האסטרולוג והנמרולוג רמי שקלים הודיע

jimi good look

New member
האסטרולוג והנמרולוג רמי שקלים הודיע

אתמול בתוכנית לילה חי (רשת ב) ,שנתניהו לא ירכיב את הממשלה אלא סגנו סילבן שלום,בגלל פרשה שערורייתית שתחשף במרץ אפריל הקרוב

שויין... אז הוא הודיע ../images/Emo13.gif

אל תייחס יותר מדי משמעות למה שאנשים 'מודיעים': הם בדרך כלל טועים, אבל אז כבר לא זוכרים מה הם אמרו..
זו בדיוק מבחינתי האסטרולוגיה שאני מנסה להמנע ממנה, שמוציאה שם רע לענף בכלל.

../images/Emo124.gifגם אני מודיעה

שהמשיח יבוא בשנת 2009 מצוייד במטוס חמקן עם אייפוד שמכין לאטה בדיוק ב 6:00 בבוקר. לקראת מחצית השנה יתגלה סוד שיגרום לרעידת אדמה : הוא יציע לי נישואין"

פרויז1

New member
גם אני! גם אני! גם לי יש הודעה :

המשיח כבר הגיע פעמיים. פעם בתאריך 1.1.00 , ופעם שניה משיח יהודי הרב ליבוביץ. הה? מה? אה! מלובביץ. לא? ועכשיו שאלה: מי יהיה הנשיא הבא של אר"הב? כושי צעיר ומוסלמי או לבן ומבוגר?

לבלב

New member
לבן ומבוגר...

כך צופים אסטרולוגים.... וזאת למרות שאובאמה מוביל כרגע.

פרויז1

New member
מהם הפקטורים האסטרולוגיים

שמצביעים על לבן ומבוגר לעומת אובמה? תודה. nuzanm

ואני אומר שאובמה ינצח

רואים במפתו הצלחה מסחררת עפי המעברים שאותם אפרט היום בערב בעזרת השם.

טובה ספרא טוענת אחרת

ממך ומכוונת יותר לכיוון מקיין דווקא http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3601948,00.html אז מי ינצח? נחכה ל-4 בנובמבר שזה לא ממש רחוק מכאן. ללכת ולהטות את התחזית לפי סקרים זה לא תמיד דבר נכון. טובה ספרא גם היתה זאת שחזתה את הנצחון לביבי כשכולם חשבו שזה לא יקרה. אז מי ניצח? מקיין או אובמה? נחיה ונראה. לגבי המקצועיות - אנחנו לא אמרנו שאתה לא מקצועי. והצלחה מסחררת של אובמה יכולה ללכת לכיוונים אחרים גם אם הוא לא יבחר. כך שלפעמים מי שמפסיד יוצא מנצח. עוד כמה ימים תדע
בינתיים תודה על התחזית שלך. אתה יכול גם לפרט למה אתה חושב ככה שהוא ינצח ומה כל כך מסחרר במפה שלו.

פרויז1

New member
נווו !!!../images/Emo13.gif

מי נבחר? ועוד באיזה פער ??? למעלה מ- פי 2 !!!!!!!

טומבוי10

New member
רמי שקלים, על פי האינטואיציה שלי

אמור להיות "בעל עיניין" אינטרסנט פוליטי או שהוא שס'ניק שמצודד בסילבן שלום או שהוא פעיל וחבר מרכז ליכוד... לפני הכל הייתי בודקת את מניעיו!

למעלה