. עכשיו כמ שאלות למי שמבין (אני אסדר לפי סדר שיהיה נוח) 1מה בדיוק הפרוצדורה בהארכת שיער? 2. כמה זמן זה לוקח? 3. האם צריך לחדש את זה כל פעם? (כל כמה חודשים הכוונה)? 4. רואים את ההארכה? היא מורגשת במבט, או שזה משתלב עם השיער ולא שמים לב? 5. מה טווח המחירים פחות או יותר של הארכה כזו? 6. אפשר להרטיב את זה (לחפוף עם זה) אפשר להסתרק עם זה? 7. זה מומלץ למי שניסה? 8. איפה עושים את זה? במספרה, או במכון מיוחד? 9. ומי שיודע, איפה יש מקום מומלץ לעשות את זה באיזור חיפה? (אפשר לשלוח לי במסר אם מישהו רוצה). תודה לעונים.

keren or5

Well-known member
ועוד שאלה אחרונה-ששכחתי

10. ניתן לעשות קוקו עם תוספת שיער, והאם רואים את החיבורים כשעושים קוקו?

רוני P

New member
לאחרונה

לכל החברות שלי יש נטייה לעשות תוספת שיער D: וגם אני עשיתי , עוד לפני שכולן התחילו - אבל רק פס אחד בצבע ורוד . לדעתי תבררי בין מספרות , ומה העובי הכי עבה שיכולים לעשות לך לפז אחד . >< השאלה היא באיזה שיטה את מעדיפה את זה , אני עשיתי בהלחמה . טוב מנסה לענות לך על השאלות שאני יודעת :) 2.זה לא לוקח הרבה זמן , גג שעה נראה לי , תלוי כמה כאלה תוספות את עושה [כמה פסים כאלה של שיער מלאכותי] . את הפס היחיד הזה לקח לו לעשות לי פחות מדקה XD 3.תלוי מה צבע השיער שלך , אם את עושה בבלונדיני לא נראה לי שזה דוהה וגם בחום לא נראה לי , אבל הורוד שעשיתי דהה ונהיה כמה שיותר בלונדיני ואתמול באמת יצא לי , אחרי חודשיים וחצי בערך.יכול להיות שאם זה עבה זה מחזיק יותר , את צריכה לשאול במספרה וגם בקשר לאם זה דוהה או לא ותוך כמה זמן .. 4.אצלי זה השתלב עם השיער , אצל חלק מהחברות שלי גם , אבל אצל אחת מהן השיער גלי והתוספת היא בד"כ באה בחלק - אבל יכול להיות שזה נהיה כמו מרקם השיער עם הזמן , אני חושבת. 5.כל פס בערך 35, לחברות שלי שעשו הרבה יצא בסביבות ה200-300 6.כן וכן 7.אממ .. אני לא יודעת מה לומר ללך 8.אצלינו , בראשון , יש את זה בכל מספרה >< מקווה שעזרתי :]

keren or5

Well-known member
תודה על התשובה :)

איך הולכת שיטת ההלחמה? כלומר מה בדיוק עושים שם? זה יותר טוב מבחינת זה שזה מתאחד עם השיער יותר טוב? צבע השיער שלי כרגע שחור (צבוע אמנם) אז התוספות שאני רוצה לעשות יהיו שחורות מן הסתם. את יודעת (או מניחה לפי הידע) שעושים את זה גם במספרות בייתיות? זה נראה לך סביר?

אני מכירה מישהי שצבעה לשחור ועשתה תוספות ..

בשחור כמובן. וממממששש אבל מממשש לא רואים שזה תוספות שיער ואפשר לאסוף את זה לקוקו
וזה עלה לה בסביבות ה2000. וזה לוקח המון זמן לשים ולהוריד[הייתי איתה במספרה].

Black Jane

New member
מכיוון שרוני ענתה לך לרוב השאלות,

להזכירך היה עכשיו כיפור ולכן הרבה בנות לא נכנסו
אני יכולה לענות לך בקשר ל10 - חברה שלי הוסיפה שיער והייתה כל הזמן עם קוקו, היא סיפרה לנו חצי שנה אחרי זה ועדיין לא האמנו. זה אומר שלא
.

Anat L

New member
יש לי שיער מתולתל...

נראה לכן שיש תוספות מתולתלות שיראו עלי אמיתיות? :\

שלום לך כמה תשובות

1.הפרוצדורה?(אנחנו לא בקופת חולים (סתם סתם אין פה מה להכין כולה חופפים עושים פן ומתחילים) 2.זמן? תלוי באיזה שיטה את רוצה וכמה יחידות 3.כן צריך לחדש את זה כל 3 חודשים בערך 4.התוספות לרוב לא רואים אותם לא מרגישים שזה תוספת אך בשיער קצר כמו שלך יתכן (סיכוי מאוד גדול שיראו את התוספת ממליץ לך לחכות עם זה עד שהשיער יגדל יותר) 5.טווח המחירים הם מ15 שקלים ל50 שקלים תלוי באיכות השיער (יש שיער רמי שאחרי החפיפה אפילו הוא נשאר חלק הוא גם יותר יקר מהשיער הרגיל) 6.אפשר להרטיב את זה ולהיכנס לבריכה עם זה ולהסתרק (יש לזה מסרק מיוחד שמקל על הסירוק) 7.זה מומלץ אבל שוב פעם ללקוחה שבאה אליי אם שיער כזה הייתי ממליץ לה לחכות שהשיער יגדל עוד ואז לעשות כי עם השיער נורא קצר מבחינים בחיבור (בשיטת ההלחמה מבחינים פחות משיטת החרוז) 8.עושים את זה כמעט בכל מספרה 9.אני לא מאיזור חיפה (אני מתעסק עם התוספות) ככה שלא אוכל להמליץ לך על מספרה בחיפה 10.ניתן לעשות קוקו עם התוספות ולא לא רואים את החיבור תלוי באורך השיער ובשיטת החיבור חתימה טובה אורי מעצב שיער http://www.2all.co.il/web/Sites/ori2000/DEFAULT.asp האתר שלי

למעלה