האם יש יתרון ל...

האם יש יתרון ל...

האם יש יתרון לכוס הפלא על בקבוק רגיל (מלבד העובדה שהמים לא נשפכים?) קנינו ליובל כוס פלא, ולמרות שהוא יודע לשתות ממנה (בעקבות טיפים טובים שקבלתי פה), הוא בקושי שותה מים במשך היום מהכוס (מהבקבוק הוא שותה המון!) ועוד שאלה- קנינו את הכוס של אוונט- האם ניתן להשיג לכוס גם פייה עם שני חורים בלבד (בפיה של הכוס יש 3 חורים) תודה

shlulit59

New member
לדעתי לא

אם מהבקבוק הוא שותה יותר - למה לא לאפשר לו? אנחנו קנינו כוס פלא והייתי מאוד לא מרוצה: ראיתי שבתי לא שותה ממנה וניסיתי בעצמי, ואז גיליתי שהזרימה בכל המצבים היא איטית במיוחד. הבת שלי היתה רגילה מיום שנולדה לזרימה היכ מהירה שאפשר (גם בחלב), ובבקבוקים שלה נאלצנו להרחיב את הפיה לצלב גדול במיוחד. אז אולי גם לילד שלך הרימה שם לא מתאימה, ולכן הוא מעדיף את הבקבוק. וחוצ'מזה - מה הדילמה? -הוא לא יגיע לבקו"ם עם בקבוק ביד...

גם הבת שלי שותה מעט מאוד מהכוס

פלא ולכן אני נותנת לה לשתות רק בבקבוק שממנו היא שותה המון.

לימיצ

New member
כן, בעיקר כשרוצים לשים בקבוק מים

במיטה... אני קניתי בזמנו את הכוס לליבי,ף חטפתי קריזה מהכוס האדומה האטומה שבחרתי וניסיתי לחבר אותה לבקבוק הרגיל של אוונט, השקוף, וזה התחבר מיד! כלומר ה"כוס" המטופשת שנמכרת עם הפיה הזאת כ"כ מיותרת! מאז (לדעתי מעל שנה) לליבי יש בקבוק של אוונט עם הפיה הזאת במיטה (חוסך לפחות קימה אחת בלילה..), ובכל הארוותה אחרות היא שותה מכל אמצעי אחר שבא לנו- כוס, בקבוק רגיל, בקבוק של מי עדן עם פיה וכו וכו..

הי

לי נאמר בזמנו שכוס הפלא - בגלל הקשית מרגילה טוב יותר לשתות מאוחר יותר מכוס רגילה. מצד שני - אמרו לי את זה גם על שתיה מקשית פשוטה. ליה לא אהבה את הכוס פטנט ולכן אצלנו היא בלי שימוש לעומת זאת אני קניתי לה כמה כוסות פשוטות מסלסטיק עם קשית (שמחוברת לכוס) ולפעמים אני נותנת לה לשתות מהן בעיקר מיץ. אפשר גם מים. כמובן שאני חייבת להחזיק לה אחרת הכל נשפך. אגב - בפעמים הבודדות שניסיתי לתת לה לשתות "רגיל" (למשל ניסיתי לתת לה לשתות מיץ מהמכסה של הבקבוק שזה כמו כוס היא שתתה יפה מאוד. וזה למרות שהיא עדיין שותה בעיקר מבקבוק, גם מים - אז לא נראה לי שזה ממש משנה כוס פטנט או לא.

ענבר רו

New member
השאלה היא מה את נותנת לו לשתות אם

את נותנת מים אין משמעות, אבל אם את רוצה להתחיל לתת שתיה מתוקה כלשהי , עדיף לתת בכוס ולא בבקבוק כדי למנוע עששת ובעיות בשיניים.

אני נותנת לו רק מים

אשמח אם תוכלי להסביר למה זה משנה? למה מיץ בבקבוק יגרום לעששת ומכוס לא? תודה

michal@gal

Active member
מנהל
כי בקבוק מיץ אפשר להחזיק בפה

והמיץ ימשיך לטפטף לתוך הפה. זה יכול לגרום לעששת בקבוק. אם כוס זה לא יקרה.

הטיפ הכי טוב היה

להוציא את הפטנט, כך הוא הבין שזו כוס, שיוצאים ממנה מים, ואחרי כמה זמן להחזיר את הפטנט.

shir215

New member
גם אצלי היא מעדיפה לשחק עם הכוס

מאשר לשתות. אך אצלי הבעיה יותר חמורה, גם מהבקבוק אותו דבר היא הופכת את הבקבוק (יונקת שכמותה) ומשחקת עם התחתית של הבקבוק בזמן שכל העולם נרטב........

אני קניתי לה את כוס הפלא של אוונט

והיא ממש לא שתתה ממנה - יותר הייתה נחנקת מהמיים אז עברתי לכוס של פלייטקס - כוס מדהימה ועכשיו היא שותה יפה בלי להחנק. יש שם שסתום שמונע גם הוא נזילה של המיים. עדיין אם אני נותנת לה את הכוס של אוונט - היא לוגמת ונחנקת לא יודעת למה.

למעלה