האם ניתן לקנות עם ORDERNET לאחר תום יום המסחר

מצב
הנושא נעול.

spi7fire

New member

היי, היום יום שישי, כלומר אין מסחר. זיהיתי מניה שאני מעוניין לקנות, ופתחתי חשבון דרך ברוקר, כך שפעולת הקניה היא דרך Ordernet. נסיתי לקנות עם פקודות ATO ATC LMT (אלה שלושת הפקודות שיש שם), ואף אחת לא עבדה בטענה שלא ניתן לבצע את הפקודה כיוון שעברו שעות המסחר (משהו בסגנון). רציתי לדעת האם אני עושה משהו לא נכון, או שפשוט אי אפשר לבצע את הפקודה שלא בשעות המסחר. כלומר האם בשביל לקנות את המניה אני אצטרך ביום ראשון ב8:30 להיות מול מחשב. תודה רבה לעונים.

חגי

New member
אין מסחר בארץ אחרי שעות המסחר הרשמיות אלא

היי, היום יום שישי, כלומר אין מסחר. זיהיתי מניה שאני מעוניין לקנות, ופתחתי חשבון דרך ברוקר, כך שפעולת הקניה היא דרך Ordernet. נסיתי לקנות עם פקודות ATO ATC LMT (אלה שלושת הפקודות שיש שם), ואף אחת לא עבדה בטענה שלא ניתן לבצע את הפקודה כיוון שעברו שעות המסחר (משהו בסגנון). רציתי לדעת האם אני עושה משהו לא נכון, או שפשוט אי אפשר לבצע את הפקודה שלא בשעות המסחר. כלומר האם בשביל לקנות את המניה אני אצטרך ביום ראשון ב8:30 להיות מול מחשב. תודה רבה לעונים.
אם כן מדובר בעסקה מחוץ לבורסה שהיא כנראה לא בדיוק מה שתוכל להשיג עם אורדרנט.

spi7fire

New member
הכוונה היא שמירת פקודה לתחילת המסחר ליום הבא

אם כן מדובר בעסקה מחוץ לבורסה שהיא כנראה לא בדיוק מה שתוכל להשיג עם אורדרנט.
אני מעוניין לתת פקודה שתשמר אצל הברוקר ותוזרם בשעות הטרום-פתיחה, זו הכוונה. זה אפשרי בבנקים, לא? השאלה היא האם זה אפשרי גם דרך האורדרנט.

dudum3

New member
אפשר לתת פקודה עתידית

אני מעוניין לתת פקודה שתשמר אצל הברוקר ותוזרם בשעות הטרום-פתיחה, זו הכוונה. זה אפשרי בבנקים, לא? השאלה היא האם זה אפשרי גם דרך האורדרנט.
אפשר לתת פקודה עתידית
לא מכיר את ה orernet אבל אמור להיות אפשרות לתת פקודה מתמשכת, לא באותו יום ואתה גם קובע את יום ההתחלה ויום הסיום של הפקודה.

spi7fire

New member
אז איך אנשים סוחרים פה?

אפשר לתת פקודה עתידית
לא מכיר את ה orernet אבל אמור להיות אפשרות לתת פקודה מתמשכת, לא באותו יום ואתה גם קובע את יום ההתחלה ויום הסיום של הפקודה.
אז איך אנשים סוחרים פה?
איך אתם נותנים פקודות אם לא דרך אורדרנט? כולם סוחרים דרך הבנק? אף אחד לא יודע את התשובה לשאלה שלי האם אני יכול לתת פקודה ליום ראשון לטרום המסחר לקנות מניה ספציפית שאני רוצה?

Warren Buffett

New member
מי סוחר פה?... אנחנו סתם קשקשנים... ../images/Emo6.gif

אז איך אנשים סוחרים פה?
איך אתם נותנים פקודות אם לא דרך אורדרנט? כולם סוחרים דרך הבנק? אף אחד לא יודע את התשובה לשאלה שלי האם אני יכול לתת פקודה ליום ראשון לטרום המסחר לקנות מניה ספציפית שאני רוצה?
מי סוחר פה?... אנחנו סתם קשקשנים...

adizomer

New member
תנסה להכנס לפקודות מתמשכות

אז איך אנשים סוחרים פה?
תנסה להכנס לפקודות מתמשכות
נראה לי שתוכל לעשות את זה גם ביום שישי. אם לא תצטרך לשבת ביום ראשון מול המחשב ולתת הוראה. שים לב שמ 8:30 עד בערך 9:40 זה שלב הפתיחה והמסחר מתבצע בשיטת מכרז. אח''כ מגיע שלב הרצף אבל אז יש כמות מינימום. אתה גם יכול להתקשר בראשון בבוקר ולבקש מחדר המסחר שיכניסו לך את הפקודה.

O07

New member
האורדרנט ממילא בחופש עכשיו.

אז איך אנשים סוחרים פה?
ביום ראשון תחליט אם לתת פקודה מתמשכת, או יומית.

spi7fire

New member
איך אתה יודע שאורדרנט בחופש?

