האם יש כבר תאריך לסגירה הסופית של התחנה

מצב
הנושא נעול.

ירון כץ

New member
המרכזית ישנה בתל אביב?

oshri5917

New member
המרכזית ישנה בתל אביב?
לשמחתי אין תאריך סופי לסגרתה הסופית
של התחנה המרכזית הישנה בתל אביב שיהיה(אני מקווה שלא) תהיה הודעה כחודש לפחות שהקוים יעברו לתחנה חלופית(כנראה התחנה המרכזית החדשה)

raminec

New member
המרכזית ישנה בתל אביב?
הגיע הזמן שיכחידו את האיזור אסון הזה
ויפה שעה אחת קודם. מדובר במבנה שמשמש כבית זונות ומקום למסחר בסמים. קיומו מיותר ושטחו יכול לשמש להקמת מבנים חדישים שאולי יתרמו קצת לשיקום השכונה הקשה הזו. אגב, למישהו ידוע מה קורה עם השטח קרקע שנמצא בסמיכות לשטח התחנה הישנה שגודר לפני שנים ולא נעשה איתו עד היום כלום?

ויפה שעה אחת קודם. מדובר במבנה שמשמש כבית זונות ומקום למסחר בסמים. קיומו מיותר ושטחו יכול לשמש להקמת מבנים חדישים שאולי יתרמו קצת לשיקום השכונה הקשה הזו. אגב, למישהו ידוע מה קורה עם השטח קרקע שנמצא בסמיכות לשטח התחנה הישנה שגודר לפני שנים ולא נעשה איתו עד היום כלום?
אפשר לחשוב שהחדשה במצב הרבה יותר טוב...

davidfainshtein

Member
מנהל

raminec

New member
טיפונת יותר טוב. ממש לא בהרבה.
אני אישית חושב שעם קצת יוזמה ורצון טוב את התחנה החדשה עוד אפשר לנצל למטרות חיוביות. אין ספק שהמבנה עצמו מתוכנן בצורה מחרידה וממוקם במקום לא רלוונטי למסוף אוטובוסים ואת זה יהיה קצת קשה לשנות.

טיפונת יותר טוב. ממש לא בהרבה.
אני אישית חושב שעם קצת יוזמה ורצון טוב את התחנה החדשה עוד אפשר לנצל למטרות חיוביות. אין ספק שהמבנה עצמו מתוכנן בצורה מחרידה וממוקם במקום לא רלוונטי למסוף אוטובוסים ואת זה יהיה קצת קשה לשנות.
כשהחליטו על הקמתה של התמח"ת
היו צריכים לזהות את הפוטנציאל של דרך פתח-תקווה פינת קפלן, לימים מרכז עזריאלי... זה המקום הכי אידיאלי עבור תחנה מרכזית שגם היה משרת את תושבי ר"ג-גבעתיים וגם היה מקרב את תחנת המוצא אל מרכז ת"א וגם לא היה צורך בעוד מסוף בארלוזורוב...

כשהחליטו על הקמתה של התמח"ת
היו צריכים לזהות את הפוטנציאל של דרך פתח-תקווה פינת קפלן, לימים מרכז עזריאלי... זה המקום הכי אידיאלי עבור תחנה מרכזית שגם היה משרת את תושבי ר"ג-גבעתיים וגם היה מקרב את תחנת המוצא אל מרכז ת"א וגם לא היה צורך בעוד מסוף בארלוזורוב...
אם כבר, אז מסוף ארלוזורוב עדיף
טבורו האמיתי של גוש דן, נגיש לכל ישובי גוש דן (לא רק גבעתיים ורמת גן, אלא גם בני ברק ופתח תקווה), נמצא על אם הדרך לעיר ההיסטורית (ארלוזורוב), נגיש לשכונות עבר הירקון, וכו'.

ירון כץ

New member
ל-raminec: גם אני מחכה בכיליון עיניים לסגירתה
של התחנה המרכזית הישנה של תל אביב וגם אני מסכים שהגיע זמן להרוס את המקום הרע הזה וגם אני מסכים שיפה שעה אחת קודם!

