האנטי ציונים והערבים-כמה הבהרות.

האנטי ציונים והערבים-כמה הבהרות.

קודם כל, כדי שיהיה אפשר להבין את ההודעה, בבקשה לקרוא את הכתבה הבאה על הרב הירש. אז ככה. כולנו ראינו את התמונות מוועידת דרבן איך שחרדים אנטי ציונים הולכים שלובי זרוע יחד עם ערבים נזעמים ושניהם ביחד מוחים כנגד הציונות ומדינת ישראל. התמונות נראות מפחידות ממבט ראשון, והחרדים האנטי ציונים כמטורפים שמפקירים את אחיהם היהודים, אבל זה לא נכון. בואו ותרשו לי להתיר לכם בבקשה כמה חוטים מסובכים. שאלה: איך האנטי ציונים הולכים יד ביד עם גדולי הרוצחים? תשובה: ידוע שיש מצווה של "לא תעמוד על דם רעך", דהיינו שיש עניין לפייס את הנוכרי ולהסיר את שנאתו על עם ישראל (שולחן ערוך, חושן משפט סימן תכ"ו סעיף א´). בזמן חורבן הבית כשהרומים צרו על ירושלים היה זה ר´ יוחנן בן זכאי שהניף "דגל לבן" ויצא לקראת הקיסר הרומי בקריאה לשלום ובכך הציל את יבנה וחכמיה. (נא לראות את הגמרא בגיטין דף נ"ו). נכון שערפאת הוא ארכי - רוצח ונכון שהמטרה של הערבים זה להשמיד את מדינת ישראל, אך העובדות בשטח מוכיחות שהערבים אינם שונאים יהודים, אלא נלחמים בציונות ומדינת ישראל. הערבים בדרבן נשאו גם שלטים עליהם נכתב: "יהודים כן, ציונים לא". גם ערפאת, הכריז השבוע שהמלחמה בציונות החלה כבר מלפני כמה שנים, שאז התכנס כידוע בקונגרס הציוני הראשון בבזל. נטורי קרתא והיהדות החרדית האנטי ציונית מתנגדים בתוקף לציונות, למדינה הציונית, ולכך שהציונים קוראים למדינה בשם "ישראל", בו בזמן שהם עצמם אינם שומרי תורה ומצוות ואינם מתנהגים כ"ישראל". היהדות החרדית האנטי ציונית דוגלת בכניעה כלפי כל אומות העולם, ובהכרזה שהיהודים הם עם כנוע, שרצונו לחיות בשלום ובשלווה עם כל עמי העולם ללא כל כוונות מדיניות. העם היהודי הינו כבשה בין שבעים זאבים, אך הקב"ה הוא הרועה הגדול ששומר עלינו מפניהם. אך כל זאת, אך ורק כאשר אנו נתנהג ככבשה, דהיינו נהיה עם כנוע וניטראלי שאינו מעורב במלחמות, אך אם נתנהג כזאב, אז כבר אין לנו את הבטחת הרועה שישמור עלינו מפני השבעים זאבים, ונהיה זאב אחד כנגד שבעים... כמו שהרב הירש אמר בכתבה הערבים אינם שונאים יהודים. הערבים נלחמים בציונות ובמדינה הציונית. התקפת הטרור על אמריקה הייתה גם בגלל תמיכתה של אמריקה בישראל, דבר שהפך גם את אמריקה לחלק מהאוייב הציוני. היהדות החרדית האנטי ציונית מכריזה שהיהודים הם עם כנוע וניטראלי ושוחר שלום, שכל רצונו הוא אך ורק לחיות בשלום ובשלווה עם כל אומות העולם ותחת שלטונם. אנו בהחלט מאמינים שהכרזות מעין אלה כלפי אומות העולם שהעם היהודי הינו עם ניטראלי ושוחר שלום, תורמות רבות להורדת מפלס האנטישמיות. גם בוועידת דרבן שבדרום אפריקה הניפו המפגינים הערבים שלטים בזה הלשון: "יהודים כן, ציונים לא". יש לזכור שכשאתה מעורר אנטישמיות כאן, היא פוגעת גם ביהודי שחי באוסטרליה או בקנדה... אז גם אם פה אתה חכם גדול על הערבים, אל תשכח שבמעשיך אתה מסכן יהודי חסר הגנה אי שם בחוץ לארץ... לא מזמן נרצח יהודי בציריך שבשוויץ. מי רצח אותו? אנטישמי שוויצרי מקומי? לא. הוא נורה למוות ע"י ערבי מוסלמי. לפני כמה חודשים הרביצו לבחור ישיבה באוטובוס בלונדון. מי הרביץ לו אנגלי? לא. ערבי מוסלמי. אותי אישית קילל פעם ערבי בתחנת רכבת בוינה. גם בתחנת רכבת בבודפסט נתקלתי פעם בערבי ששאל אותי בזעם מאיפה אני. כשאמרתי לו פלסטין והסברתי לו שאני אנטי ציוני, ברגע אחד הוא חייך חיוך גדול וטפח לי על השכם לאות ידידות... אך עבור הציונים, ובכלל זה המתנחלים והחרדים הלאומיים, המדינה חשובה מעל לכל. הם אינם שותפים להכרזותיה של היהדות האנטי ציונית. וכי מה יגידו? שהיהודים הם עם כנוע ושוחר שלום? או אולי שאין להם שאיפות מדיניות? הרי מדינת ישראל הקדושה היא ראשית צמיחת גאולתנו... כמה דם יהודי נשפך על "גאולה" זו... כמו הרב הירש גם אני סובר שעם ישראל שבמדינת ישראל הם בגדר של תינוקות שנישבו. גם