האם משהו היה בתאילנד באוקטובר ....

סיון26

New member
האם משהו היה בתאילנד באוקטובר ....

אנו מתכננים ירח דבש בתאילנד כולל איים בתאילנד בחודש אוקטובר ובחלק מן האתרים רשום שישנו סיכוי לגשם ואנו מתלבטים !!! האם משהו יכול להמליץ או לספר לי איך זה? ביי סיון

yafa kfir

New member
אבי רון כתב כאן טונות של מידע

על תאילנד - תחפשי קצת - תמצאי המון חומר. לדעתו - כל עונה בתאילנד הוא קסומה - ובעונת הגשמים הכל רחוץ ונוצץ ושופע ואין הרבה תיירים. מקווה שציטטתי נכון.

אלדד(מ)

New member
רק כדי להקפיץ...

אני כותב כאן, כדי שה
יראה וישיב. שווה לחכות. כל תשובה שלו חוויה.

סיון26

New member
איך מחפשים מידע שכבר נאמר בפורום?

נכנסתי לחיפוס מתקדם וזה לא נתן לי כלום!

תותי-בת

New member
אהלן בובה! ../images/Emo9.gif תאילנד באוקטובר מזכיר לי את הדילמות שלי של לפני כמה חודשים ../images/Emo9.gif אז ככה, לפי מה שאני יודעת זו אינה תקופת התיירות באיזור כיוון שיש גשמים וסופות או מה שזה לא יהיה, אבל עדיין מגיעים אנשים ככה שהקטע של מזג האויר לא נראה לי כ-ז-ה-! נורא, נסו לדחות את הטיסה לקראת סוף אוקטובר לכיוון נובמבר... זה מה שאנחנו עושים (מזל שדחו לי ת´גיוס...) בכל מקרה, קחו ת´באסה בסבבה! ../images/Emo3.gif../images/Emo8.gif סתם צוחקת, שמרו על עצמכם ותבלו כמה שיותר!

לא זוכרת יום גשום אחד באוקטובר.

חוץ מאשר יולי- אוגוסט, הייתי בתאילנד כבר בכל חודשי השנה. לא זוכרת גשם באוקטובר. דצמבר - באיים - אמור להיות תקופה יבשה, ודווקא כן ירד גשם. במיוחד כשהירח היה מלא... זה יותר עניין של מזל. (מזלט|

סיון26

New member
אני כבר ממש מבולבלת...

היו כאן דיעות שזה בסדר לנסוע לתאילנד באוקטובר ודיעות מנוגדות. בבקשה שמשהו יחליט בשבילי!!!!!!!!!!!!!!! אשמח לשמוע עוד אינפורמציה על מזג האוויר שם בתקופה זו מנסיונכם. ביי סיון

tivoli2

New member
לא לנסוע באוקטובר

המונסונים בעיצומם !תדחי לאמצע נובמבר, ביררתי עם רכזת התאילנדים שלנו, לגבי נסיעתו של הבן שלי באוקטובר לפני הגיוס,ובמפורש היא הציעה לדחות לאמצע נובמבר. ובכך הסתכם הטיול שלו לתיאלנד, הוא לא נוסע ,כי הוא מתגייס באמצע נובמבר. מספיק משכנע מרים

aviron

New member
לא משכנע

יש לי איזשהו שיבוש במקלדת הוירטואלית לא יכול להכניס פסיקים ונקודות אין כל בעייה לטייל בתאילנד בתקופת המונסון כולל באוקטובר נהפוך הוא הכל ירוק ויפה הנהרות מלאים במים הבעייה קיימת למבקשים לעשות טראקים רגליים וטיולי גיפים בגין אדמת החרסית הבוצית טיולים אין בעייה אין לי כל רצון ויכולת להכנס לויכוח אמינות המידע עם רכזת תאילנד המוזכרת אך אני מתגורר בציאנג ראי כבר הרבה מאד שנים ועוסק בהדרכת טיולים כעת כבר תקופת המונסונים ואני כבר שבוע שני עם קבוצה ואין לנו כל בעייה לטייל ולא תהיה גם באוקטובר נקודה שבת שלום מציאנג ראי

aviron

New member
חד-וחלק: ../images/Emo24.gifבואו !!

