האם שמתם לב שיש יותר ילדים שמנים

האם שמתם לב שיש יותר ילדים שמנים

מפעם... האם זה הדמיון שלי או מציאות? בכל אופן ראיתי שגם ירחון אמריקאי ידוע, העוסק ברפואת ילדים, הוציא חוברת שלמה בנושא (אזכר בשמו עוד מעט). האם זה מושפע או משפיע על המוטוריקה וההתפתחות של הילדים האלו? טל

עטרה ב ט

New member
זה הכל אשם הבונגראנצ´ וגם המקדולנד

אם היית רואה טל, את הילד שיצא מפה היום באטרף ללכת לבונגרנץ´, הוא לא שמע כלום, לא ראה כלום, ברגע שאמא שלו אמרה לו "בסדר, בסדר, נקנה לך ארוחת ילדים", הוא פשוט שכח איפה הוא ומה הוא עושה ומי אני ומי אמא שלו והדבר היחיד שענין אותו זה לאן הוא הולך ומתי הוא כבר יגיע... בארה"ב יש כבר תביעה כנגד מקדונלד על הנזק שג´אנק פוד גורם. אני לא יודעת מה ההשפעות של כל הזבל הזה שדוחפים לנו שם מבחינת ההתפתחות, אבל אין לי ספק שיש לזה השפעות שליליות. והשומן ? בטח. גם אנחנו כשאנחנו שמנים אנחנו יותר מסורבלים וכבדי תנועה. בטח שהילדים.

קראתי מחקר...../images/Emo132.gif

אין לי את הפרטים המלאים, אבל ממחקר שנערך בארה"ב עולה שלתחליפי החלב (מטרנה/סימילק ושות´) יש השפעה גדולה. מסתבר שכשהתחילו להשתמש בתחליפים בשנות החמישים הם היו פחות מעודנים מהיום. כתוצאה מכך גדל דור שלם עם הפרעות בבלוטות והדבר הנורא מכל, הוכח שחלק מההפרעות עוברות גם גנטית, מה שיצר למעשה כבר שני דורות ויותר של ילדים עם בעיות השמנה. אם חושבים על זה אז הרבה פעמים רואים ילדים שלא מרזים כמצופה ברגע שמתחילים ללכת ולשרוף אנרגיות, אלא נראים "צ´אבים" עוד הרבה לפני שהם יודעים להגיד "בורגר-ראנץ´". אבל אין ספק שגם לחברת השפע יש תרומה חשובה לעניין. סיגל

למעלה