האם פגיעה לאריה בראש עם סטייק מביאה מזל רע ?

TAINTED SAINT

New member
האם פגיעה לאריה בראש עם סטייק מביאה מזל רע ?

בשבת האחרונה מיאמוטו פגע עם סטייק לאריה בראש כשעזר למטפל הראשי של הטורפים בתנכ''י בהאכלה. מדובר בסטייק במשקל 3-4 ק''ג,שנזרק מטווח של כשבעה מטרים. האם מיאמוטו שלנו צפוי מעתה לביש מזל ולכל מיני מרעין בישים על חילול כבודו של מלך החיות וסמלו הנערץ של שבט יהודה ? ! יש לציין כי לאריה ממש לא הזיזה הפגיעה,הוא מרים את הסטייק במלתעותיו ואכלו. אנא חושו וענו כי בנפשו של מיאמוטו הדבר ! TAINTED SAINT

סויה 1

New member
אי אי אי מיאמוטו...אתה בצרות...

לפגוע בכבודו של האריה?
טפו טפו טפו...
מלח שום בצל... אבל עדיין לא מאוחר לכפר על חטאיך ולהסיר את רוע הגזירה והקללה. וזה מה שעליך לעשות...לפנות לחנות המוכרת בשר,ולקנות נתח סטייק משובח במשקל זהה לסטייק בו פגעת בראשו של ה-
,והפעם...
,בבקשה להתקרב אל האריה ולהגיש לו את הארוחה,במלוא הכבוד המגיע למלך החיות. והיה אם תצליח...תוסר ממך הקללה.
אם חלילה לא תצליח...גם אז תוסר ממך הקללה.

מיאמוטו אח שלי אל תאמין לשטויות שלהם ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אל תאמין לשטויות שלהם למה אריה זה כולה חתול גדול ולא יבוא לך שום עין הרע או מזל רע מיזה שהבאת לו סטייק בראש למה אתה הייתה לך כוונה טובה למה רצית שהוא יאכל ואין פה ביכלל קטע של צער בעלי חיים למה לא תיכננתה מראש להביא לו את הסטייק בראש וכולה רצית להאכיל אותו שלו יהיה רעב יעני אתה כוונה טובה הייתה לך. דוד שלי כל הזמן זורק דברים לחיות למה הוא מתלהב מחיות בביקורים שלו בגני חיות ופעם אחת הוא אפילו זרק את הבקבוק של הבן שלו התינוק לשימפנזים למה לא נשאר לו שום דבר אחר לזרוק והמאבטחים קלטו אותו וזרקו אותו החוצה מהספארי אל תשאל איזה פאדיחות חב"לז היו לאשתו בגלל שהוא אוהב לזרוק דברים לחיות
סחטיין עלייך אח שלי איך שנהיה ממך גבר גבר מביא לאריות בראש
מה יהיה איתך אח שלי תגיד לי
למה אתה התחלת להתחרפן קצת מאז שאתה התחלתה להסתובב עם הקדוש למה שמעתי הדביק אותך בשיגעון שלו וגם אתה מגדל ביגללו כל מיני סוגים של חרגו'קים ועכבישים ואני מיתערב איתך אחי שאתה עוד תגיע לנחשים ביגללו למה הוא מדביק אנשים בקטע של הנחשים חב"לז
שבת שלום אחי

למעלה