האם VirtualDub Mode יכול לחבר קטעי

Y. Welis

New member
האם VirtualDub Mode יכול לחבר קטעי

וידאו, גם אם אחד מהם חסר את התחלתו ואת סופו? הבעיה: יש לי 2 קטעי וידאו בפורמט DIVX50. האחד שלם, והשני רק 'אמצע' - ללא הסוף וההתחלה. המטרה - לראות את האמצע, למרות החוסר באינדקס וזיהוי הקובץ. חשבתי לחתוך את השלם לשניים, ולחבר למחציתו הראשונה (שכוללת את האינדקס ואת זיהוי RIFF) את חלק ה'אמצע', כך שהמפענח ימשיך אל הקטע החסר ויצור אינדקס 'על המקום' כדי לקרוא את המידע שם. הבעיה היא שלצורך החיתוך צריך להעזר בעורכי HEX שונים ומשונים, שמקשים באופן מיוחד על חלוקת קבצים גדולים. האם יש דרך אחרת לשחזר את הוידאו מחלק ה'אמצע'? האם מישהו ניסה פעם עבודת שיחזור דומה?
 

kkdd

New member
אתה יכול לחבר אותם. לא אמורה להיות

בעיה אבל לא הבנתי את הכוונה של זה "למרות החוסר באינדקס וזיהוי הקובץ"
 

Y. Welis

New member
כאשר יש לך קובץ AVI ללא התחלה

אין תוכנה שתדע לזהות אותו ככזה, כי אין לו זיהוי 4 אותיות (4CC), אין זיהוי RIFF ואין אינדקס שניתן לבנות כדי לנגן אותו. מבחינת הנגנים זהו JUNK כמו כל דבר אחר שלא ניתן לנגן. השאלה היא אם חיבור קטע כזה לקובץ בעל הגדרות זהות (ברזולוציה וקידוד), שכולל את הזיהוי הדרוש, יאפשר לנגן לפענח אותו. יש עורך HEX בתוך VDMOD, אבל הוא מאוד מינימליסטי. אני כרגע מנסה תחלופות כדי לעשות את העריכה.
 

Y. Welis

New member
וזה בניגוד ל-MPEG, שלא מחייב

שלקובץ שלו תהיה התחלה (או סוף), ומזוהה מייד ע"י מרבית הנגנים. אילו רק היתה תוכנה כמו VCDGEAR עבור AVI! זה היה פותר את הבעיה. חבל שהפיתוח שלה נעצר.
 

kkdd

New member
תראה

אתה מצליח לטעון את החלק השני ב VDMOD? בלי בעיות? במידה וכן אז תערוך 5 דקות מהחלק הראשון והשני ואז תנסה לאחד אותם הצלחת? ופועל בכל הנגנים? אז תוכל לאחד את קבצי המקור תעדכן....
 

Y. Welis

New member
לא. אין תוכנה שתזהה את החלק השני

וזו הבעיה: איך לקרוא מידע כאשר אין לו header וזיהוי.
 
למעלה