הרב דומב מלונדון שהוא אישיות קיצונית בנטורי קרתא סובר כך. ומכאן אני חולק על הרב הירש ועל השיטה המטורפת שלו. והירש למי שלא יודע הוא בדעת יחיד בקרב נטורי קרתא בנושא הזה. כאמור נטורי קרתא והיהדות החרדית האנטי ציונית דוגלות בשיטה של הכרזה כלפי הגויים שליהודים וליהדות אין שום קשר לסכסוך של הציונים עם הערבים, וכל רצוננו הוא אך ורק לחיות בשלום ובשלוה ובהכנעה עם כל אומות העולם. היהדות האנטי ציונית מתנגדת למדינת ישראל, ולא רק לחילוניות שבה, אלא בעיקר בגלל שכל הרעיון המדיני הוא כפירה באמונת ה"גלות וגאולה משמים" של העם היהודי והוא אסור עלינו. סכסוך הדמים במזרח התיכון חייב את היהדות האנטי ציונית להסביר בכל הזדמנות את מה שאמרתי מקודם, שהיהודים הם עם ניטראלי וכנוע, וכל זה כדי להוריד את האנטישמיות הערבית שנוצרה עקב הציונות. זהו הפן הנורמאלי והשפוי של נטורי קרתא. ומהו הפן הלא שפוי? ובכן, הפן הלא שפוי, הוא לתת ליגיטמציה לטרור הערבי. כניעה והצהרת נאמנות כלפי הערבים כן, אך מתן ליגיטמציה למעשי הטרור לא. וזה מה שעושה בעצם הרב הירש. נותן ליגיטמציה לטרור. הרב הירש, התחבר לגמרי לערפאת, התמכר אליו, וחיזק את ידיו. הרב הירש נתן לגיטימציה לטרור הערבי, דבר שאיש בנטורי קרתא לא העיז ולא יעיז לעשות. מלחמה במדינת ישראל פירושה רצח יהודים, והרב הירש אם ירצה או לא ירצה, ביחסי הידידות המופלגים שלו עם ערפאת הוא נותן לכך לגיטימציה. יחסי הירש – ערפאת, הם למעשה סוג חדש של כניעה יהודית שאותה לא ידעו אבותינו. גם כשיצאה משלחת של חמישים איש מנטורי קרתא בחודש סיוון העבר, אל האוריינט האוז שם הגישו לפלסטינים תצהיר נאמנות (שהובא בכתבה ואדביק אותו כאן ב"נ), הם לא התכוונו ח"ו לתת לפלסטינים אור ירוק להלחם ביהודים כמו שעושה המטורף הירש, שמתפלל לשלומו של ערפאת ורואה בו שליח של הקב"ה לביטול המדינה הציונית... וזה לא שנטורי קרתא גורסת שצריך ח"ו למרוד בגויים, אלא שמההכנעה היהודית הגלותית כלפי הגוי, ועד להתחברות אליו ומתן ליגיטימציה למעשיו כלפי יהודים אחרים, רב המרחק. זוהי נקודה מאוד חשובה, ואני מקווה שהבהרתי אותה הייטב. האדמו"ר הקדוש והטהור, רבן של כל בני הגולה, צדיק יסוד עולם, רבינו יואל מסאטמאר זצוקללה"ה, שהוא זה שהציל אותנו יותר מכולם מפני טומאת הציונות, אותו צדיק שהרב הירש המטורף אינו מגיע לקצה קרסוליו, אמר בעצמו בדרשתו שדרש בשבת פרשת עקב, תשט"ז (נדפס בחדו"ת עקב תשט"ז עמוד קע"א) שמכיוון שזה מסוכן שהמדינה הציונית תתבטל ע"י מלחמות, על כן צריך להתפלל שהמדינה תתבטל רק ע"י השם יתברך בחסד וברחמים.. וזה לשונו הטהור: "והשם יתברך ירחם שיעבור ברחמים וחסדים ולא יהיה היזק לשום ישראל... והכל יהיה בטל ומבוטל בחסד וברחמים, והשם יתברך יעזור שע"י המלך המשיח יבטל הכל, שאם חס ושלום ע"י האומות, הרי אז הוא חס ושלום צרה גדולה שלא יהיה חס ושלום נזק לשום בר ישראל... אבל זהו ברור שיהיה בטל ומבוטל ויתעקרו מן העולם כאבק פורח..." עד כאן לשון קודשו. מזה (וכן מעוד כמה מקומות בדבריו) רואים שרבינו יואל מסאטמאר פחד מאוד שיקרה איזה נזק אפילו ליהודי בודד (!) אם המדינה תתבטל ע"י האומות בדרך של מלחמה וכד´, ואילו המטורף הירש רואה ברוצח ערפאת שליח של הקב"ה לביטול המדינה.... היל"ת (היו לא תהיה) שהמדינה תתבטל בדרך כזו מסוכנת. נטורי קרתא המקוריים, ר´ עמרם בלוי ור´ אהרון קצלנבוייגן דרשו בכלל שירושלים תהיה בין-לאומית, או שהבריטים ישארו... (זה היה בשנת תש"ח). ולא בגלל שחששו מהערבים, אלא בגלל שהבינו שזה יהיה יותר טוב... אבל דבר אחד ברור, שהרב הירש שותפו של ערפאת, הוא מטורף שסובל מרגשי התרוממות ושאננות. הוא כל כך בטוח שהוא מוצא חן בעיני ערפאת, בכך שהוא מראה לו את נאמנותו המוחלטת, עד שהוא מבקרו ומתפלל לשלומו, ועוד נהיה לשר בממשלת השחיתות שלו.. בטוחני שערפאת בז לרב הירש באיזו שהיא נקודה בליבו הערבי... לא זו היא דרכם של האנטי ציונים האמיתיים.

