האם יש מישהו

מה הרגשת שהכדורים

עזרו בצורה משמעותית למחשבות? והאם את יכולה לתאר איזה סוג מחשבות היו לך?

תרופות הומאופטיות

למישהו יש מושג על תרופות טבעיות מישהו הציע לי רופא טוב, כי התרופות הקונבנציונליות אני בקושי מרגיש שהן עושות משהו למחשבות

חשוב לא להתייאש מהתרופות הקונבציונאליות

אני מכירה את התסכול כששום דבר לא "מזיז" לך. אך, שתדע, לקח לי ארבע שנים למצוא את התרופה המתאימה. תהיה בטוח שנתת מספיק זמן חיפוש בשביל למצוא את התרופה לפני שאתה עובר לקונבציונאלית ! צריך להבין שההתאמה לתרופה היא כמו מפתח למנעול. זה ייחודי לכל אחד ומראש ידוע שקשה למצוא. צריך ס ב ל נ ו ת.

האם יש מישהו

שהתרופות באמת עזרו לו לאובססיות אני מדגיש למחשבות הטורדניות לא לקומפולסיות ! וכמה עזר לו...?

אמא11

New member
היי יוסיסי וערב טוב

בדרך כלל התרופות עוזרות למחשבות הטורדניות ואם יש קומפולסיות, גם הן מתמעטות או נעלמות. עד כמה שידוע לי, אם התרופות הרגילות לא נותנות תוצאות משמעותיות, משלבים עם תרופה כמו רספרידל או אולנזאפין (זיפרקסה) במינונים נמוכים. אני מכירה אנשים שהמחשבות עברו להם, אבל זו גם הסיבה שהם לא נכנסים לפורום ולכן כמעט בטוח שלא תקבל תשובה. תחשוב, אם היית יוצא מזה לגמרי, האם היית עדיין נכנס וכותב כאן בפורום? בקשר לתרופות הומאופטיות - אני מניחה שבמקרים של OCD קל הן יכולות לעזור. לאורך 4 שנים בערך שאני כותבת בקביעות בפורום, רק בחורה אחת בשם קרן כתבה שהיא נרפאה בזכות תרופות הומאופטיות. שיהיה לך ערב נחמד תמי

למעלה