האם לנסות ואיך

• פותח הנושא apk
  • פורסם בתאריך

apk

New member
האם לנסות ואיך

מבקשת את עצתכן כידוע לכולם, פעמים רבות נאמר שלא בריא לערב משפחה ועסקים. להורי יש שכנים שהיחסים ביננו הם ממש כמו משפחה אחת. למשפחה הזאת יש עסק משפחתי שאני מאוד אוהבת, ופעמים רבות העסק גרם לצרות וסכסוכים בתוך המשפחה. מצד שני, אני מאוד אוהבת את גם את המשפחה וגם את העסק שלהם. אני יודעת היטב שהעסק די מצליח, ולא רק בסביבתנו הגאורפית הקרובה אלא גם בישובים רחוקים יותר. יחד עם זה, ידוע לי שלעסק אין אתר באינטרנט ואני לא חושבת שהם אי פעם חשבו על הקמת אתר. כידוע ... אני עכשיו נכנסת לתחום הקמת האתרים. בנוסף, גם כל חיי חלמתי לשתף פעולה בדרך כלשהי עם העסק שלהם שיביא הכנסות לשני הצדדים. היום עלה בדעתי הרעיון להציע להם שאקים להם אתר, אבל אני חוששת שלהכנס איתם לקשר עסקי עלול בעתיד להרוס את הקשר הטוב שיש ביננו. מצד שני, אני מניחה שאם אקים להם אתר והם יהיו מרוצים אוכל דרכם להגיע ללקוחות נוספים. מה דעתכן?

מאוד פשוט....

תני להם את האתר מתנה, כאקט של רצון טוב עבורם ואקט פרסומי עבורך. הדרך היחידה להמנע מראש מכל סיכוי של עימות על רקע עסקי, היא לבנות קשר שבסיסו לא עסקי. והיה וזה ממש לא רלוונטי לך כי את זקוקה לפרנסה - קשרי אותם לספקית אחרת, פקחי על הפרוייקט מטעמם ותגזרי קופון (מהחברה שהעברת אליה את העבודה). בהשפיעך על העניין, עדיין תוכלי להכניס את הפרוייקט לרזומה שלך. או - שתכנסי להתקשרות עסקית איתם, תהיי נאמנה לעצמך, להם וליושרה בסיסית בקשרי אנוש ותקווי לטוב
בכל אופן, זו מחשבה ראשונית שלי ועדיין לא ממוקדת. השארי איתנו בעניין הזה - בטח נעלה כאן עוד דברים שייסייעו לך להחליט.

apk

New member
כעקרון הרעיון נחמד ... אבל ...

קודם כל, כל אתר שאבנה יקנה לי עוד נסיון, ולכן חשוב לי שאני אעשה זאת - אם זה בכלל יעשה ההכנסות אכן חשובות לי, אבל גם אם דרכם אשיג לקוחות אחרים זו כבר דרך טובה לפרנסה הבעיה העיקרית שהם בכלל לא חשבו על הרעיון, ובכל זאת כדי להקים עבורם אתר אני אמורה לקבל מהם הרבה מידע - כך שאולי אפילו הרעיון של אתר מתנה לא יראה להם בגלל שהם יחשבו שזה דורש מהם גם טרחה כלשהי - שאולי לדעתם תהייה מיותרת עבורם. ואולי ... הם לא ירצו אתר מתנה, כי הם ירגישו לא נעים עם זה. מה שכן, חשבתי שאם אקים להם אתר הוא יחולק לשני חלקים. חלק אחד מסחרי על העסק עצמו, וחלק נילווה יהיה אתר הנצחה לבנם שהוא חלל צה"ל מאחת המלחמות, והיינו מאוד מקורבים. כמובן שאם אקים את האתר ואקח מהם תשלום, כוונתי שהתשלום יהיה רק על החלק המסחרי, ולא אגורה אחת אפילו על אתר ההנצחה. החשש שלי גדול שהם לא יתלהבו מההצעה שלי לגבי הקטע המסחרי (אם בכסף ואם כמתנה), ושאם נעשה זאת בכסף, כמה שאשתדל לשמור על לכ מה שהצעת - בכל זאת ההסטוריה של המשפחה הזאת תחזור על עצמה והיחסים הנפלאים שביננו יהרסו.