oshri5917

New member
ל-raminec: גם אני מחכה בכיליון עיניים לסגירתה
של התחנה המרכזית הישנה של תל אביב וגם אני מסכים שהגיע זמן להרוס את המקום הרע הזה וגם אני מסכים שיפה שעה אחת קודם!
ירון כץ אם תהרס התחנה הישנה
20-50 שנים אחר כך אתה תצטער על זה אסור להרוס את התחנה הישנה צריך לשקם אותה לאן יעבירו את קווי צפון הארץ ואיזור השרון הרי איאפשר לקצרם עד ארלוזורוב ואי אפשר להאריכם עד וולפסון בלי קשר שזה היה טעות להקים את התחנה איפה שהקימו ב1942 אבל אי אפשר לבנות מחדש את תל אביב אפשר אם רק רוצים לפנות את בתי הבושות מהתחנה הישנה אבל לחולדאיכס יש אינטרס שישארו שם בתי הבושת

hai001

New member
ירון כץ אם תהרס התחנה הישנה
20-50 שנים אחר כך אתה תצטער על זה אסור להרוס את התחנה הישנה צריך לשקם אותה לאן יעבירו את קווי צפון הארץ ואיזור השרון הרי איאפשר לקצרם עד ארלוזורוב ואי אפשר להאריכם עד וולפסון בלי קשר שזה היה טעות להקים את התחנה איפה שהקימו ב1942 אבל אי אפשר לבנות מחדש את תל אביב אפשר אם רק רוצים לפנות את בתי הבושות מהתחנה הישנה אבל לחולדאיכס יש אינטרס שישארו שם בתי הבושת
אושרי מספיק כבר עם התחנה הישנה חלאס
כבר עם זה, אף אחד לא יצטער אם יהרסו אותה המקום הכבר מיועד להריסה, דיי כבר לבלבל לאנשים כבר את המוח, אתה כבר משגע אותנו עם זה, כמה אתה יכול לחפור על הזה אין לך גבול או מה? זה כבר כמה שנים אתה חוזר חוזר חוזר על זה. תשכח כבר מהמקום הזה. תתענין גם בנושאים אחרים ולא רק עם התחנה הישנה הזאת. אתה חייב להחליף כבר נושאים.

oshri5917

New member
אושרי מספיק כבר עם התחנה הישנה חלאס
כבר עם זה, אף אחד לא יצטער אם יהרסו אותה המקום הכבר מיועד להריסה, דיי כבר לבלבל לאנשים כבר את המוח, אתה כבר משגע אותנו עם זה, כמה אתה יכול לחפור על הזה אין לך גבול או מה? זה כבר כמה שנים אתה חוזר חוזר חוזר על זה. תשכח כבר מהמקום הזה. תתענין גם בנושאים אחרים ולא רק עם התחנה הישנה הזאת. אתה חייב להחליף כבר נושאים.
אז יובל עכשיו תציע חלופות אחרות
(לא תחנה חדשה ולא רכבת ארלוזורוב) לפחות תיתן חלופות אחרות לקווים לצפון ת''א כי תמח''ת יותר גרוע מכל התחנות הקיימות ,ורכבת ארלוזורוב צפונית מידי בשביל תחנת סיום לקווי הצפון וולפסון רחוקה מידי לקווי הצפון אם אין לך חלופה מתאימה אז זה מוכיח שאני צודק

Shark Alarm

New member
(לא תחנה חדשה ולא רכבת ארלוזורוב) לפחות תיתן חלופות אחרות לקווים לצפון ת''א כי תמח''ת יותר גרוע מכל התחנות הקיימות ,ורכבת ארלוזורוב צפונית מידי בשביל תחנת סיום לקווי הצפון וולפסון רחוקה מידי לקווי הצפון אם אין לך חלופה מתאימה אז זה מוכיח שאני צודק
מסופון בצומת חולון

אוהד11

New member
למה נדבקת לוולפסון ?

oshri5917

New member
למה נדבקת לוולפסון ?
כי בוולפסון יש לפחות מסוף מסודר
בצומת חולון אין ובנוסף בוולפסון אפשר לבנות תחנה מרכזית לקווים שמגיעים מיפו חולון ודרום ת''א וזה לא בתוך בתים של אנשים וזה ישרת את הנוסעים הרוצים להגיע לבית החולים

hai001

New member
אושרי גם אין חלופה לקווי הצפון
זה לא אומר שתחנה מרכזית הישנה תתאים לכך, הרי תחנה מרכזית הישנה עשתה את שלה מכל הבחינות, וזה המספר קווים קטן של אגד שיוצא משם זה לא אומר שהתחנה הישנה קיימת כמו בימים הם. אתה סתם חי בסרטים של שנת 1942 ומבלבל לאנשים את השכל עם התחנה המרכזית הישנה הזאת, הרי כל הבנאדם מהפורום אמר לך שהתחנה המרכזית הישנה עשתה את שלה. ולך אין גבולות אתה ממשיך לשגע ולבלבל לאנשים במוח עם אותו נושאים טיפשים שכבר נמאס לשמוע אותם, אין לך מה לחדש כל הזמן חוזר על אותו נושאים, דיי עם הזה עשית לנו כבר ראש עם התחנה המרכזית הישנה הזאת. אושרי אתה חי באשליה תיצא מזה. הפעם הגזמת ועברת את הגבול.

מצב
הנושא נעול.
למעלה