הארי-דם חצוי?

Lady_Voldemort

New member
תגובה

ג`י קיי מבססת את הדברים על דברים שאנחנו מכירים כמו כל אדם ממציא בעולם... מלחמות סמלים אחדות.... אורה

shai.m

New member
בשרלוק הולמס...

היה מסופר על ה-``קו קלאס קלאן`` אם אני לא טועה... ועל מה זה פחות או יותר עולם הדיסק?

המ...

לא היה מסופר על זה שם....שאני זוכרת בכל מקרה...וקראתי את זה די מזמן, אז בטח זה כן היה כתוב שם...אני סתם סנילית, אבל זה לא נושא לדיון עכשיו! בכל מקרה, עולם הדיסק...בעיקרון? סדרת ספרים שמסופר בה על התרחשויות בעולם שנמצא על 4 פילים שעומדים על צב ענק (וכל זה נקרא בקיצור א`טואין, תקנו אותי אם אני טועה!) ו...זהו! היתה לזה סדרת טלוויזיה פעם...אני רק לא זוכרת ממנה כלום! נו, הייתי אז בת 5 אולי...אוףףף....שיחזירו את זה לטלוויזיה, בא לי לצחוק על (ואני מדגישה :על:) משהו....זה יהיה בטח מטומטם נורא....אוף! *נאנחת*

רחלי!

New member
צודקת

גם לדעתי זה מאוד קשור! היטלר היה גזען נורא, כמו וולד`, והוא הצליח לאסוף תומכים גרמנים שעזרו לו בכל מחיר, וברחו כשנגמרה המלחמה (כמו התומכים של וולד`), ויש ניצולי שואה שלא מזכירים את השם שלו (``אתם-יודעים-מי``), ויש עוד ים של קשרים...

יש לך טעות...

אמא של הארי לא יכולה להיות מוגלגית כי היא קוסמת! היא הלכה להוגוורטס! היא כישפה את הארי כדי שטום לא יהרוג את הבן שלה! אז פשוט לא יכול להיות שהיא מוגלגית! וניסיתי פעמים לקרוא את צבע הכשף ולא הצלחתי... אבל אולי אני אנסה עוד פעם... תמר דינור

אבל...

אנחנו לא יודעים מה קרה לפני שהיא הלכה להוגוורטס! כבר קראתי מספיק תאוריות די מוזרות על זה בפנדום, אולי יש לכם הצעה שנשמעת נורמלית? (עד כמה שאפשר בעולם הקסמים) -ליאת-

LuNaTiC

New member
סליחה?

אמ.. מה זאת אומרת, מה קרה לפני שהיא הלכה להוגוורטס? הרי.. לא קרה כלום, נכון? היא חיה כמו מוגלגית.. עד שהיא קיבלה את המכתב, בלה בלה בלה והשאר הסטוריה. אבל היא קוסמת, כמובן.. לא? הסבירו. ~LuNa~

Hermione

New member
לפי דעתי,

הוא אמר שהיא מוגלגית כי היא לא ``טהורת דם``, כי היא כאילו בוצדמית, בת של מוגלגית, ולכן הוא מתייחס עליה כאילו היא מוגלגית. זה כמו שבספר הרביעי, כשיש את כל הקטע של אוכלי המוות באליפות העולם בקווידיץ`, אז דראקו אומר לרון והארי (על הרמיוני) ``אתם לא חושבים שהם לא יכולים לזהות בצודמית כשהם רואים אחת?`` או משהו כזה. זאת אומרת שמבחינתם גם ילדי מוגלגים הם לא טהורים ונרדפו בדיוק כמו מוגלגים. עכשיו אם זה לא מזכיר את השואה, אז אני גרשון $Ann-Ann$

*pedfoot

New member
כן יש בעיה...

אם אמא של הארי היתה מכשפה איך הארי יכולם חצוי אבא של הארי היה קוסם ואמא של הארי היתה מחכשפה אז הארי הוא לא דם חצוי דורותי

אבל-

אנחנו לא יודעים איך היא השיגה את כוחות הקסם שלה...שמעתי על זה תאוריות משוגעות מספיק כדי לא להיות הגיוניות....יש לכם כמה כן, אולי? -ליאת-

LuNaTiC

New member
אבל אבל

אבל מה זה?? אוקיי לפי נספרים (כי לא קראתי שום תאוריות אחרות) אמא של הארי היא בת למוגלגים.. אז מה זה אומר על הארי? וחוץ מזה.. מה זאת אומרת, איך היא השיגה את הכוחות שלה?? היא נולדה איתם.... לא? המממ ~ענבל המבולבלת~

*pedfoot

New member
מה זה חשוב

עצם העובדה שהיא קוסמת חוסמת את הרעיון שהארי הוא דם חצוי או איך שלא קראתם לזה מה זה חשוב מה היא עשתה לפני או אחרי הוגוורטס??? דורותי

Prongs

New member
נכון

אני עכשיו גמרתי. איזה משחק ענק?! אני מכור לזה. Prongs

Panther

New member
תסתכלי

על ההודעה של פרונגס שאני הגבתי עליה בהודעתי הקודמת בדיון הזה.

shai.m

New member
ענק?-אתה לא קצת נסחף?

זה אחד המשחקים היותר טיפשיים, משעממים,וחסרי כל השקעה שראיתי... ילד בן שש יכול ליצור משחק כזה...

*pedfoot

New member
זה המשחק הכי גרוע שראיתי בחיים שלי

אבל הוא מצחיק בטרוף דורותי

למעלה