(המשך)

האנטי ציונים האמיתיים, עם כל הכנעתם ונאמנותם כלפי הגויים, תמיד ידעו לשמור על ריחוק מסוים מהגוי, גם אם הוא לא היה מושחת ורמאי כמו ערפאת, וגם אם הוא לא נטר להם שום מאיבה. האנטי ציונים האמיתיים, כורעים ברך בפני הגויים, אך בורחים מלהתחבק ולהתנשק איתם, ומלתפוס משרות בממשלתם. האנטי ציונים האמיתיים, תמיד התנהגו בענווה ונימוס כלפי הגויים והראו לפניהם שפלות, ולא כמו הרב הירש שכחמור קופץ בראש, קופץ הוא לפני ערפאת, כאשר כל כולו מסוחרר ברגשי התרוממות משוגעים... אבל שיהיה ברור: נטורי קרתא לא רואה בשום אומה כלשהי אויב, וגם לא בערפת. הדרך שלנו היא אך ורק להכנע, כי אנחנו בגלות. והגלותיות זורמת אצלנו בדם. אנו מאמינים שהגאולה תבוא אך ורק מהשמיים, ועד אז אנחנו צריכים כמה שיותר להכנע ו"להוריד פרופיל" בפני אומות העולם וכל זאת כמובן, אך ורק בתנאי שהגויים לא מנסים להעביר אותנו על דתנו ואמונתנו, שאז אסור לנו להיות גלותיים, ואנחנו צריכים לצאת למלחמה על שמירת יהדותנו, כמו שהרבי הרי"ץ מליובאוויטש זצ"ל יצא למלחמה בשלטון הקומוניסטי שרצה לעקור את הדת היהודית. רציתי לכתוב את ההודעה הזאת כבר מזמן מזמן, ועכשיו כבר הייתי חייב. אני אשמח לקבל תגובות וכל מי שיש לו תגובה, בבקשה לכתוב בצורה יפה בלי צעקות ובלי התנפלויות, כי העבר הוכיח שמספיק שמישהו אחד יצעק ויתנפל, כבר הוא הורס את כל האווירה. אז מי שרוצה להגיב בבקשה בצורה יפה. בברכה, בתי נייטין – יהודי לא ציוני

