הארי כנס

טל ר

New member
אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

לאחר שתפסתי אותך סותר את עצמך, אתה נגרר למפלטו האחרון של הפסאודו-מדע - "הכל פרטים קטנים ולא חשובים". או שזה חשוב (ועל זה מתבסס לפחות אחד מה"מחקרים" אותם אתה מצטט) או שזה לא חשוב (וטענת שזה לא חשוב). לא ברור לי על אילו אנשים שלמדו בארץ (למדו מה?) אתה מדבר. אני אבין את זה כשתיתן הסבר אמיתי, שטרם נתת. ראוי שתפסיק לצטט עיתוני "Conflict resolution" ותצטט, למשל, את Nature. כמה מחקרים פורסמו שם? (רמז - מספר עגול מאוד) דרך אגב, אם הכל זה דרך גלי מוח, שהינם גלים אלקטרומגנטיים בעוצמה אפסית ונטולת כל חשיבות, מה מונע מאיתנו לקחת מודט אחד, להקליט את גלי המוח שלו בזמן מדיטציה, ולשדר אותם מספר רב של פעמים להשגת אפקט זהה? אתה אולי יכול לנחש למה לא ניסו את זה? אני יכול לנחש משהו אחר - איך הויכוח הזה והסתירות שלך משפיעות על דעתם של אחרים על העניין אותו לקחת על עצמך לייצג. היה סמוך ובטוח שלו היית ממעיט בדיבוריך, היית עושה לעצמך שרות טוב יותר.

hary_i

New member
למדו מה...

שוב אתה מוכיח שלא קראת את דברי!!! מדובר בטכניקה ליצירת שלום המבוססת על תוכנית הסידהיס והתעופה היוגית של המדיטציה הטרנסנדנטלית שנזכיר שוב: כאשר קבוצה גדולה מספיק תתרגל פעמיים ביום באותו מקום באותה שעה ואני מדגיש שוב יחד, לא לחוד את הטכניקה, תיהיה ירידה משמעותית בפעילות מלחמתית ובפשיעה. האם טרם נתתי הסבר ראוי? כל ההודעות שלי כאן בפורום מלאות הסברים!!! נכון שגלי מוח של אחד הם חלשים ולא משפיעים וזו הסיבה לכך שצריך קבוצה מספיק גדולה שתתרגל יחד ושוב אני מדגיש יחד. להקליט גלי מוח ולשדר אותם, תגיד לי אתה צוחק עלי? אתה מכיר שיטת שידור גלי מוח? אם כן אז ניתן היה מזמן להשפיע על מחשבות של אנשים. למה אתה נתפס לכתב העת nature האם הוא היחיד בעולם? אולי שם לא פורסם אבל האם הלכת לבדוק אילו כיתבי עת פרסמו את חמישים המחקרים? לא, כנראה שלא. ולדעתי בכלל לא סתרתי את עצמי באף אחת מהודעותי כל הזמן טענתי שיש חשיבות לגודל הקבוצה המתרגלת יחד ואין חשיבות למספר האנשים המתרגלים בנפרד. אז איפה תפסת אותי בסתירה? עדיין לא הצלחת לענות לי תשובה לעניין אתה עדיין הולך סחור סחור מדוע? כנראה כי אין לך ממש תשובה ואתה מפחד להודות שאכן יש בזה משהו יש כאן אחת בפורום שגם הייתה ספקנית כמוך אבל בסוף הייתה חייבת להודות שכמה שהיא לא מסכימה עם דעותי, אכן יש בזה משהו והטכניקה כנראה עובדת. אז כדאי שגם אתה תשקיע קצת זמן ותבדוק ולא יקרה כלום אם תודה שאכן מדובר בטכניקה רצינית ולא בסתם קומץ הזויים ומטורללים שחושבים שהם יודעים להציל את העולם. האם אתה עדיין חושב שכל מאות המדענים שדוחפים את זה הם קומץ הזויים?

טל ר

New member
נו, וחשבתי שיש פה פרטנר לשיחה

"להקליט גלי מוח ולשדר אותם, תגיד לי אתה צוחק עלי? אתה מכיר שיטת שידור גלי מוח? אם כן אז ניתן היה מזמן להשפיע על מחשבות של אנשים". אם שידור גלי מוח היה משפיע על מחשבות של אנשים, אזי גלי המוח שלי היו משפיעים על המחשבות של האנשים שמסביבי... אני מקווה שאתה מבין עד כמה מופרך הטיעון שלך. שיטת שידור גלי מוח: (א) הקלט EEG. (ב) הזן אותו למשדר (דאג לתאום עכבות ואורך אנטנה מתאימים). וסיימת! "האם טרם נתתי הסבר ראוי? כל ההודעות שלי כאן בפורום מלאות הסברים!!!" שלילי. טרם נרשם ולו הסבר בודד. כל ההודעות שלך מלאות בטענות הדרושות הוכחה, אך לא ראיתי הסברים. "למה אתה נתפס לכתב העת nature האם הוא היחיד בעולם?" לא, אבל הוא אחד מהמכובדים ביותר בעולם. "באף אחת מהודעותי כל הזמן טענתי שיש חשיבות לגודל הקבוצה המתרגלת יחד ואין חשיבות למספר האנשים המתרגלים בנפרד". לא ברור לי אם אתה אומר פה שיש חשיבות לגודל הקבוצה או שאין לה חשיבות, המשך ישיר לקו העמום והסותר שלך מהודעותיך הקודמות. "האם אתה עדיין חושב שכל מאות המדענים שדוחפים את זה הם קומץ הזויים?" כן. תן לי דוגמא לזוכה פרס נובל אחד לפיסיקה או זוכה פרס איינשטיין אחד (רואה - לא רק נובל, אני גמיש איתך) שדוחף את זה.

למעלה