האם להביא ילדים זה אגואיסטי יותר מלא להביא?

itgirl3

New member
אתה רציני?

מבוגר = 70+. גם אם היה אפשרי ללדת ילד בגיל הזה, זה אכזרי כלפיו, זה שרוצים לעשות משהו זאת לא סיבה מספקת לעשות אותו כשהוא משפיע על בריות נוספות.
לא כזה פשוט לאמץ בארץ.
מהצד הזה של המקלדת נראה שנתת לי זווית של אדם מתנשא.
להתבגר =! לרצות ילדים.

דוגרי - באת לפורום הזה כמו הדתיים שבאים לפורום יוצאים בשאלה כדי להראות להם כמה שהדרך שלהם מוטעית והדרך הנכונה היחידה היא להיות דתי?

oneofus

New member
ל ח ל ו ט י ן.

בת כמה את?
מה את עושה בחיים?
את בת 70?
כתבתי שלא חייבים ללדת - אפשר לאמץ . ונכון שזה לא פשוט בארץ - אני מכיר את זה מקרוב! אבל את אולי לא רוצה - וזה משהו אחר.
נושא השרשור היה "שיקולים" והתשובה שלי הייתה עניינית והדיון שלנו גולש .
לגבי הצד שלי של המקלדת, זה יהיה לא מנומס אם אגיד לך כיצד זה נראה.
איך את יכולה לדבר דוגרי כשאין לך כלום בבלוג אינך חושפת עלייך שום פרט ואת לא מבינה את מה שכתוב?

itgirl3

New member
דיון לגופו של אדם במקום לגופו של עניין

לא מתאים, כיוון שאתה מנסה לדרדר את הדיון (אם בכלל התייחסת לרב שיח בפורום כאל דיון) בדיוק לזה אני חותכת כאן, על אף שיש לי מה לומר, זה פשוט יפול על אוזניים ערלות - כך שחבל על המאמץ שלי.

טאסנים

New member

ל- oneofus
אני מזדהה עם חלק מהטענות אבל מאד לא בדרך הצגתן,
אתה פונה אל אנשים ביהירות תוך סתימת פיות.
הצגת הדברים מעליבה ומקוממת.
אתה יכול לטעון שהיא מקוממת בגלל שלא נוח לשמוע,
דווקא לי מאד נוח לשמוע טעונים מנוגדים (במיוחד כאלה שאני מקבלת) אבל מאד לא בדרך שבחרת להציגם.
בחרת בדרך של "אני (הבוגר) צודק - אתם (הקטנים) טועים" האם זו דרך שמעוררת רצון להקשיב?
אם המטרה שלך היתה לא להבהיר עמדה שונה אלא להתנגח, אם כך אני תוהה איפה כאן הבגרות?

oneofus

New member
לא, את לא עונה לעניין

שאלתי שאלות אותך אישית והעליתי עובדות. ואת בשלך.
כרצונך!

red desert

New member
למה כלב מלקק לעצמו את האשכים?

כי הוא יכול.

ותודה רבה באמת על הטייטל המחמיא "חסרי דרך". אנחנו נסתפק בלהגדיר את עצמנו לבד, אם בכלל.

oneofus

New member
לא יודע- הכלב שלי לא!

המונח לא שלי אלא של זה שהגיב לי, ומן הסתם הגדיר גם אותך.
תודה

red desert

New member
המונח הוא בהחלט שלך

ולדעתי אורי השתמש במונח שכתבת באופן ציני. ניואנסים אתה יודע...

אני מבין שהכלב שלך מסורס?

oneofus

New member
אכן כן המונח שלי

ומי שמתלבט הוא חסר דרך.
מי שמחליט הוא בעל דרך.
הכלב שלי לא מסורס

oneofus

New member
נכון, אני משלם אגרה יותר גבוהה

כי אני לא מסרס את הכלב שלי (בניגוד לעיקור הכלבה הקודמת שלי שמתה בשיבה טובה מאוד)

KallaGLP

New member
אתה יוצא מתוך הנחה שכל אדם אוטומטית

מחפש אהבה. בכל אופן, אני מודה לך על דאגתך, אבל את אהבתי מצאתי כבר לפני יותר מ-18 שנים, ואנו חיים באושר ועושר עם 4 ילדים, 2 חתולים ואחד כלב.

oneofus

New member
שמח שהעברתי את המסר!

מקריאה בבלוג שלך, נראה שאכן לרגש יש מקום הרבה יותר חשוב אצלך מאשר לאחרים.

I REST MY CASE!

KallaGLP

New member
לא ברור לי איך הגעת למסקנה הזאת

(וגם קריאה באיזה משני הבלוגים שלי גרמה לך להגיע אליה), אך בכל אופן אין כל סתירה בין רגש להגיון. הרגש יכול להגיד לאדם אני רוצה או אני לא רוצה X, אבל לפני שאני עושה את מה שאני רוצה כדאי לחשוב האם אני באמת יכול עכשיו לעשות X, מה ההשלכות של זה על החיים שלי ושל אחרים וכו'. וגם - אדם שאינו מרגיש שהוא רוצה ילדים אולי מתנדב בעמותות העוזרות לבני אדם או מצילות אותם (כמו אמא תרזה, למשל) או מצילים בעלי חיים או סתם עושים מעשים טובים בעולם הזה באופן כללי. זה שהרגשות של אנשים אחרים בעניין ילדים שונים מאשר שלך, אין פירוש הדבר שאין להם רגשות בכלל.

למעלה