אריאל1

New member
אני קצת מקדים את הזמן אבל...

ומה עם "ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה" (ככה בכלל הולך הפסוק? האמת אני לא בטוח אבל זה הסגנון)?

אריאל1

New member
ועוד אני רוצה לשאול

מה ישעו האנטי חרדים עם דיברי הרמב"ם המפורשים באיגרותיו שקודם ביאת המשיח תוקם מלכות בישראל?

טוב,

אז באשר ל"מרדכי לא יכרע ולא ישתחווה", אז כבר כתבתי שכל הכניעה כלפי הגויים זה רק כל עוד הם לא מעבירים אותנו על הדת, אך כאשר הם מנסים לעשות זאת, צריך אז לקיים "ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה" כלומר, אסור לשמוע להם.... כמו המכבים שנלחמו במלכות רומי הרשעה... ובאשר לרמב"ם, אני לא יודע מה כתוב ברמב"ם, אבל בכל אופן, כשהרמב"ם כותב "מלכות ישראל", תאמין לי שהוא לא חלם על מדינה חילונית דמוקרטית.... שמח לענות על כל השאלות, בתי נייטין

אריאל1

New member
נראה לי שטעות בידך

דווקא אז לא הייתה כל כוונה להעביר את היהודים על דתם. (אני מתיחס לפשט הכתוב ולא לדרש). מדינה חילונית... מתוך שלא לשמה תבוא לשמה כך למדנו לא?

../images/Emo13.gif

נכון שאז לא הייתה כוונה להעביר על הדת, אבל היה איסור הלכתי חמור להשתחוות להמן, ולא סתם איסור חמור, זה היה ממש "יהרג ובל יעבור"...... (עבודה זרה). ובאשר למה שכתבת בסוף על מדינת ישראל "מתוך שלא לשמה תבוא לשמה", על זה יש לי להגיד רק שתי מילים: נו באמת..... בוקר טוב,
בתי נייטין ))))))))

דפננה.

New member
תגיד נייטין אתה אטום או רק משחק

אותה כאילו אתה לא רואה (אני משתדלת ברגע זה לא להוציא עליך את כל העצבים שיש לי ) אתה לא מבין שהערבים רוצים רק להרוג אותנו ובנינו אם הם יעשו פיגוע הם לא יסתכלו לראות אם יש שם מנטורי קרתא ואז הם לא יעשו את זה הם רוצים שאנחנו נלך לקיבנמט ולא איכפת להם לאן הם לא סובלים אותנו אסור לנו להכנע אנחנו העם הנבחר אנחנו צריכים לעמוד עם ראש זקוף ולהראות לכל העולם שאנחנו פה העם הנבחר בין אם אנחנו דתיים חילוניים ונראה לי שכולנו צריכים להבין את המסר העם שלנו לא יכחד ותראה כל העמים נכחדו איפה יון של פעם איפה המצרים של פעם אנחנו תמיד נשארנו "כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ" טוב יש לי עוד הרבה מה להוסיף אבל אני מחכה שחברי הפורום יעזרו לי אז זהו ואני מקווה נייטין שתבין את המסר ביי ויום נעים אני

רגע דפננה,

אבל את קראת את הכל הכל הכל?
לא נראה לי.... ))))))))))))) תקראי עוד הפעם. אני מחכה לך.
בוקר טוב דפננה.... בתי נייטין

GLOCK

New member
עשו שונא ליעקוב...

