הארועים וההשפעה על לוח השידורים

tvguy

New member
הארועים וההשפעה על לוח השידורים

בעקבות המצב הבטחוני והארועים האחרונים נכפו שינויים על לוח המשדרים. לדוגמא: אילנה דיין כבר נדחתה פעמיים בתוכנית עם הפרומו המסתורי על האיש שידע יותר מידי. ביצת הכסך כבר נדחה 3 פעמים ( אגב אני מתגעגע לקיציס ופרידמן בטירוף) הבעיה היא שלפעמים אין כל הצדקה למרתון השידורים המטורף הזה נראה לי כמו טחינת מים מטורפת - מסוגלים לדון שעה שלמה על אם יאסר אמר או לא אמר ולא לשכוח את מופעי האימים של פואד ה``ימני`` בממשלת ברק שמופיע ללא הפסקה. כמובן שמאחר וכל הזמן השידורים הם בהפתעה, לא חסרות טעויות ובעיות טכניות כאשר הנפוצות ביותר הן בעיות השמיעה של מתראייני ערוץ 1 ( נו מה קורה עם האיגודים המזויינים???) או מי שראה אתמול את בן כספית בעובדה עם אילנה דיין וראה איך עיתונאים עושים עניין מביפר אלמוני ואח``כ התנצלות כנה ( אך עדיין מבישה) של בן כספית אל מול יוסי שריד מאחר ולא נותר לו זמן לבדיקה והצלבת ידע. הנקודה שברצוני להבהיר ולגעת בה היא שלט כל השידורים הם בבחינת חובה והדרמה שעושה התקשורת לפעמים מיותרת מכל כדור עושים שידור וכל אמירה של מי מהפוליטיקאים זוכה לדיון ``מעמיק באולפן``. ולכן אין אנו מצליחים כמעט לגמור יום שידורים אחד נורמלי, מספיק עם ההפחדות אם לא תתעוררו עכשיו אנו נראה את ביצת הכסף בשנה הבאה בשני שידורים רצופים עם התחרות הבאה. אגב - שלי יחימוביץ לא עברה לא עוברת ולא תעבור מסך מאחר ויש לה פרצוף של חסרת סיפוק מיני היא פשוט מעצבבבננננתתתתתת.

עזוב אותך...

מי בכלל רואה טלויזיה. תתחיל לגלוש באינטרנט במקום זה. תאמין לי שתהנה יותר. אחלה מדיה האינטרנט הזה, אפשר לראות הופעות של מדונה (כן בטח, אם יש לך חיבור T1 במקרה) אפשר להוריד מדיה-פליירים מגניבים בצורת פלאפון, אפשר להכיר כוסיות בצ`ט (כן בטח, אולי כונפות), בקיצור סבבה בבסיס. תעזוב אותך מטלויזיה - תעבור לאינטרנט (ואם אתה כבר באינטרנט, בחייאת תן איזה קליק על באנר של בנק לאומי)

tvguy

New member
מדונה MSN

13,000 אלף גולשים ישראלים צפו בהופעה של מדונה ע``פ נתונים רשמיים שפורסמו ע``י msn . אני טוען שזה כולה 2000 איש שניסו שוב ושוב להיכנס אני טוען זאת לא רק על סמך נסיוני באינטרנט אלא על סמך זה שאני מכיר את הקומוניקטים הדביליים והמופרזים של אתרי האינטרנט בכלל ושל MSN בפרט-אלה אין להם בושה על הפנים. קראתי שפלאפון שילמו בעבור החסות 100,000$ וע``פ חישוב פשוט פלאפון יכלו להשיג את אותן התוצאות בהרבה פחות כסף והרי החישוב: ממוצע קליק רייט ברשת 0.5% ממוצע CPM 5$ כמות החשיפות הנדרשות על מנת להשיג 13,000 הקלקותהו: 2,600,000 סה``כ כסף: 13,000$

mamale

New member
אתה גדול..

לא חושבת שיש שני לך..שיהיה לך יום דבש...ממלה.

אח שלי

ב 100K יכלו להביא את מדונה לכיכר רבין. כמו שאני מכיר את האינטרנט להלן פרוט ה 100,000 $: 10,000 $ פרסום חוצות. 8,000 $ פרסום ברשת. 22,000 $ הוצאות דיונים על מה לעשות. 20,000 $ דיונים על תוצאות הדיונים. 40,000 $ מסקנות על הדיונים. והרי הודעה לעיתונות.... :) respect

ואני חשבתי ש...

רגע אחד, אדון tvguy, משהו כאן לא ברור לי! מי שידך את פלאפון ל-MSN? זה לא...אה...הייתם אתם?

mamale

New member
חייבת לעוף..יחימוביץ

בטלויזיה היא די מזעזעת,ואם התברכת על ידי בורא עולם,גם לא ראית אותה במציאות...שוק טוטאלי( בלי להגזים)..בקטגוריה הזו נכללת אצלי גם מירב מיכאלי...אוהבת אותה ברדיו -שונאת בטלויזיה.אבל,מנסיון שלי( שנתיים עבודה בערוץ 2 )יחד עם גבי גזית וטןבים יותר וטובים פחות,הטופ של האנשים שיכלו לחדש ולעשות לנו שמיח....לא בני דודים של הצלם..וגם לבחורות,לדוגמה,לא התחשק להזדיין עם המפיק..בגלל זה הן ויתרו על קריירה טלויזיונית היסטרית..ומי שיוצא מופסד זה אנחנו..קהל הצופים..

tvguy

New member
ואני חשבתי

ואני לתומי חשבתי שעברו הדברים הללו מין העולם ומקבלים לעבודה את המוכשרות ולא את המפושקות...... אגב מיכאלי ממש מצטער להגיד אבל אין בה כלום ברמת טלוויזיה היא עדיין לא יודעת לשאול לא יודעת להגיב לא עושה הכנה מספיקה היא בסך הכל מנהלת שיחה עם מרואיין אפשר היה לצפות מערוץ 3 לקצת יותר הרי זה לא הגיוני שהיא נכנסת לנעליו של הלפיד הגדול

mamale

New member
רק את השר...ות!

מבא..ס אבל אולי עוד יום אחד אני אוכל להגשים חלום...אני בלימודי תואר ראשון בני-יורק,התמחיתי ב-t.v production וכל מה שיוצא מזה וזה די תסכל אותי לראות את חוסר המקצוענות פה...אבל קטונתי..

למעלה