בקי2

New member
../images/Emo179.gifכשמדובר בעסק הכלל שמנחה את

הבעלים הוא פשוט , אין השקעה בדבר אשר לא יניב רוות כספי , שיווקי או פירסומי. הדבר הראשון והחשוב ביותר בדרך לשכנוע הוא עליך לעשות ש.ב. ולבדוק מדוע הם צריכים אתר אינטרנט , מה זה נותן להם כעסק , האם השקעה באתר תחזיר את עצמה תוך X חודשים. בקיצור מעין תוכנית עסקית קטנה. מנסיון כשהלקוח רואה את הלמה האיך כבר יבוא. אף לקוח לא ישקיע מכספו במשהו שהוא לא רואה ממנו תועלת כספית או אחרת תחשבי על זה

apk

New member
זו חלק מההתלבטות שלי

מחד אני מאמינה שכל עסק יכול להפיק תועלת, לפחות קטנה, מהופעה באינטרנט. וכשאני אומרת תועלת, כוונתי לרווח כלשהו. מצד שני, כשאני חושבת על העסק שלהם ומצבו, לא נראה לי שזה שאין להם אתר באמת גורם להם נזק. גם ככה הם עמוסים לעייפה בעבודה. מה שאומר, שיתכן שאם יהיה להם אתר והוא יצליח אז הם יזדקקו לכח אדם נוסף כדי להשלים את כל העבודה שתהייה להם - כלומר באמת עוד הכנסות, אבל גם עוד הוצאות. אז אולי הם מסתפקים בכמות העבודה שיש להם. הבן, שהוא היום גם העובד המרכזי וגם המנהל, עובד מ-7 בבוקר לפחות עד 8 בערב כל יום, ויש להם גם עובדים שכירים. האמנם הם באמת ירצו אתר באינטרנט? מאז שעלה לי הרעיון, לפעמים אני חושבת שאם אציע להם והם יקבלו זאת הם באמת יפיקו מזה תועלת, ולפעמים נראה לי שהתועלת האמיתית תהייה רק לי - ואם זה ככה, אני לא יודעת אם להציע להם. או שאולי גם אם זה בעיקר לתועלתי אוכל להציע להם, בחינם וכאקט פרסומי עבורי - במטרה שכשהאתר יהיה ברשת הם ימליצו עליו ועלי כמקימה שלו ללקוחות ולמכרים שלהם. אולי בגלל שאכפת להם ממני, זאת דרך לשכנע אותם. אבל ... הם בכל זאת עסק עם שיקולים עסקיים, וכפי שציינתי כבר עמוסים בעבודה גם בלי שיהיה להם אתר

בקי2

New member
אולי תושיטי עזרה לאתר של מירה חניק|

להלן קישור

apk

New member
נכנסתי דרך הקישור שלה ...

לא מבינה מה אוכל לעזור שם. אבל רק הצצתי הצצה קצרה, אולי מישהי מכן תסביר לי יותר ואולי זה באמת יראה לי

למה שלא תבני דוגמית

כאקט שיווקי עבור עצמך ותעלי אותה בינתיים עם אחת ממארחות החינם של אתרים כאלו - עם מידע גלוי של החברה ושנותן תחושה של מה הם יכולים להפיק מאתר ? כמו דמו, בתור טיזר שיווקי....

apk

New member
כבר יצרתי ואפילו ...

פרסמתי כאן בלוח, ובדרכים אחרות - גם היו כבר ביקורים באתר. עדיין לא יצא מזה כלום, אבל אני מאמינה שבסוף יצמח מזה משהו

apk

New member
חשבתי הרבה ו...

כמו שאומרים: "לא מערבים עסקים ומשפחה" ומשום שהיחסים ביננו הם כמו משפחה אז ... בכל אופן ...
לכן

וכמאמר החתימה האישית שלך -

אל תרימי ידיים, תתחילי לפרסם את עצמך - כאן זה מקום טוב להתחיל

apk

New member
וכמו שאמרתי כבר פרסמתי ...

זו עדיין המודעה העליונה בלוח המודעות הכללי כאן. פרסמתי גם באינדקסים ובעוד לוחות שכבר מצאתי (בעיקר שנילווים ךפורומים כאן בתפוז). יש לכן רעיונות לעוד לוחות מסוג זה?

למעלה