בס"ד וזו הלכה,האם בשואה נרצחו יהודים בגלל מדינה?. מה עם מסעי הצלב,פוגרומים,עלילות דם,וכו´. שנאו אותנו,שונאים אותנו,וישנאו אותנו,עד ביאת משיח בב"א. הכל בגלל היותנו יהודים. ה"מדינה הציונית" זו רק סיבה בשבילם. כניעה זו לא השיטה,ההיפך הוא הנכון(בני יעקב,על עניין דינה) וכו´

גלוק, אני מכיר את הטענה שלך,

זה טענה ידועה, אבל אין לי זמן עכשיו אני אגיב ב"ה בפעם אחרת. שבת שלום,
בתי נייטין ממהר מאוד......

רגע אחד וגלוק

חזרתי... אני מקודם הייתי צריך לרוץ לבנק לפני שיסגרו ו... לא משנה. אני מדביק לכם כאן כמה דברים שכתבתי למישהו אחר בהקשר אחר, אני מקווה שזה יענה לכם... ובאשר לטענה שתמיד היה אנטישמיות. וכי מה אכפת לי ממסעי הצלב או האיקווזיציה? אני דיברתי על הסכסוך הספציפי הזה שנקרא "הסכסוך הציוני ערבי". מצפה ממכם להתייחס לטענות, ולא להשיב לי שתמיד הייתה אנטישמיות כי זו היא טענה נבובה, שלא קשורה למה שאני העליתי כאן. הטענה שלך שנרצחי הטרור הי"ד נרצחו בגלל היותם יהודים, אינה נכונה. הפלסטינים מנהלים מאבק במדינת ישראל ובציונות (בכיבוש) ולא כנגד העם היהודי. זה עובדה שצריך להדגיש. הראיה לכך היא, שבהרבה מקומות בעולם ערבים ויהודים חיים בשלום ובשלווה. אל תנסה לטשטש את הגבול בין "אנטי ישראליות" ל"אנטי יהודיות" (אנטישמיות). קורבנות הטרור הם למעשה קורבנות המאבק במדינת ישראל ובציונות, אל תטייח את זה במסווה של "אנטישמיות" "עשו שונא ליעקב" וכו´. בברכה...

נייטין =מטומטם=שקרן=זבל

על פי רוב אני לא מתיחס לדברי הזבל של המטומטם בתי נייטין מאז שהוא שלח לי מכתב בדואר אלקטרוני שבו השמיץ את הדברים הבסיסים ביותר ליהודי בארץ ישראל והוא עשה זאת ביום רצח השר רחבעם זאבי -הי"ד אבל לקרוא את הזבל שהוא כותב כאן פשוט שצריך להגיב המטומטם נייטין כותב שיהודים וערבים חיו בשלום והוא מעדיף לשכוח שמוחמד מייסד האיסלם דרש להרוג כל מי שלא יאמר את המשפט האמונה בנביא קרי מוחמד עצמו -דת מוחמד בסיף יהודים רבים נאלצו להתאסלם על מנת לשמור את צווארם שלם מחרב האיסלם-קרי האיסלם יצר אנוסים לפני האיקווזיציה בספרד ומי שסרב להתאסלם פשוט נשחט -עיין שבט קורייטה בתימן השילטון המוסלמי חטף יתומים יהודים קטנים ואילץ אותם להתאסלם נייטין מהווה עוד שלב בטימטום שמנסים חוגים מסוימים לסלף את ההסטוריה ולתאר את דברי ימי עם ישראל לפי המשקפים שלהם עם ישראל -מוותר על השטויות שלך אדון נייטין תאיל לחסוך מאיתנו את הזבל שלך שבת שלום בתקוה שיבוא היום ותתפקח עם ישראל חי לעד ולנצח נצחים

גם אני כתבתי משהו,

קצת יותר מפורט, קצת יותר בעדינות, אבל תכל´ס- נייטין, תלמד היסטוריה.

אריאל1

New member
אברהם התשובה שלך מענינת

ולדעתי גם נכונה אבל למה לדבר ככה? אין צורך לקלל אותו. דברי חכמים בנחת נשמעים.

למעלה