נכון שאוקטובר בתאילנד הינו חודש מונסוני. נכון שמונסון תאי הינו כמויות , לעתים אדירות, של גשם. גשם ובע את הצמחייה, את היערות ואת שדות האורז בירוק עז. ירוק זה יפה - הרבה יותר מהצהוב של דצמבר-ינואר שהם ודשי החורף השחון ושל פברואר-מרס-אפריל שהם חודשי האדום ביערות - שריפות היער בצפון. וגם באם שטפונות: איתני-טבכ זה מעניין, מרתק. נכון שאוקטובר הינו חודש מונסוני רטוב - אך מטבעו,המונסון התאי רגוע, בדר"כ מספר דקות ביום, משקה , כגנן מסור, את הצמחייה ומסתגר לו עד למחרת - שלא כבן-דודו ההודי המתפרע. באיים, הקרובים לקו-המשווה כאלפיים ק"מ יותר מהצפון - במילא יותר ימי-גשם הפזורים על כל השנה. (ארץ טרופית יפה) לסיכום: טראקים רגליים וגיפים בצפון, באוקטובר: לא. טיולים בצפון באוקטובר, איים, צלילה, מסזים ואננס בדרום באוקטובר: כן !! ד"ש מציאנג מאי (שמיים מעוננים חלקית, אמש ירד מבול כחצי שעה) תבואו באוקטובר - אתם מ´זה תודו שבחרתם תאילנד ! וגם מבטיח לכם שהשם בנגקוק לא יעשה לכם בחילה !

סיון26

New member
טוב, בסדר, נגיע...

כמובן שאני מאושרת מהתשובה שלך אנחנו מאוד רוצים לנסוע ולא נוכל לעשות זאת בחודשים מאוחרים יותר. ויש לי שאלה לגבי אוכל. אני ובן זוגי מטורפים על מאכלי ים פירות ים ועוד, אך אני יודעת שלא בכל מקום מומלץ לאכול אותם האם יש לך דיעה בעניין? ביי סיון

בילבי.

New member
הו.....פירות ים, אתם תחגגו../images/Emo3.gif

אמנם לא הייתי באוקטובר באיים, אבל על פירות הים אני יכולה להגיד לך שזו פשוט חגיגה! איפה שלא מומלץ לאכול את תראי בעצמך, אבל רב המקומות הם בסדר גמור (יש פירות ים בשפע והכל טרי טרי) מנה של שרימפסים ענקית עולה פחות ממנה פלאפל...והם עושים הכל כ"כ טעים, פשוט תענוג להיזכר...

aviron

New member
בכל מקום, בכל דוכן, כל מאכל../images/Emo19.gif|תמנ

בתאילנד זוהי חגיגת חושים מטריפה ! אין דבר שכזה: מקומות לא ראויים לאכילה. כל "מקפיצה" בדוכן רחוב היא שפית אהרונית וכל "מסובבת שיפודים" היא טבחית-רבנית-אמן מושלמת. אפשר לאכול מאכלי פירות-ים בכל מקום ודוכן - וכל המרבה מזוכה בנקודות לגן עדן. והרשי לי להמליץ לך על: תום-יאם-קונג, שזה מרק שרימפסים עם עשב לימון, פטריות ועשבי תיבול - מוגש חריף עד חריף מאד בתוך סיר שבמרכזו מקום לגחלים דלוקים ע"מ לשמור על חום המרק. להזמין כם אורז מאודה להחלשת החריפות.. בתיאבון מאבירון שאכל את זה לפני חצי שעה במסאי, צפון-תאילנד ויאכל מחר בערב לובסטר - בפטונג שבפוקט...

סיון26

New member
אני כבר רעבה....

אני כל כך רוצה כבר להיות שם! אני וחבר שלי עושים דאטה רצינית של חצי שנה ואנחנו יודעים שבתאילנד ישתחררו כל המעצורים ואתה רק חיזקת לי את זה.

אני באוקטובר בחרתי אינדונזיה...

או אולי מלזיה וברוניי, תלוי בשיקולים כספיים ועניניים.

למעלה