האם משך זמן לידה ראשונה יכול להעיד

TIK TUK

New member
האם משך זמן לידה ראשונה יכול להעיד

על משך זמן הלידה השניה? בלידה ראשונה היו לי צירים סדירים כ 12 שעות מתחילתם ועד הלידה, מפתיחה של 1 ס"מ עד 3 ס"מ לקח שעתיים ומפתיחה של 3 עד פתיחה מלאה של 10 לקח בין שעה וחצי לשעתיים ! סה"כ הייתי בחדר לידה שעה וחצי... אני עכשיו בהריון תאומים ולמרות השוני, הייתי רוצה לדעת מה לעשות במקרה של צירים? שמעתי שאומרים שלידה שניה לוקחת כשליש מהזמן של לידה ראשונה. תודה

משך זמן הלידה

בוקר טוב בד"כ לידה ראשונה ארוכה יותר מלידה שניה, אך במקרה שלך היתה לך לידה קצרה במיוחד וכנראה שכך תהיה הלידה השניה, רציתי לשאול אותך אם ב-12 שעות שהיו לך צירים היית בבית? ומה היה האופי שלהם מבחינת אורך כל ציר ועוצמה (כאב) ?ומתי החלטת ללכת למיון ? האם כאשר הצירים נעשו יותר סדירים כל 4-5 דקות או כאשר הם התחילו לכאוב יותר?

TIK TUK

New member
המשך תיאור הלידה

הצירים מהתחלה היו סדירים כל 8 דקות בערך. לחדר לידה הלכנו למרות שהרגשתי שעדיין אפשר להיות בבית אבל הבעל והאמא כבר היו לחוצים נורא... הגעתי לבית חולים עם פתיחה של 1 ושלחו אותי להסתובב, רק בשלב זה הצירים התחילו קצת לכאוב.לאחר שעתיים -פתיחה של 3 ובעצם רצו שאסתובב עוד אבל בדיוק אז היתה ירידת מים ואז כמובן הכניסו אותי לחדר לידה. בינתיים החלו צירים ממש כואבים ולכן ביקשתי משכך כאבים ובבדיקה ראו פתיחה של 10, והצירים הכואבים היו בגלל שאלו היו כבר צירי לחץ... לפי התשובה שלך - אני צריכה ישר לרוץ לחדר לידה עם הופעת הצירים, בעיקר בגלל שזה הריון תאומים...

הגעה לחדר הלידה

בוקר טוב כדאי לך לפנות לבדיקה במיון כאשר הצירים מתחילים לכאוב ואורך הציר מהתחלה עד סוף הציר מגיע לדקה, תסמכי על התחושה שלך וכשנראה שהצירים מתחזקים תגיעי לבדיקה.

למעלה