האם לכם זה קרה?.......

בלו אייZ

New member
האם לכם זה קרה?........./images/Emo26.gif

כבר לילה. די מאוחר. אלין החליטה ממש ברגע האחרון לצאת הלילה לבלות לבדה. בילוי קצת "אחר". לבושה הלילה בפשטות. בגדיה שחורים אך מודגשים לנוכח שיערה החלק הארוך וציפורניה הארוכות המשוחות לק כצבע היין. היין שתרצה לשתות הלילה עד בלי די. נכנסת למכוניתה ויוצאת מחניית ביתה. לרגע נראה לה כאילו מישהו מביט בה מעברו השני של הרחוב. יושב במכונית ספורט אדומה. מחוייך. היא ממשיכה בדרכה ולא מתייחסת. רחוב אחד והנה רמזור אדום. אלין עוצרת ומשמאלה שוב רכב הספורט האדום. מחוייך. היא לא מתייחסת. ועוד רחוב. ועוד פנייה. וכיכר. ושוב רמזור אדום. אלין עוצרת ובין רגע הנה אותו הרכב שוב. מחוייך. היא לא מתייחסת. אך שומעת את רחשי ליבה ועוצמת נשימותיה. מתרגשת. הרמזור מתחלף והיא ממשיכה. מביטה במראה אחורנית והרחוב ריק. לא חושבת ונוסעת. מגיעה למסיבה. לא בטוחה. מהוססת. אך פוסעת פנימה למרות הכל. מבטים. חיוכים. צחוקים. אנשים. עשן וריח אלכוהול מתמזגים במוזיקה המיוחדת. והנה הוא. כבר בלי רכב הספורט. בלי האדום. אבל עדיין מחוייך. הוא מביט באלין ומתמהמה לרגע. ניגש לבר ומזמין משקה. ועוד אחד. פוסע לעברה ומגיש לה את המשקה שלה. הלילה היא רוצה בילוי קצת "אחר". היא שותה. הוא מחוייך. הטעם מיוחד והיא אינה יודעת מה בכוסה. ברקע השיר האהוב עליה, שיר קצבי וסוחף. היא מניחה את הכוס הריקה ונעה אל עבר הרחבה. רוקדת. קלילה. לא חושבת על דבר. בילוי קצת "אחר" ביקשה לעצמה. הוא מחוייך מהצד ומחליט להצטרף. אלין רוקדת בלי לנוח לרגע. שיר ועוד שיר. ריקוד ועוד אחד. את הלילה הזה היא אינה רוצה לשכוח. מדי פעם הוא ניגש לבר ומביא לה עוד משקה ועוד. היא שותה ורוקדת. רואה אותו מולה אך לא אומרת מילה. נותנת לקצב להוביל. מרגישה. שואבת את המוסיקה פנימה. נותנת לרגליה לסחוב אותה ואת חושיה להתערפל. שומעת את המוסיקה ולא רואה את שאר האנשים סביבה. רק הוא. הקצב. כמעט אקסטזה. ריקוד סוער ועוד אחד. זה לילה שלא תכננה מראש. נתנה לעצמה לזרום רחוק. לא להיתקע. לא לעשות חשבון לאף אחד מסביב. לא לחשוב מה יחשבו ומה יאמרו עליה. מה היא תגיד על עצמה מחר. רק להנות בלהט הסערה. ולפתע שיר שקט. הוא לוקח את הכוס מידיה ומחבק אותה חזק. היא נותנת לו להוביל אותה ולא חושבת על דבר. לא מתכננת. לא מגיבה. ממשיכה להזיז את גופה החבוק בתוך זרועותיו. הוא מחוייך. מביט. חושק. נוגע. נעים כל כך. וכך נמשכו השעות. הריקודים לא פסקו. שוב שיר שקט מדי פעם ושוב סוער. היא לא הפסיקה להשתולל. לא חשבה מי מביט בה. נתנה לעצמה לזרום כמו שלא נתנה לעצמה לעשות זאת מזמן. מהמסיבה היא זוכרת את הריקודים הסוערים, המשקאות שהובילו אותה לשכרון חושים, ידיו המחבקות ונשיקתו הסוערת בתום אותו הלילה הארוך. היא מאמינה שבפעם הבאה דברים ייראו אחרת. אבל היא יודעת שזה היה לילה מדהים. זורם. קליל. ריקוד. אלכוהול. רגליים מובילות. תחושות ללא מחשבות עמוקות. ללא תכנון. ללא רגע של תחושה לא נעימה. הוא מחוייך עדיין והיא עוד יותר. לחזור ברכבה הביתה כבר אלין לא יכלה לפנות בוקר. בחוץ הוא חיכה לה עם מכונית הספורט האדומה. הוא מחוייך והיא עוד יותר.......... האם לכם זה קרה?!?!?!!?...........

מיקושה

New member
בצורה זו או אחרת...קרה גם קרה...חחח

אבל מזמממממממממממן...מזמממממן.......חחחחחחחחח אם עכשיו אני אעשה את זה.. נוח יהיה לי..לומר..ש"לא חשבתי על כלום"",חחחחח או להאשים את האלכוהול.. ולקלל אותו..שבטוח..בטוח..שם לי משו במשקה הבן ז$@@$@ה. חחחח זה לאט מוסרי!!
כמה יפה את כותבת

מיקושה

New member
אפפעם לא היה לי מישו עם סוסיתא

כרמל אדומה.. לבנה..היה.. אגב..ציירתי עליה והיא היתה מאוד מפורסמת בתקופת נעוריי בראשלצ.. כולם רצו שאצייר להם על הסוסיתה....חחחחחחח בחיי... למה? יש לך סוסיתהכרמל אדומה?...

מיקושה

New member
נעים מאוד..דייהו כחולה..סוברו..

סוברו..דייהו.. חחחח איפה צופה?. געגעתי אליו....

היתה לי לפני זה דייהו

דייהו אספרו כסופה, הי"ד, שנהרגה בפיגוע חבלני בחדרה....

מיקושה

New member
יואי פנטום...זה נורא..../images/Emo10.gif

מלא רגשות בפנים.. חושבת על האנשים שנהרגו מסביב.. בטוח.. הרגשת איום ונורא...

במזל

אף אחד לא נהרג באותו הפיגוע. הם היו אמורים לצאת אחד אחרי השני ולהתפוצץ בהפרשי זמן קצרים, כדי לגרום ליותר נפגעים. הם ראו מסביב את המשטרה והתפוצצו בתוך המכונית - מה שגרם להרס מוחלט שלה אבל "רק" לפצועים וללא הרוגים... אני הייתי קצת יותר מ-500 מטר משם בקו אויר ושמעתי את הפיצוץ... התחושה היתה מוזרה - לאו דווקא בגלל הפגועים, אלא פשוט כמה אנשים את מכירה שהמכונית שלהם הפכה להיות מכונית תופת ?

שמת לב למשהו מעניין

רק 7 תגובות להודעה הזו... לו - לא עלינו - הסיפור הזה היה קורה כיום, תוך דקות השרשור הזה היה מתקפל פלוס שלא תדע יותר אסונות בחייך. חבר של קבע

גם אני שמתי לב לזה...

לא תמיד הייתי כזה פופולרי... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

בוואריה

New member
לא בדיוק אבל בערך..... ../images/Emo9.gif

למחוייך שלי לא היתה מכונית ספורט אדומה חחחחחח הלכנו ברגל ל...... מלון
והמחוייך שלי יושב עכשיו לא רחוק ממני רואה כדורסל כתבת מקסים!

למעלה