האמ, שאלון לחג.

whynot5

New member
האמ, שאלון לחג.

מה זה אתם לא מכירים אותי?
אז אני לא רושמת פה הרבה, מה.
איפה אתם בחג?
איפה הייתם רוצים להיות?
אוהבים ת'חג הזה?
למה?
ת'אמת, נמאס כבר מהחגים?
למה?
הולכים להקפות?
יש לכם דגל?
יש לאחים הקטנים שלכם דגל?
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?
שמחים לחזור?
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! שאלות כלליות, על חגי תשרי.
אוהבים את ראש השנה?
אוהבים את יום כיפור?
אוהבים את סוכות?
בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?
נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס?

A N I g M A

New member
עדי../images/Emo99.gif

איפה אתם בחג? בבית איפה הייתם רוצים להיות? ביית, תודה. אוהבים ת'חג הזה? כן אבל די כבר עם החגים האלה;[ למה? ככה! זה יותר מידי אוכל! ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? נו. למה? . הולכים להקפות? מה זה? יש לכם דגל? של מה? יש לאחים הקטנים שלכם דגל? של מה דאמט
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? לא
שמחים לחזור? - תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? כן אוהבים את יום כיפור? לא אוהבים את סוכות? כן בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?
נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס? בטח!

whynot5

New member
שמחת תורה../images/Emo12.gif

יש הקפות וכל הילדים הקטנים מסתובבים עם דגלים וזה. תאמרי לי, מתי את מתגייסת?

עונה.. ../images/Emo9.gif

יש לי עכבר בחדר..
דיברתי עם עומר יותר מדי על העכברים שרצים לענת בנאי בראש ועכשיו אני צריכה לחיות גם עם אחד..
פיכס. בכל אופן: איפה אתם בחג? אצל סבא..
איפה הייתם רוצים להיות? אצל סברא.. חחח בעצם באיזה צימר בגליל או בהופעה.. אוהבים ת'חג הזה? עד כמה שאפשר לאהוב חגים.. למה? כל המשפחתיות המרוכזת הזו נמאסת בשלב מסויים.. אבל מסורת זה חשוב וזה כיף.. ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כן.. למה? יותר מדי אוכל ויותר מדי ביחד...
הולכים להקפות? מה? יש לכם דגל? כן. כזה שתולים ביום העצמאות.. יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אני הקטנה.. |והמפונקת| חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? לא. אבל לאוניברסיטה כן, ביום שני... שמחים לחזור? ברור..
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! אממ טוב, שיהיה.. שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? בערך.. אוהבים את יום כיפור? מאוד מאוד
אוהבים את סוכות? גם בערךץץ בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? מייגעת משהו..
נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס? אממ.. לא. נגנוב לה את הניהול..
סתם.. ברור
נעודד אותה מכאן..

Endlessoul

New member
איזה יום-שעמום ;[

איפה אתם בחג? בבית
[תודו שאפחד לא משתמש באייקון הזה!] אה ואחר כך אני הולכת למועדון ג'אז לג'אם סשן! איפה הייתם רוצים להיות? טוב לי איפה שאני
אוהבים ת'חג הזה? על איזה חג מדובר? שמחת תורה? אם שמחת תורה אז.. אין לי מושג על החג הזה
למה? למה אין לי מושג? XD כי אני חילונית לגמרי ולא קשורה בגרוש לדת היהודית חוץ מכמה חגים בשנה. ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כל עוד יש חופש בחג אני מרוצה
למה? - הולכים להקפות? מהמהמה? יש לכם דגל? איזה דגל? ישראל? XD איפשהו במחסן אולי יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אין לי אחים קטנים
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? אתם חייבים להזכיר לי את זה?!?!
שמחים לחזור? גרר
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! שיהיה....
שאלות כלליות, על חגי תשרי
אוהבים את ראש השנה? כן, יש חופש. אוהבים את יום כיפור? כן, יש חופש. אוהבים את סוכות? כן, יש חופש. בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? כן, יש חופש. סתם נו, מה יכול להיות רע בתקופת החגים?
נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס? אופקורס
בהצלחה וזה..
הכנתי פשטידה וגם פאי תפוחים!
חג [לוידעת איזה, נו
] שמח..

MikeY fReAk

New member
><../images/Emo79.gif

איפה אתם בחג? בית איפה הייתם רוצים להיות? נערף.. אוהבים ת'חג הזה? לא.. למה? כי זה יומטוב ואי אפשר לעשות כלום ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כן למה? כי זה יומטוב ואי אפשר לעשות פאקינג כלום!!!
הולכים להקפות? פוי לא יש לכם דגל? ממזמן לא יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אין לי אחים קטנים חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? כן:\ שמחים לחזור? לא\: תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! לא רק:X שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? לא.. אוהבים את יום כיפור? לא.. אוהבים את סוכות? לא.. בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? משמין נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס? נכון]:

ח ל ו ן

New member
:-|

איפה אתם בחג? בבית
איפה הייתם רוצים להיות?בבית
אוהבים ת'חג הזה?לא ממש למה?לא יודע... ת'אמת, נמאס כבר מהחגים?בהחלט למה?כי די, כמה ימי שבתון אפשר? הולכים להקפות? כן
יש לכם דגל? לא יש לאחים הקטנים שלכם דגל?אם היו לי, אני בטוח שהיה להם חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?כן
שמחים לחזור?אני מניח שיכולתם להבין לפי הסמיילי, אבל לא תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה!מודה
שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה?לא אוהבים את יום כיפור?לא אוהבים את סוכות?כן, די בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?דחוסה מדי נכון שנתגעגע לסיונואלי כשהיא תתגייס?מאוד
מי ינהל את הפורום?

למעלה