האם ללמוד ב"מכון לידידות אמריקה"?

• פותח הנושא momob
  • פורסם בתאריך

momob

New member
האם ללמוד ב"מכון לידידות אמריקה"?

שלום אחרי בירורים קצרים צימצמתי את האפשרויות ללימוד ספרדית למכון "סרוונטס" ול"מכון לידידות אמריקה" ול"מכללת לוינסקי" ורציתי לדעת אם יש למישהו ידע על המכון לידידות אמריקה, האם הוא מומלץ ? וגם על לוינסקי, האם הם מומלצים? דרך אגב הבירורים שהגעתי אליהם זה במכון לידידות אמריקה המחיר ל-75 שעות מלאות מתוכן 45 תירגול דיבור עולה לי,(סטודנט שמשלם מזומן), 1450 ש"ח. מכון סרוונטס זה 60 שעות מלאות במחיר 1800 ש"ח. תודה מראש על כל עזרה

rmoses1

New member
גם אני רוצה לדעת מה עדיף

בהנחה שיש לי ידע בסיסי בספרדית כבר. ראובן

guapeton

New member
סרוונטס

ממליץ לשנייכם על סרוונטס כמי שלמד שם ונהנה מכל רגע... תלוי כמובן מי המורה שמלמד וזה לפעמים יכול לקבוע יותר מכל דבר אחר. באם תחליטו על סרוונטס אוכל כמובן לתת המלצות יותר ספציפיות ןלסייע בכל דבר שניתןויש לציין שכיום אני באמת שולט בספרדית

benn2002

New member
גם אני התלבטתי אבל בחרתי במכון...

גם אני התלבטתי ובסוף בחרתי במכון לידידות אמריקה.. לדעתי רק שם מלמדים ספרדית בדרך טובה שמתאימה לנו, הישראלים. יש להם שם ספר מ ע ו ל ה, שנקרא אל ניניו. חוץ מזה אין ספק שהתירגולים האלו שלהם - דיבורימוס - זה דבר ענק. הרעיון הוא שנפגשים עם חברה מכל הקורסים ועם המורים ורק מדברים ומדברים. אני הולך לשם פעם בשבוע במסגרת הקורס ופשוט מדבר ספרדית !! בני

למעלה