ביום ראשון תחליט אם לתת פקודה מתמשכת, או יומית.
זה רשום היכן שהוא? מה הסיפור עם המערכת הזאתי, אין אף הסבר או "אבא" לתוכנה הזאת.. אם יש תקלה, שאלה כמו השאלה שלי, או שהיא למטה, אין עם מי לדבר.

O07

New member
במהלך המסחר בקושי עובד, אז בשישי בצהריים?

זה רשום היכן שהוא? מה הסיפור עם המערכת הזאתי, אין אף הסבר או "אבא" לתוכנה הזאת.. אם יש תקלה, שאלה כמו השאלה שלי, או שהיא למטה, אין עם מי לדבר.
במהלך המסחר בקושי עובד, אז בשישי בצהריים?
אולי בעצם הוא כן עובד, ורק אני בחופש בסופי שבוע.
כשתיצור קשר עם ה"אבא", כדי לקבל תשובות על שאלות. אולי אפשר לברר, אם עדיין לא מאוחר לבצע "הפלה". בכל מקרה, אפשר לתת פקודות מתמשכות, כמו שdumdum3 תאר.

adizomer

New member
מי הברוקר שלך?

מי הברוקר שלך?
תתקשר אליו ותשאל. חדר מסחר חו''ל עדיין עובדים והם כנראה יוכלו לענות לך גם על האורדרנט.

Warren Buffett

New member
שאלה ל-spi7fire

שאלה ל-spi7fire
עכשיו אחרי שקיבלת כל כל הרבה תשובות מה דעתך שתגלה לנו מה אתה מתכנן לקנות בראשון על הבוקר...

spi7fire

New member
ת'אמת לא קיבלתי אפילו תשובה אחת :)

שאלה ל-spi7fire
עכשיו אחרי שקיבלת כל כל הרבה תשובות מה דעתך שתגלה לנו מה אתה מתכנן לקנות בראשון על הבוקר...
אני עובד על בסיס ניתוח טכני, על אף שזה לא מקובל בפורום הזה, ואני שמתי עין על הפריצה ש"הוט" נתנה. לדעתי לטווח הקצר היא תמשיך לטפס, ועל זה אני רוצה לרכב. ולגבי אורדרנט - באמת ראיתי עכשיו שרשום שם ששעות הפעילות הן א'-ה' מ8:30 עד חצות. העניין הוא שניסיתי ביום חמישי בערב לתת פקודה ליום ראשון וזה לא איפשר לי. ואני לא מבין למה.

Warren Buffett

New member
עם איזה לימיט?

אני עובד על בסיס ניתוח טכני, על אף שזה לא מקובל בפורום הזה, ואני שמתי עין על הפריצה ש"הוט" נתנה. לדעתי לטווח הקצר היא תמשיך לטפס, ועל זה אני רוצה לרכב. ולגבי אורדרנט - באמת ראיתי עכשיו שרשום שם ששעות הפעילות הן א'-ה' מ8:30 עד חצות. העניין הוא שניסיתי ביום חמישי בערב לתת פקודה ליום ראשון וזה לא איפשר לי. ואני לא מבין למה.
עם איזה לימיט?

Warren Buffett

New member
עם איזה לימיט אתה מתכוון לקנות ביום ראשון?

מה הכוונה עם איזה לימיט?
ביום חמישי המערכת הראתה לי 3 אפשרויות: ATC ATO וקנייה במחיר השוק. עם שלושתם ניסיתי לשגר את הפקודה ואף אחת לא עבדה לי..

spi7fire

New member
את האמת אני לא יודע

את האמת אני לא יודע
אני בחששות כבדים לגבי המניה, כיוון שהיא אמנם פרצה, אבל הסיכוי שהיא תמשיך למעלה לאורך זמן הוא לא ארוך, לפחות לא לפי קוי המגמה שלה. אם היא תמשיך זה ליום יומיים לגרוף את ה8 אחוז, וזהו.. ככה אני רואה את הדברים. ואם היא לא תמשיך אני בעצם קונה אותה בזמן הכי לא נכון - בזמן שהיא מתחילה את התיקון שלה כלפי מטה. (במחיר "גבוה). חשבתי לתת לימיט של מחיר הסגירה שלה (אם אני זוכר נכון 3380 משהו כזה), והצפי שלי היא שהיא תגיע ל3800. אבל מה אני מבין, אני רק דג בים :)

גיא06

New member
אין שום בעיה להעביר פקודה בפעולה מתמשכת

שאתה בוחר את המניה - אל תבחר מסחר, תבחר פקודה מתמשכת ותמלא מה שאתה צריך.

spi7fire

New member
הבנתי.. תודה!

שאתה בוחר את המניה - אל תבחר מסחר, תבחר פקודה מתמשכת ותמלא מה שאתה צריך.
הבנתי.. תודה!
יכול להיות שזו באמת היתה הבעיה, שבחרתי "מסחר". אני אבדוק את זה במהלך השבוע כי אי אפשר להתחבר לתוכנה בשבת.. תודה רבה על התשובה!! (סוף סוף)

מצב
הנושא נעול.
למעלה